Skocz do zawartości

II zlot SCA gdzie??



Rekomendowane odpowiedzi

dan124, imperezowac chcesz powiadasz a co powiesz na link od 18 lat tylko przyjedz bez kobiety i wez portfel :) a uwierz mi ja nie imprezuje nudnie :)

 

jesli chodzi o ceny za nocleg moge podac jutro ale cos okolo 50 zł chyba ze poszlo w gore cena od osoby w pokoju 2-3 osobowym czyli pokoj okolo 80 -130 zł tyle kosztowal jakos w wakacje teraz

 

prosil bym tez o wasze wymagania

oraz podanie teminu zlotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

chłopcy,

 

 

Ja proponuję, aby wyżej wymienione miejsca odwiedzić i przedstawić aktualną ofertę, podać konkretny termin, nastepnie zrobić ankietę <jak ktoś zasugerował wyżej>, aby do końca lutego zrobić ostateczna rezerwację i już. Wiadomo ze nikomu się nie dogodzi, ale z reguły <wiem z autopsji> większości. Oczywiście łatwo się mówi, trudniej jest zamierzone zadanie wykonać, ja niestety nie mieszkam blisko tych miejsc i nie mogę tym się zająć, ale to nie zmienia faktu, że jak coś będzie trzeba pomóc to pomogę na odległość :)

 

póki co niech się zgłoszą osoby, które mogą pojechać i "wybadać" całą sytuację <najlepiej jak najszybciej>.

 

mogę powiedzieć, że jako dziewczyna ubiegłoroczny spot SCA wspominam bardzo miło i fajnie byłoby aby drugi spot był dopięty na ostatni guzik i wszyscy byliby zadowoleni z atmosfery, wyboru miejsca, terminu.

 

pozdrawiam i do przeczytania konkretnych wypowiedzi :)

 

Domi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak po rozmowie wstepnej propozycja http://www.wisniowa-urlop.pl/index.php?a=kontakt ceny podane itp jest to wisniowa gora czyli totalne zadupie w centrum Polski kolo samej lodzi jakies 7 km od lodzi a 11 od centrum miasta czyli druga strona mista co arturowek tyle ze wody brak ale jest basen

jest parking

dyrektor nie ma nic przeciwoko organizacji zawodow dodatowych

natomiast zalecane jest czerwiec badz sierpien z uwagi ze bedzie po sezonie i bedzie mozna wojowac o samego rana w innym przypadku jakii w przypadku arurowka

wisniowa gora cennik

http://www.wisniowa-urlop.pl/index.php?a=cennik

 

arturowek cennik

http://www.mosir.lodz.pl/serwis/index.php?...id=1&poz=21

 

Uwaga

moga wystapic problmy z zachowaniem ciszy okolo 24 tej w obu przypadkach !!

 

 

prosze o stworzenie ankiety badz podania teminu zlotu i listy chetnych na zlot trzeba dokonac rezerwacji dla osob chetnych w przypadku rezygnajcji kasa nie bedzie zwracana i przepada wiec bedzie wymagana wplata kasy za ilsc dni na ile sie piszecie

z wlasnych doswiadczen i organizacji wiem ze wpisze sie 100 osob wplaci 70 a przyjedzie 50 wiec jakos kolejny raz nie mam zamiaru placic za tych co sobie tylko popisali ze beda i nie przyjada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil,czerwiec to jeszcze studenci nas zagdaczą chyba ze koniec czerwca nie bedziepoprawek i zaliczen

 

jak cos moge pomoc ogarnac :rotfl:

zawsze mile widziana pomoc szczegolnie twoja nie zawsze moge byc w dwoch miejscach naraz

 

proponuje otworzyc nowy temat i zapisywac sie na zlot powiedzmy do 15 lutego i wplacac kase do prezesa naczelnego zeby nie bylo czyli K@mila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje otworzyc nowy temat i zapisywac sie na zlot powiedzmy do 15 lutego i wplacac kase do prezesa naczelnego zeby nie bylo czyli K@mila

 

No właśnie, ale ile mamy wpłacać? I wątpię, że każdy tak w ciemno wpłacił nie znając terminu...

 

ze koniec czerwca nie bedziepoprawek i zaliczen

 

Też jestem studentem, dodatkowo weekendowym ;/ więc może być problem...

 

Więc chyba lepiej może jakoś uderzyć na sierpień???

 

Mamy tam daty:

 

7-8

14-15

21-22

28-29

 

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dla Was taka propozycję:

 

kumpel ma kawał pola z drogą dojazdową, porośnięte trawą ,

 

możemy zrobić tam camping, wyrownamy teren i zrobimy parking tak zeby mozna bylo stanac samochodami, nie ma problemu z doprowadzeniem prądem i woda, możemy tez zorganizowac toitoia. pozatym trawa pola od cholery zeby rozbic namioty nie ma problemu z sasiadami, mozna robic grilla ognisko itp.

 

rzut beretem sa sklepy, i pizzeria/pub (z 500m) w ktorej pracuje wiec mozna isc zjesc napic sie siedziec do nocy i zrobic melanz (napewno rabat bedzie dalo rade zrobic) ew rozmawialem z wlascicielem zeby zrobic jakies bony za dana kwote na ktory bedzie jedzienie i np dana ilosc piw/wodki itp

 

 

 

koszt powinien byc praktycznie zaden moze z 10zl od auta za wode/prad, kibel, i zebysmy wzieli ciagnik i zrobili porzadny kawalek parkingu

 

 

co o tym sadzicie ?

 

[ Dodano: 2010-01-19, 21:47 ]

aha miejsce jest na terenie miasta Łodzi od centrum z 12km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram, wieczorek integracyjny%% :D

AVE !!!! karolo986, :D

W Łódzkim OK termin 20-22.08 pasuje, ja bym nie zmieniał, to za pół orku, więc Każdy kto chce to sobie wolne wygospodaruje w razie czego :D

 

[ Dodano: 2010-01-19, 22:30 ]

Byłem w Borkach, miejscówka jest ekstra, .

i te nasze"jęzioro" :rotfl:

Ale co by nie było zajebioza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domowcie jak co dla mnie i znajomego nie problem zorganizowac a wyskoczyc bedzie gdzie, mozna siedziec w pizzeri, napewno tez jakas bibe tam bede robil bo beda moje urodziny :D

 

jesli tylko Wam pasuje to ok

 

[ Dodano: 2010-01-19, 22:42 ]

no i koszty zadne praktycznie, a pod namiotem 2 czy 3 dni mozna kimnac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz w tym moja glowa zeby kazdy wjechal i wyjechal :rotfl:

 

sie wyrowna tak zeby nie bylo problemu a droga dojazdowa jest zwirkowa

 

no i nie ma limitu ile aut przyjedzie tyle wjedzie.

 

mowie wode prad toalety (toi toie) zalatwie

 

jedyny problem to lazienka no ale w koncu to camping i dwa dni :D mozna podjechac gdzies na stacje niedaleko albo do pobliskiego motelu i wziasc prysznic - no chyba ze chcecie to zbije mega skrynke z BR szczelinowym i wjadze od gory waz ogrodowy :D

 

 

jesli Wam odpowiada to podejme sie organizacji wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojej strony zapewnie:

 

miejsce do zaparkowania auta dla kazdego (z rownym wjazdem zeby zglebowane auta tez daly rade) w tym samym miejscu gdzie bedziemy siedziec i kimac

 

miejsce na rozlozenie namioru na trawie dla kazdego

 

miejsce, drewno na ognisko

 

prad, wode, toalete

 

no i jak mowilem znizke do pobliskiego lokalu na zarcie i picie

 

 

 

mysle ze mozemy zrobic liste na 21-22 i wtedy mniej wiecej po ilosci osob dowiem sie jakie koszta beda potrzebne do pokrycia ( np toi toi, czy pociafniecie pradu, wody) mysle ze nie powino byc to wiecej jak 10zł (zonaczymy jeszcze ile osob chetnych)

 

pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...