Skocz do zawartości

szerszen i jego ibi 6L


szerszen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja na Twoim miejscu bym jeszcze je trochę "dopieścił" szczególnie zmniejszył bym i wyrównał pierścienie

chodzi Ci o te czarne pierscienie??

 

Ja bym spiłował te progi przy obręczy lotusa do zera bo lewy słupek wyszedł duży oj duży

chodzi Ci o ten rant tej PCV??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o te czarne pierscienie??

 

 

chodzi Ci o ten rant tej PCV??

 

Właśnie przejrzałem Twoje fotki z prac nad słupkami, i osadziłeś je w mufkach i wciskasz je na uszczelkę przez to wyszedł taki rant :zdegustowany:. Zobacz ja zrobiłem to tak przez to nie mam tego nie za ładnie wyglądającego progu co sprawia ze Twoje słupki wyglądają na spuchnięte.....

post-581-0-98747900-1299530269_thumb.jpg

post-581-0-91859200-1299530306_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprowadź krawędzie aby tworzyły jak najbardziej regularny okręg i spróbuj, tak jak max sugeruje zmniejszyć średnicę pierścionka w którym ma siedzieć tweetek. Tu niestety ręczna robota cię czeka, dremelek zbyt mocno wybiera szpachlę, no i użyj szpachli miękkiej wypełniającej - łatwo się szlifuje, w ofercie novola jest taka. Nie śpiesz się z tym tapicerem, wyprowadź dokładnie szpachlę, to zaprocentuje późniejszym wyglądem.

Jeśli masz taką możliwość, to zrezygnuj ze skajki, pod wpływem gorąca ma tendencje do rozwarstwiania się, lepsza będzie naturalna skóra lub dowolne inne wykończenie słupków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego rantu wiele już nie zbierzesz ale regularne kółko wyprowadzić trzeba, odchyłki będą widoczne po oklejeniu słupka.

Skóra jest sporo droższa ale też zdecydowanie lepsza jakościowo, moim zdaniem skaja nie wytrzyma próby czasu i poprawki będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...