Skocz do zawartości

Helix RS6 hmm...?


kinek21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lub np. Sony M1

 

Może stępi te tweetery ?

 

Możesz rozwinąć tą jakże zagadkową myśl.

 

Pytam bez szydery czy czepialstwa. Wrzuciłem RS6 kilka miesięcy temu do swojego auta, przed nimi były przeróżne zestawy (dego PO, hxs206, K2P, P236, poliglasy 165v2, xeteki g6, dotechy ovation itd) i jak dotychczas rs801 jest najlepszym tweeterem pod każdym wzgledem jakiego miałem.

 

Już niedługo zepne rs6 z helixem p400. W czwartek jade go odebrać bo siedzi jeszcze na celnym w Gelsenkirchen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To twoj pierwszy zestaw ?? Jak tak to co nie zamontujesz to bedziesz zadowolony !! Jak nadal nie bedzies z mial checi do robienia sam to po pierwszym setapie bedziesz mial juz instalke wiec posmiana wiekszosci komponentow to juz 5minut to sobie bedziesz z czasem zmienial jak ci pierwsza opcja nie podpasuje , z reszta twoj monter ma tony sprzetu w garazu i wystarczylo by porozmawiac z nim bo ma bardzo ciekwe klocki i uczciwych cenach , a co do zakladania caly czas nowych tematow to nie ma to sensu bo ile osob tyle opini.... zadaj sobie pytanie ilu systemow odsluchales i czy naprawde dasz rade wychwycic niuanse ? Jezeli tak to dalej powiekszaj liste mozliwych opcji a jezeli nie to wroc do tematu jak juz posluchasz swojego sprzetu ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gadasz nic byn juz nie pisal,ale rs6 mnie zainteresowalo z uzywka wzmaka jakiegos dobrego!!wiem ze za duzo kombinuje,ktos napisze jednego posta na nie i juz po glowie copy chodza,ale daje spokoj zostaje tak jak jest nie ma co,koniec przegladania forum i tych opini!!!

Jeden post mnie sbolwersowal hi hi :hyhy: ,ze dego i RM to tragedia,jak naczytalem sie samych pozytywow o tym zestwaie,ale oki zostawiam tak jak jest na rs6 przyjdzie czas!!!

Tak jak pierwszy temayt zalozylem fubu mi odpowiedzial ze dego maja troszke osta gore rm tez troszku ostzy ale clarek to uspokoi!!

POzdrowionka odemnie wszystko wrzuce fotorelacje jak bedzie montaz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś wydać 2 tysie na RSy i 1200 na RMa.

Kup sobie genesisa profile four ultra. Cena teraz mocno spadła... było 2399, teraz jest 1995zł. To jest rewelacyjna propozycja.

Do tego PO i P10, i zestawik z tego wyjdzie bardzo godny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po i helix to prawie 2 tys,wiem ze genesis dobry wzmak ale nie dam kolejnchy 1900zl jedynie uzywke jakas!!

Napewno PO i Helix p10 na wzmaka mam czas jescze miesiac alboe RM-bo w tej cenie nie kupie nowego zmaka jesli chodzi o jakos, cena,albo uzywka jakas-mam miesiac na zastanowienie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to twój pierwszy zestaw to tak naprawdę sam jeszcze nie wiesz ,,czego chcesz'' ... i co byś nie zamontował to pierwsze słowa ale to ,, czysto gra '' i nic więcej . Poczekaj odłóż kasę .

 

Zacznie się sezon posłuchasz parę wozideł i już będziesz mógł bardziej sprecyzować co TOBIE pasujea co nie . Możemy tu proponować taki a to znowu inny zestaw i tak do wiosny Pany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO wlasnie przeciez to moj 1 sprzet i nie jakis tanm copowaty moim zdaniem,napewno bedzie mi sie podobalo jak gra(napewno tak bedzie),czekac nie bede bo juz jestem napalony i ciekwaski,montaz bedzie za dobry miesiac poczekac moge jedynie z wzmacniaczem i cos dobrac do PO i P10!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...