Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz?


wrzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No na allegro znalazłem tylko 17 aukcji z wzmacniaczami tych firm z czego 16 infinity więc jak to mogą być sławne firmy?

Renoma firmy nie polega na ilości sprzedanego towaru i ilości dostępnego towaru.

Może odbierz to inaczej, skoro jakiegoś sprzętu jest niewiele używanego na allegro to ludzie niechętnie się tego pozbywają i coś w tym jest.

Idąc twoim tokiem myślenia, to takie firmy jak Nakamichi, Brax, Genesis itp. należałoby od razu skreślić, bo używek na allegro jest jak na lekarstwo, nowych też za bardzo nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czasami placi sie niestety tylko za marke. Ludzie widza Blaupunkta czy JBL i slepo kupuja bo to przeciez markowy sprzet jest, producent wtedy idzie na ilosc a nie na jakosc zeby nabic sobie kieszen a przy okazji klienta w przyslowiowe bambuko. Mi dawniej nakamichi tez kojazylo sie z chinskim badziewiem ze stadionu :wstyd::wstyd::wstyd::rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fajny subwoofer i jest pewny bo wiele osób go ma i chwali z tego co wyczytałem na forach, a jest to LANZAR MAX 12. Tylko w danych ma 500w RMS i teraz pytanie ile w tym prawdy i jaki wzmacniacz go pociągnie.

Tu są opinie: http://www.audiosklep.pl/lanzar-max12-p-1148.html

 

Ze wzmacniaczy znalazłem:

CARPOWER HPB-1502 500RMS - 285zł

Carpower HPB-602 225RMS - 269zł

 

PEIYING PY-2H30R 500RMS - 308zł

PEIYING PY-2F01R 300RMS - 289zł

 

 

Który wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytaj mastah22 ile w tym prawdy

Co ma do tego mastah22 jeśli można wiedzieć :P :P

wegrzol22, nacieszył się 2x Lanzar MAX Pro12"D4 ~godzinę

mastah22, najlepiej niech sam się wypowie ale z tego co mi wiadomo cieszył się całe ~30sekund również Lanzar MAX Pro 12 1x4ohm

Nikomu nie wmawiam że lanzar (stary lanzar a nie pro) to jakiś cud ale ma więcej pozytywnych opinii niż ten nowszy model a z tego co zrozumiałem o tym starym lanzarze mowa

 

rada jest jedna jak kupować MAXy to tylko stara seria

max pro zrobiony jest tylko na wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co reszta myśli o lanzerze? W ogóle który wzmacniacz do niego dobrać bo niewiem czy te 500w rms to prawda bo niechcę mieć mocniejszego wzmacniacza niż trzeba żeby przypadkiem głośnika nie rozwalić

 

:P użyj opcji Szukaj :!:

 

http://i47.tinypic.com/mjbzg8.png

 

 

Polecam poczytać forum, bo ileż można o tym Lanzarze pisać?

amen

 

Mocniejszy wzmacniacz to nic złego wręcz przeciwnie,chociaż osobiście wolę słabszy a bardziej jakościowy i pewny mocowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i stare serie znosza wiecej... MOJE testowe PRO zdechło po ok. 30s peaku 35hz @ 600w mierzonego rms'u... Nie walil cewka nie bylo przesteru.... Bylem w szoku bo SOLING cp 123 wytzrymywal ten peak pod 600w znacznie dluzej...

 

Pozatym x-max tego suba to porazka, mlotek i muł, do tego słaby muł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ige, to że Ty nie odróżniasz lanzara max od max pro to już nie mój problem i mnie w to nie mieszaj.

Przykład mastah22 i wegrzol22 opisałem aby uświadomić że są to inne modele głośników aby tacy jak Ty nie wprowadzali ludzi w błąd,bo niby po co kierowałeś autora tematu do osoby która nie była w posiadaniu konkretnego modelu głośnika.

Zaproponowałem też aby wypowiedział się właściciel max'a pro we własnej osobie bo niby po co miałbym to robić za niego i opisywać jego wyczyn.

Najłatwiej teraz jest odwrócić kota ogonem i nie przyznać się do pomyłki bo przecież moderatorowi nie wypada,tak :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu, bo ci guma peknie

 

Szczerze mowiac to ja myslalem ze mastah mial zwyklego maxa bo nic nie wspominal(co moze potwierdzic jak bedzie chcial) w rozmowie w ktorej Ja uczestniczylem ze jest to pro. O tym ze mial pro dowiedzialem sie dopiero z tego tematu.

 

I nikogo nie wprowadzam w blad a napewno nie swiadomie wiec daruj sobie takie pierdolowate podjazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to ja myslalem ze mastah mial zwyklego maxa

Źle myślałeś

O tym ze mial pro dowiedzialem sie dopiero z tego tematu.

Nie czytasz postów,gdyż możesz zobaczyć zdjęcia owego lanzara max'a pro w temacie "Nasze subwoofery - FOTO"

I nikogo nie wprowadzam w blad a napewno nie swiadomie wiec daruj sobie takie pierdolowate podjazdy.

Jak nie wprowadzasz jak wprowadzasz,to czy świadomie czy nie to już inna gadka ale wypadało przyznać się do błędu no ale tak jak pisałem komuś chyba nie za bardzo wypada,nie każdy też umie.

Pojazdy heh a wczym ja Cię Panie ige pojechałem,pisanie prawdy to "pojazd" od dziś ehh wiesz co wyjdź z piaskownicy

Rysiu, bo ci guma peknie

Komentarz zbędny bo to przecież ja jestem ten zły,który robi

pierdolowate podjazdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje nie zyje internetem i nie czytam wszystkich postow, czytam te ktore mnie interesuja co widac po mojej aktywnosci. Wyjasnilem juz gdzie byl moj blad i skad on sie wzial dosyc dosadnie.

 

A tak pozatym siedze w piaskownicy, nie mam nic do roboty to od czasu do czasu przegladam forum zacierajac rece zeby kogos wprowadzic w blad - a niech ma, na koniec odwrocic kota ogonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co to cale zamieszanie i kombinacje, jak masz malo kasy i duze wymagania to se daruj narazie bo multum ludzi stara sie cos doradzic ale mysle ze ty i tak sobie kupisz cos w stylu sony+pejing+jbl i cie to zadowoli bo zes wydal na to i nie bedzie na kogo zrzucic winy ze zle doradzil.

 

Idz do mediamarktu czy gdzie tam posluchaj grajka, suba zebys mial jakies pojecie o tym co chcesz kupic. Nie wiem ile masz na to kasy ale pamietaj ze 'szklem du*py nie wytrzesz' i za okejowe klocki trzeba wtopic.

Najlepiej to dopisz jasno i wyrazie, co masz juz w aucie i co chcesz dokupic.

W jakiej musie ma to sobie dawac rade i w koncu ile masz na calosc pieniedzy bo moze wystarczy kupic 4ch dopałe + nie wymagajaca 12'' i kupisz nowy juz spasowany zestaw np Ground Zero

 

Widze ze o byle parcha czyt lanzar (wczesniej wszyscy polecali, teraz sami melomani i max 12 fuj :hyhy: ) robia sie spiecia tylko dlatego ze sam nie potrafisz jasno dac do zrozumienia czego chcesz...

 

szukaj potem google znowu szukaj szukaj nastepnie allegro szukaj i dopiero temat

gdybys tak zrobil to gwarantuje ze juz na pierwszej stronie twojego postu mialbys jasnosc co do zakupu

 

Zrobiłem kolejne zestawienie które uważam za najbardziej słuszne gdyż podobne ma mój znajomy:
takie posty niczego nie wnosza bo jak znajomy ma to niech ci da posluchac i jak ci bedzie odpowiadac to poprostu kup te klamoty i problem z glowy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...