Skocz do zawartości

PowerBass S-12 I alpine 3544


GoodSens
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Alpine na pewno da radę z tym głośnikiem, a czy będziesz zadowolony, to zależy przede wszystkim czy profil brzmienia tego PB Ci podpasuje.

 

Pamiętaj, że ten wzmacniacz nie ma wbudowanych filtrów, a więc potrzebujesz takowy filtr w radiu bądź osobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto roozmiar:

 

 

 

# Obudowa: wentylowana 50 litrów (bass-reflex)

# Port: wykładniczy 100x150mm, zaokrąglony z przodu

# Wytłumienie: perforowana gabka akustyczna

# Tkanina obiciowa: czarny melanż (ciemno szara)

# Złącze: pozłacane, zakręcane terminale

# Przewód: 2x3,5mm ² (Sound Quest lub Stinger)

# Wykonanie: płyta MDF 18mm cięta z dokładnośćią

+/- 1mm, klejona, skręcana i uszczelniana, tylna

ścianka pochylona pod kątem 15 stopni,

podfrezowanie pod głośnik, zaokrąglone kanty

i narożniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to BR raczej szybkoscia nie grzeszy, chociaz nie wiem dokladnie jak z tym konkretnym glosnikiem.. A dance itp to raczej szybszy rodzaj muzyki..

 

Kolega musi posłuchać czegos więcej niż tylko magnaty, jbl'e i inne pierdzingi.

 

"szybkość" to ostatnio zbyt modne sformułowanie na forach internetowych...

 

To, że z B-R można wycisnąć więcej decybeli na zawodach nie oznacza, że głośniki w tych obudowach nie mogą zagrać w SQ.

 

Słuchałeś kiedyś IT08 lub Helixa W8 w otwartych skrzynkach zasilonych odpowiednimi watami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościł u mnie przez jakiś tydzień Powerbass M-12 w skrzynce zamkniętej pod właśnie 3544 i mogę powiedzieć, że się raczej polubiły :rotfl:

Mocowo Alpinka 100% wyda.

Szkoda tylko fajnego wzmaka marnować na suba, chyba że wzmak na przód jest bardziej zacny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysiuct, czepiasz sie.. Po pierwsze napisalem "raczej", po drugie napisalem, ze nie wiem jak w tym wypadku, bo nie slyszalem.. A Magnata, JBLa i Pizdzinga w zyciu nie mialem w bagazniku :)

 

Słuchałeś kiedyś IT08 lub Helixa W8 w otwartych skrzynkach zasilonych odpowiednimi watami??

 

Ale jak tu porownywac 12" do 8" ?? To juz czysta fizyka, 8 bedzie zawsze szybsza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz czysta fizyka, 8 bedzie zawsze szybsza..

Jeśli porównujesz tą samą serię głośników to jest często tak bywa, ale stwierdzenie, że każde 8" będzie szybsze(zawsze) od 12" to bym się kłócił.

 

To tak samo jak wielu ludzi twierdzi, że szybkie 15" to oksymoron, ciekawą minę robią jak posłuchają mojego strokera, albo JBL'a GTI 1500 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cursor, zgadzam sie jest pare modeli, ktore beda poronywalne lub szybsze, ale to jest pare modeli i raczej mozna powiedziec, ze regula jest, ze 8" bedzie szybsze, aczkolwiek wiadomo od kazdej reguly zawsze trafia sie wyjatek :rotfl:

 

rysiuct, zgadzam sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...