Skocz do zawartości

Helix RS6 hmm...?


kinek21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jescze jeden temat musze zalozyc bo im wiecej czytam tym bardziej sie metlik robi, ale tak z ciekawosci pisze!

Helix Rs6 czy ktos to mial,czy warto za ta kase kupic te glosniki na przod połaczyc je z rm v41 i poczekac sobie z subem jak bedzie kasa,bo ponoc te glosniczki naprawde potrafia zrobic robote tez w aucie!!!

I tak zamierzam wydac kase tak jak mowilem na dego po 650 i helix p10,tylko teraz mi cos chodzi po glowie czy nie warto by bylo kupic ten rs6 przod,rezygnujac z p10 jak narazie!!BO na p10 kasa sie znajdzie ten 1000zl,ale przodu juz takiego jak rs6 nie kupie w najblizszym czasie jak nie teraz, bo kase jest teraz wlasnie!!!

Mam dylemat!! :wstyd:

Wiem ze za duzo kombinuje ale tak juz jest!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tylko posłuchać

to już nie ta liga sprzętu by można było klepnąć 'tak jest super' nie mając na uwadze reszty klocków.

 

A co do zestawienia RM+PO+9812 to dla mnie tragedia. Choć nie wiem jakie radio masz to ostry tweeter z PO + specyficznie grający RM na górze też nie będzie lekko dla ucha

Ale zależy co kto lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helix Rs6 czy ktos to mial,

 

ja nawet je mam

 

czy warto za ta kase kupic te glosniki na przod

 

warto, wysokotonówki grają bardzo przyjemnie

 

Lepiej wydac na wzm 2 tysie i na głośniki tysiąc, a nie odwrotnie.

 

najwięcej według mnie i tak zależy od głośników, więc nie wiem czy taki zły kierunek, choć nie słyszałem RMów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO wlasnie ze nie mam wzmaka a reszta ma przyjsc w tamtym tygodniu,mam czas na zastanowienie!!co zrobic?? :orany:

 

te RM to przeciętne wzmaki nic szczególnego poszukałbym coś bardziej muzykalnego

Mnie one nie powaliły na kolana . Lepszą robotę robił ProX 500.24 goniący PO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO wlasnie ze nie mam wzmaka a reszta ma przyjsc w tamtym tygodniu,mam czas na zastanowienie!!co zrobic?? :orany:

 

te RM to przeciętne wzmaki nic szczególnego poszukałbym coś bardziej muzykalnego

Mnie one nie powaliły na kolana . Lepszą robotę robił ProX 500.24 goniący PO .

 

w pieniądzach Prox'a zdecydowanie zastanowiłbym się nad tym http://allegro.pl/item900304988_xtant_603x..._oldschool.html - Xtant 603x :]

jest ich mały wysyp na allegro... (nie mylić z x603 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to trzeba wentylować odpowiednio ten śmieszny wiatraczek jeden nic nie daje. A jak sie jego jeszcze wsadzi w zabudowe to nie dziwne ze pada. Jesli sie nie mylę to wszystkie pady (wiekszość) tych pieców to "ugotowanie", trzeba mu zrobić odpowiednią wentylację i bedzie dobrze :orany:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po,tych wypowiedziachn mam w pąpie rs6,bedzie dego Po i rm v41 ktory sobie poradzi i do tego p 10!!Rm sobie nie poradzi?Pogubi sie? bez przesady!! moj 1 sprzet to jest ,tez odczuje roznice miedzy rm a prox taki znawca ze mnie!! :D

Za duzo roznych opini, to naprawde chyba trzeba miec ucho i byc znawca!!!

Dla mnie starczy tego wszystkiego jes tak jak poradzilo mi 3 asow i wyczytalem z 30 pozytywnych postow na forum i opini!!! :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwięcej według mnie i tak zależy od głośników, więc nie wiem czy taki zły kierunek, choć nie słyszałem RMów

 

Dobrze że dodałeś według Ciebie...

Najwięcej zalezy właśnie od wzmacniacza. Budżet nalezy dzielic zawsze 1/3 gł., 2/3 wzm.

RS6 pod RM to pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to trzeba wentylować odpowiednio ten śmieszny wiatraczek jeden nic nie daje. A jak sie jego jeszcze wsadzi w zabudowe to nie dziwne ze pada. Jesli sie nie mylę to wszystkie pady (wiekszość) tych pieców to "ugotowanie", trzeba mu zrobić odpowiednią wentylację i bedzie dobrze :D

 

 

To poczekamy jak się ten twój wentylowany uwali i zobaczymy co wtedy powiesz :D

 

A tak btw to stare 603'ki mogą być super i przed i po pierwszej naprawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to trzeba wentylować odpowiednio ten śmieszny wiatraczek jeden nic nie daje. A jak sie jego jeszcze wsadzi w zabudowe to nie dziwne ze pada. Jesli sie nie mylę to wszystkie pady (wiekszość) tych pieców to "ugotowanie", trzeba mu zrobić odpowiednią wentylację i bedzie dobrze :hyhy:

 

 

To poczekamy jak się ten twój wentylowany uwali i zobaczymy co wtedy powiesz :D

 

A tak btw to stare 603'ki mogą być super i przed i po pierwszej naprawie :D

 

to wtedy uklękne pocałuje w sygnet i przeprosze :D:rotfl: W kazdym badz razie nie zamierzam go wsadzac pod podłoge bez odpowiedniej wentylacji i sie zastanawiam czy wentyle komputerowe dadzą rade czy jednak zainwestowac w te turbiny stingerowskie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pieniądzach Prox'a zdecydowanie zastanowiłbym się nad tym http://allegro.pl/item900..._oldschool.html - Xtant 603x

jest ich mały wysyp na allegro... (nie mylić z x603 )

 

A co różni x603 od 603x?

 

np. "x" w innym miejscu w nazwie a i okienka na obudowie nie sa kwadratowe........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xtanta nowego nie kupisz. Cena nowego by Cię zapewne przeraziła. RMa od 603 dzieli przepaść.

Każdy wzmacniacz można ugotować, a Xtant ma wbudowany dodatkowy wiatrak, który wymusza obieg powietrza, a jego naprawa wcale nie jest czymś niemożliwym. Przy instalowaniu każdego wzmacniacza trzeba zadbać o dobrą wentylację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...