Skocz do zawartości

II zlot SCA gdzie??



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja jak najbardziej jestem za tym polem i kimaniem pod namiotem :D

Bardzo lubię takie klimaty (a niestety coraz rzadziej mi się zdarza) a jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju wygody to ja wymagający za bardzo nie jestem :rotfl:

K@mil, można zrobić składkę tak jak piszesz 20-30zł na jakieś żarło rozpali się wieczorem ognisko kiełbasa na kij w rękę browar (muzy na pewno nie zabraknie) i będzie git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym prysznicem na jedną noc to bym sobie darował - wyjdzie taniej i prościej dla organizatora ( mniej korowodów ). Jak ktoś się raz nie wykąpie to nie odejdzie mu od tego skóra a zawsze można ochlasnąc twarz czy ręce pod wodą z kranu, która na pewno gdzies bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie tam przy polu jest zaraz pełna toaleta więc się nie przejmujcie... bardzo fajnie że obstajemy przy Borkach!

 

na ogniska są dwa zajefajne miejsca... Takie piękne zadaszone miejsce na terenie ośrodka i 2x bliżej od pola (bo za płotem) takie lekko dzikie ale za to bardzo klimatyczne!

 

 

składka od uczestników to normalne na zlotach więc ja tez jestem za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że przejdzie ta prywatna posesja jednak,nie chce wprowadzać zamieszania, ale jak ktoś by np chciał przyjechać z dziewczyną,żoną ,koleżanką dzieckiem itp to ja bym był za prysznicem.Facetom to wszystko jedno ale też trzeba brać pod uwagę kobiety i może jakieś dzieciaki, wiec prysznic by był dobrą sprawą.

Mi też to wisi gdzie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam pasuje opcja każda. Tylko tak jak wspomniał zola, kobita może protestować że nie ma prysznica.

Do tego pasowałoby skombinować jakieś ławki itp. rzeczy by nie wisieć.

Kolejna rzecz to również pasowałoby wszystko zgłosić na policję, strażaków by nie było później problemów.

Idąc dalej jakieś halogeny żeby w nocy nie było ciemno jak w dupie. Choć wiadomo że niektórzy będą świecili oczami :D

 

Termin sierpniowy 21-22 jest spoko.

 

I moim zdaniem można już od początku lutego zbierać kasę. 20zł spokojnie wystarczy nawet na zaklepanie chałupy. Jakby było pole to za tą kasę kupuje się coś co każdy będzie używał np. srajtaśmę :D a tak na poważnie to wiadomo żarcie i picie.

 

Tylko zaklepać termin. Wtedy już się ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreszta bardzo mozliwe ze bede pokoje do wynajecia niedaleko miejsca zlotu (jakies 400-500m)

 

jednakze nic o tym nie pisalem bo poki co nie moge tego potwierdzic na 100%

 

 

jak napisalem, a wiadomo ze bedzie lato cieplo itd, wiec jesli byscie byli za tym moge sie postarac o prysznic porzadny (w sensie buda jak toi toi tyle ze wieksza, woda ciepla itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak i mojej rodziny w warunkach polowych nie ma żadnego problemu (z żonką kilka razy w sezonie na jakiś zlocik motocyklowy się pomyka a tam warunki czasami są różne :D ) a dla dzieci (jeżeli jakieś będą) to myślę że to jedna wielka frajda :D

 

Ps.

Pisze za siebie i ale jednak kobiety są różne :D pamiętam raz jeden wypad do Mragowa na piknik gdzie żona mojego kumpla płakała kilka godzin z powodu braku prysznica (nocowaliśmy jedną noc) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motel jest i kosztuje grosze

 

zreszta w okolicy takich moteli sporo i tanio (bo przy trasie na Wawe)

 

samo miesce ok 1km od rzeczonego motelu

 

 

jednak mi chodzi o co innego:

 

nie wiem bo moj obecny pracodawca (pizzeria) na miejscowie wybuduje pokoje do tego czasu (spoko standard lakienki, 2os.) przy wspomnianej wczesniej pubie/pizzerii i o tym mowie bo tam beda kwaterki rzut beretem o miejscowy

 

wtedy bylo juz wogole lux. i mysle ze na 99% da rade - tylko na razie o tym nie wspominalem bo to tkz opcja dodatkowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli przejdzie glosowanie na miejscowe to porobie foty i dowiem sie co ile kosztuje i napisze mniej wiecej po ile przewiduje co ile kosztuje

 

 

aha i zebyscie wiedzieli ze pieniedzy nie zdefraudowalem to zrobie pozniej dokladny kosztorys ktory bedzie do wgladu, a kase CO ZOSTANIE co do ostatniej zlotowki wydam na piwo :D

 

[ Dodano: 2010-01-21, 19:09 ]

jesli bedzie taka potrzeba by ktos chcial zarezerwowac pokoj to nie ma sprawy moge sie tym zajac, po prostu wtedy na miesiac przed pisac zapotrzebowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...