Skocz do zawartości

Dobranie zestawu odseparowanego i subwoofera


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to już zamówione są części klocków...

Wzmak: Infinity Kappa 54A

Zestaw na przód: Vibe Sek 60

 

Pozostał tylko subwoofer

 

który wybrac??

RE Audio REX-8 D4

Rockford Punch Z

Rockford Fosgate XLC 2412

JL 12W4

Rockford Fosgate Prime

JL Audio 12W0 Z

Audio system MX 12

Rockford Fosgate Punch

 

?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabiutki ten wzmak REX-8 tak jak i reszta tych subow potrzebuje troche wiecej mocy , vibe tez by nie pogardzily konkretniejszym wzmakiem , ale skoro juz kupione to zdaj relacje jak to gra i jak szybko przester zaczyna meczyc glosniki , swoja ddroga jestem, tez ciekawy jak zagra takie zestawienie w gornych rejestrach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders156, na Vibe'y starcza 50 W..

A ty je słyszałeś, że tak twierdzisz?

grały u mnie jakiś czas temu pod Alpine 3555 (50W na kanale) i pod kenwood PS150 (75W na kanale) jak również pod AudioSystem F2 280 (150W na kanale ale pewny nie jestem czy dokładnie tyle) i Alpine spokojnie dawała im rady, na PS150 było więcej średnicy troszkę ale dynamika i bas bez zmian, z kolei F2 280 jakoś mi nie pasował do nich...brakowało szczegółów w porównaniu do wcześniej wymienionych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kolei F2 280 jakoś mi nie pasował do nich...brakowało szczegółów w porównaniu do wcześniej wymienionych
z F2-300 tez mialem podobnie, nie nadawal sie na przód za to suba kontrolował wysmienicie...

Zola ma na sprzedaz 3554, fajny piecyk w swietnej cenie na poczatek zabawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie po za konkursem by nie zakładać nowego tematu. Czy miał ktoś kiedys tak z was ze po przejscuy z zestawu odseparowanego za 250-300 zł nowy przesiadł sie na zestaw 500-600 zł tez nowy i nie zauwazyl wogóle róznicy ? tak z ręką na sercu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z piecem tez zauwazylem, więcej mięsa, detali nawet jak na te sinusy, wczesniej nie wiedzialem o co wam chodzi tak prawde mówiąc :hyhy::) ale wooferów i tweeterów jeszcze nie zmienialem :) i z tąd moje "zastanawianie sie" ze pewnie bedzie jeszcze lepiej jak z sinusuów sl165w na rainbowy saxy sie przerzuce :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej beczki - czy masz już kartę dźwiękowa? I jaka obudowe wykorzystujesz? Pytam bo chciałbym doradzic zastosowanie karty dzwiekowej na PCI czi PCIexpres jeśli tylko masz miejsce w obudowie i możliwość na płycie. Mówię to z jednego względu - car pc daje niesamowite możliwości "zarządzania" dźwiękiem jednak USB stanowi bardzo wąskie gardło dla niektórych aplikacji wykorzystywanych w tym celu ( VST, hosty itp ) no chyba ze niechcesz bawić się w bitperfect, czasowki, korektory itp. Aha - nie kupuj jakichś najtańszych kart USB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już karte dzwiękową zresztą z tego co patrze to chyba taką jak Twoja??

 

Creative SoundBlaster X-Fi SURROUND 5.1

 

Niestety ale na PCI mam juz podlaczony tuner Radio/TV...

 

Komputer na Atomie i zasilacz M2ATX... A wszystko zamknięte w plastikowej obudowie ;D do amatorskich urządzeń elektronicznych dostepne w sklepach z elektronika :) Narazie planuje zabudowe bagaznika i w tygodniu bede sie nad tym bawic...

 

Szczerze to do kupienia pozostał mi jeszcze subwoofer... I dalej nie wiem co wybrac ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty i zasilacze mamy takie same :) Powiem Ci ze z ta karta można pobawic się w zaawansowane sterowanie dzwiekiem ale czasami poważnie wpływa to na prace całego kompa. Dlatego sam przymierzam się do zakupienia specjalnego adaptera na pci expres i umieszczenia karty poza ubudowa ( używam voomPC 2 wiec w środku jest dość ciasno ). SB x fi daje naprawdę swietnej jakości dzwiek i jest dość elastyczna. Jedyny jej minus to własnie USB :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda solidnie :], ale nie ma go w sklepach :) cena tez pewnie kolo 1000 zł na 2 takie 2000 :D

 

[ Dodano: 2010-03-14, 11:32 ]

Hmmm, na papierach ma niską skuteczność, czy taki w Br tez zrobi robote i bedzie potrafić fajnie miękko schodzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...