Skocz do zawartości

szerszen i jego ibi 6L


szerszen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i zakupilem RF'a T3002 :D myslalem w pierwszej chwili ze przjescie z rf'a do rf'a nic nie zmieni(z puncha do powera)...jednak sie mylilem...w koncu woofery sa trzymane za ''pysk''...srednica zrobila sie detaliczna,gora mniej krzykliwa(w koncu :P) ale i tak jest ostrawo na gorze...w najblizszym czasie bedzie zmiana tweeterow oraz jakis wzmacniacz na kopulki...

nie zwracac uwagi na bajzel w kablach...to chwilowe :zawstydzony:

post-2041-014087100 1286223892_thumb.jpg

Edytowane przez szerszen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a ja mam takie pytanko natury czysto technicznej. W związku z tym, że przesiadam się do mniejszego auta biorę pod uwagę również Ibizę w takiej budzie jak Twoja...dręczy mnie pytanie i nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi jaką maksymalną głębokość montażową mogą mieć głośniki z przodu. Wiem, że furtki łatwe do opanowania niemniej jednak moje Focal'e wymagają około 75mm :kwasny: , Twoje mają ok.65mm. Myślisz, ze upcham swoje w drzwi bez przerabiania tapicerki i tak aby jeszcze szyba schodziła do końca?? :zawstydzony: nie chciałbym zmieniać systemu przedniego bo mi w 100% odpowiada, a tani nie był wiec teraz sprzedawać ze stratą i znowu dokładać mi się nie uśmiecha...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michas82lca na 70% mi sie wydaje ze powinny sie zmiescic...nie pamietam dokladnie jakie grube mam dystanse ale chyba ok 50mm...jezeli by byly 50mm to jeszcze mam miejsce przed tapicerka jak i miejsce za glosnikiem...sajgon montowal je ze mna...moze on pamieta jakie grube byly dystanse...ale chyba 50mm :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zostało Ci miejsce za głośnikiem i przed tapicerką to dam rady...potrzebuję dodatkowego centymetra więc powinno wydać :) a że mam na oku własnie taką Ibizę ze 130tdi pod maską i to w wersji sport to szkoda nie wziąć ;)

a żeby nie było, że całkiem OT. to przyznaję, że masz serce do DB...ja już chyba jestem za stary na to... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przyznaję, że masz serce do DB...ja już chyba jestem za stary na to... :P

a skad/dlaczego takie stwierdzenie?? :P

no wlasnie w tym rzecz ze nie pamietam dokladnie jakie grube byly dystanse...jezeli bylyby 40mm to jest dupa...moze wlasnie sajgon pamieta jakie grube byly...ale chyba 50mm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w tym rzecz ze nie pamietam dokladnie jakie grube byly dystanse...jezeli bylyby 40mm to jest dupa...moze wlasnie sajgon pamieta jakie grube byly...ale chyba 50mm :P

no właśnie...jeśli zmieściłeś Rainbow'y i zostało trochę miejsca z przodu i z tyłu to w sumie nie istotne jakie te dystanse były...powinno wydać. Potrzebuję dodatkowo około cm, a to dużo i mało... Edytowane przez michas82lca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
no wreszcie :P a altek pewnie znów będziemy grzebać jak przyjdą ostre mrozy? :D hahah jak będzie tak jak z drzwiami to dopiero po flaszce zaczynam robotę :P a co do dystansów wydaje mi sie ze miały 40 mm. ale sprawdzę jeszcze Edytowane przez sajgon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupilem na naszym forumowym sklepie pare sygnalowek AIV SNAKE :rotfl:

zobaczymy czy szumy ustana...

 

Pomogło? W mojej Ibizie również 6L słychać warkot mimo ze kable są położone prawą stroną. Nie są to jakieś noname ale super firmow również nie, może warto zmienić na jakieś w granicy 150 zł? Czy zmiena kabli pomogła na te zakłócenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...