Skocz do zawartości

szerszen i jego ibi 6L


szerszen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wiec jestem po wstepnych odsluchach...T2 jest szybszy...wiadomo bo to 10''...ale zeby mnie mocno zaskoczyl to jednak nie bardzo...spodziewalem sie naprawde konkret sprzecik...ss ma lepsze zejscie i potrafi zatrzasc autkiem...T2 tez zatrzesie ale nie tak jak ss...czy T2 ma wieksze cisnienie?? na dzien dzisiejszy stwierdzam ze od ss'a wiecej bolaly uszy....plusem T2 jest to ze nie zasmierdziala cewka a gain mam prawie na maxa gdzie w RW mialem gain na polowe narazie to sa wstepne odsluchy...musze zdecydowac co zostanie...czy ss czy rf....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kolejnych odsluchach jestem...po zmianie pozycji skrzyni(przedtem br i glosnik byl skierowany w strone bagaja teraz zmienilem zeby gralo w dach)i jest duzo duzo lepiej co do skrzyni i Ci co mieli watpliwosci to wytrzymuje sporo jeszcze testy beda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny odsluchy daly rezultat...przy szybszej nucie RF lepiej trzepie moze tak zostawie te strojenie gdyz przewaznie slucham szybszych bitow...trudno znalesc zlotego srodka...moze pobawic sie strojeniem?? Rzeznik czy to dobry pomysl?? bo w jednym temacie sie wypowiadales i uznales ze lepiej nic nie zmieniac jezeli chodzi o produkty RF'a...skrzynia jest zrobiona wedlug producenta...jest 38hz czy mozna zmienic na 35-36 hz?? wtedy moze lepiej by schodzil...licze na wypowiedz Rzeznika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu znalazlem to co chcialem http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif skrzynia jest zestrojona na 36Hz...bardzo mi teraz to odpowiada :) jest lepsze zamieszanie,jest lepsze zejscie,jest szybkosc....i tak zostawie...teraz musze obic skrzynke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak czlowiek strzela byki...gdy liczylem skrzynke i docinalem plyty pojawil sie maly blad w liczeniu...zmienil sie litraz co wplynelo na strojenie(dlugosc portu)...gdy zostal poprawiony blad granie T2 jest juz na najwyzszym poziomie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec T2 zostaje ? :) Ciekaw jestem ile wydmuchasz z niego...

narazie zostaje http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif sam jestem ciekaw...ze sajgonem sprobujemy wystartowac w dbl mini...jak bedzie jakis zlocik z miernikiem to odpowiednio sie zestroi skrzyneczke i zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tego mieska w aucie teraz Ale coś mi się wydaje ze po T2 udeze w coś... 200W rms http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Plus dwa dodatkowe glosniczki na slupkach ... :rotfl: Tylko boje się ze T2 uszkodził mi słuch tak, ze nie zestroje tego wszystkiego :rotfl:

PS - masakre to robi T212 pod piecem ponad 2kW :hyhy: Nie robilem tesow ale pewnie polamalo by cd ...razem z pudelkiem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
dobra musze lekko uzupelnic temat :P zakupilem dosc fajnego olda...a dokladnie suba.Papierowa membrama,stara szkola RF'a :wink: zobaczymy jak sie spisze w testach...kable rca założyłem aiv snake...jest poprawa sygnalu lecz wciaz slychac szumy przy niektorych piosenkach.Teraz szukam wiekszego altka i jakis buforek wrzuce do bagaja :hyhy:

post-2041-043440800 1278072266_thumb.jpg

post-2041-021121400 1278072277_thumb.jpg

post-2041-076758800 1278072291_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

up

klepnalem nowa budke T2...50litrow strojenie na 38hz...w starej budzie brakowalo mi czegos.zmienialem strojenie i nadal nie znalazlem tego a myslalem ze jest juz dobrze...powiekszylem lekko litraz.teraz gra miekko :D o taki basik mi chodzil.Klepnalem szczeline bo mam slabosc do...''szparki'' :rotfl: fajnie teraz chodzi podloga pod ta buda :P

szukam teraz mocnej 2 kanalowki...docelowo chce RF T3002...ale zobaczymy co czas pokaze :wink:

post-2041-010178300 1285488958_thumb.jpg

post-2041-042181000 1285488971_thumb.jpg

Edytowane przez szerszen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...