Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz?


wrzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość laurenth1981

Myślałem kiedyś, że to dobra firma, ale teraz już wiem, że muszę suba zmienić na coś innego

Ogólnie to jak dla mnie jest już przereklamowana i każdy chce mieć JBL-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, tak cholernie ciekawy jestem w sumie tych sprzętów jbl'a tzn niektórych głosników czy naprawde tylko plota poszła ze teraz to masówka i tandeta i po prostu na słuch sprawdzic jak to gra sam dla siebie ale fakt, ci co go mieli podobno to sie wypowiadali ze zadna rewelacja ze sprzęt przereklamowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys sam napalilem sie na JBL'a . Znalem jego estradowe sprzety i myslalem ze w CA jakosc bedzie podobna... no i przejechalem sie na glosnikach.. W cenie JBL mozna miec inne marki o znacznie lepszych parametrach. A ten wzmak bedzie raczej za slaby do tego suba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jak dla mnie jest już przereklamowana i każdy chce mieć JBL-a

wszystko co jest produkowane masowo i zalega na półkach trzeba reklamowac

dlaczego JBL przykłada tak dużą wagę do tego zeby szumiało o GTO i innych badziewiach a seria POWER ma sie dobrze??

Bo to JEDYNA seria która jest na przyzwoitym poziomie

tak cholernie ciekawy jestem w sumie tych sprzętów jbl'a tzn niektórych głosników czy naprawde tylko plota poszła ze teraz to masówka i tandeta i po prostu na słuch sprawdzic jak to gra

blackdragon8904, ciekawość to pierwszy stopien do piekła (i do popłynięcia na kaske)

miałem kiedys (jakies 8lat temu) subka GT3 - na tamte czasy (wtedy ciezej było dostać coś innego w dobrych pieniądzach) był to naprawde solidny sprzęt- powiem wiecej jbl cofnął się w postępie, a reszta poszła do przodu.

Jeśli chodzi o piecyki to chyba tylko znakowane logiem "crown" są godne uwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego suba w skrzyni bp kupił bym po prostu peinga tego 2x300 "rms" przy 4 omach albo 1x500 przy 4 omach chyba ze cos z uzywanych Rockford Fosgate Punch 100ix na allegro za 250 zł, albo INFINITY 7521a - z czego mam jeszcze ten wzmak tyle ze wersja 4 kanałowa, niby ma tylko 280 wat w mostku ale szarpie głosnikiem super a przy tym ma DF>200 przyjemnie gra to tylko kilka opcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o subwoofer i wzmacniacz to całość nie powinna przekroczyć 600 zł. Muzyka hmm...różnej, hip-hop, techno, typowe przeboje z radia. Co do tego czy używki, staram się kupować nowe chyba że naprawdę niema innego wyjścia lub sprzedający jest zaufany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmaki co wymieniłem (te uzywane) są dobre jak na początek wg mnie po porstu które i ładnie zagrają i na początek kopyto mają, w klozecie głosnik głosno daje a w br domyslam sie ze dla poczatkuącego by był miód a głosnik moze faktycznie te starsze infitniy 1250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto poszukać używanego Earthquake DB-12. Moim zdaniem jest lepszy i pod względem jakości i pod względem ''kopa'' od Inifinity REF 1250W, no i zadowoli go już 250W RMS, podczas gdy Infinity potrzebuje przynajmniej 300W RMS żeby pokazać co potrafi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale mię interesują tylko markowe i sprawdzone firmy np. blaupunkt, magnat itp.

 

No zgodzę się z tym że to firmy sprawdzone..na wielu forach można wyczytać dużo opinii o tym sprzęcie..większość nich jest bardzo podobna do siebie..

 

Jeżeli Infinity czy Earthquake to nie sa dla ciebie sprzęty markowe..to ja już nie wiem co można ci polecić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laurenth1981
Wzmak na początek jest ok, a subik troszkę za słaby i nie generuje takiego dziweku jakiego ja oczekuję - dlatego będą zmiany jak tylko kasa pozwoli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...