Skocz do zawartości

Jaki system na przód pod Philips DAP 650??


LEju_THC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Phase nie slyszalem
Słabo się na spotach rozglądasz Bardzo fajnie graja.
i czy czasem ta membrana to wody nie będzie wciągać jak wielbląd
To że jest z papieru to nie znaczy że ciągnie wodę, do zastosowań w membranach CA papier jest impregnowany.
tzn jak masz ,za dobże drzwi zrobione to wilgoci jest szklanka, dla przypomnienia ,że czesto zakleja się otwory odpływowe na dole i w tedy to wilgoc jest straszna ,jeżeli trzymasz auto na zewnątrz i zakleisz otworki u dołu to jest kiepsko

A kto zakleja otwory odpływowe :zdziwko: I tak nie uzyskasz 100% szczelności 'komory', zostaje uszczelka przy szybie, cięgno klamki, klamka itp. więc otworów się nie zakleja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciężko oczywiście stwierdzić , ale ja mam miłe doświadczenia z signatem H20 , i miom zdanie to jedna z najlepszych propozycji cenowych a w dobrze zrobionych drzwiach spokojnie daje rade drogim konkurentom, spokojnie kupisz go za 150-250 zł i zostanie ci na dobre maty , i super tweetery sinusa.. i masz komplecik moim zdanie baardzo bardzo

 

Kuudłaty: jasne że nikt nie zakleja ale czasem przez przypadek można to zrobić , jak widać ten papier nie jest impregnowany.. ani nie

prasowany stąd moja obawy bo miałek kiedyś PB i się odkleiła membranka;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest tzn corugation paper, czyli nie prasowany ani nie impregnowany
Nie mój pierwszy kontakt z nieprasowanym papierem, ale jednak był zabezpieczony to że jest nieprasowany/czerpany czy jak kto woli, nie znaczy że nie jest zabezpieczony przed wilgocią ...

 

[ Dodano: 2009-11-20, 21:20 ]

pablo155, szybko zmieniasz posty XD teraz będę cytował :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ache, wiesz kto ma u siebie Phase'y i to chyba nawet te same - mastah22 :hyhy:

Nie ma to jak rozeznanie w temacie, Przemku

Poza tym, leju_thc byłeś przecież w Wilczynie na pikniku więc miałeś możliwość słuchania tego zestawu u Łukasza w aucie.

Wg mnie zestaw bardzo "uniwersalny", bo i sprawdzi się w disco/pop/dance/, również w hip hopie i rapie, a także w rocku.

Miły i przyjemny zestaw, kiedy trzeba to zagra, a kiedy trzeba, rzuci mięsem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zestaw, którego ciężko słuchać na seryjnych zwrotach, za to pod aktywką u łukasza pokazuje znacznie więcej.

Jakby zrobić dobrą pasywkę to myślę, że wtedy wyszłoby ile potrafi ten zestaw.

Poprzednik seria CF165.25 brzmiała łagodniej i moim zdaniem przyjemniej na seryjnych zwrotach, ale basu z nich nie było, a w cfs pojawił się dół, ale za to na seryjnej zwrotnicy jest ostro na górze.

Przydałby się przynajmniej L-Pad taki na -3dB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co do Phase to na ori zwrotkach jest mozliwosc tlumienia, ale i tak jest dosc ostro... Ale w biampie czy pod aktywka tweeter potrafi zmienic oblicze diametralnie. Dół jak dla mnie fenomenalny.... Szukam i laze odsluchiwac kiedy tylko moge innych wooferkow i jeszcze nie znalazlem czegos za co warto doplacic i zamienic... To jest akurat klocek który najdluzej gosci u mnie, juz ponad rok a to sie bardzo zadko zdarza :)

Ja tam polecam rekoma i nogoma ale bezpieczniej jest nie uzywac pasywnych zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mastah22, wlasnie wiem ze calkiem spoko u Ciebie graly te Phase

tylko teraz jakos ciezko je mozna dostac.... Szukalem troche i w moim pulapie cenowym mieszcza sie :

Vibe Black Air 6

Hertz HSK

DLS R6A

Ewentualnie jakies Rainbowy

Juz sam nie wiem co wybrac. Mam mętlik w głowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam rainbow sax :) sluchalem kilku zestawow ale najwiecej radosci przyniusł mi test z RF power....

 

zagrały duzo przyjemniej od takich głosnikow jak RF POWER T162S

 

znnaaaaacznie wiecej dolu wiecej srednicy wysokie w RF to jakas pomylka chyba:/

dziwie sie dlaczego ten zestaw jest taki drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko teraz jakos ciezko je mozna dostac.... Szukalem troche i w moim pulapie cenowym mieszcza sie :

Vibe Black Air 6

Hertz HSK

DLS R6A

Ewentualnie jakies Rainbowy

Juz sam nie wiem co wybrac. Mam mętlik w głowie :niepewny:

ciekawe zestawienie...może ktoś się wypowiedzieć jak wypadają Vibe'y na tle sprawdzonych i polecanych pozycji...czy to półka HSK??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem sie bardziej sprecyzowac czego chcialbym od nowych glosnikow :szok:

Najczesciej slucham rapu, reggae, crunk, czasem jednak trafi sie cos szybszego np d'n'b a nawet rock. Dlatego od glosnikow wymagalbym w miare uniwersalnosci. Chcialbym aby kick byl zaakcentowany, srednie byly na dobrym poziomie a wysokie nie kluly po uszach. Oczywiscie wszystko w miare ceny jaka chce przeznaczyc na te glosniki. Ten system ma grac :hyhy:

Napewno ktos moze pomyslec ze takie rzeczy to tylko w erze ale wiecie, zalozylem ten temat aby dowiedziec sie czegos wiecej o glosnikach i aby dobrze rozdysponowac pienadze :hyhy:

Wylonilem kilku kandydatow. Oto oni:

-DLS R6A

 

-Morel Tempo 6

 

-Rainbow SLG 265.20

 

-Audio System Radion 165

 

-Kicx Pro 6020

 

-Hertz HSK 165.4

 

Jak uwazacie, ktory z wymienionych zestawow najlepiej spelnial by moje wymagania?? Kazda opinia mile widziana

Pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Kicx Pro 6020

 

Polecam, duzo kopa, tylko troche ostra gora..

 

-Morel Tempo 6

 

Bardziej stonowane od Kicxow, ale tez troche mniej wykopu

 

-DLS R6A

 

Najblizej porownalbym je do Kicxa (woofer).. Chociaz nie slyszalem ich w takich samych aplikacjach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przez dwa, może trzy lata , była w sprzedaży wersja zestawu R6A , gdzie zastosowano dość niskie cięcie dla tweetera . Skutkiem takiego posunięcia było dość duże obciążenie tweetera, z którym to fabryczny głośnik radził sobie średnio. Stąd częste narzekania na ich brzmienie. Od około roku DLS zmienił układ elektryczny zwrotnicy, przesunął częstotliwość pracy filtra w górę, odciążył tweeter i ten sam przetwornik gra już w zestawie znacznie lepiej"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi_sound, Dopisz że ten cytat pochodzi z tuningforum i cytujesz p. Józefa Wężowskiego aby wszystko było tak jak należy.

 

PS: czekam na odpowiedź na moje PW ...bom ciekaw wielce kiedy to tak się schlałem aby wysnuwać takie wnioski na temat DLSa jak napisałeś na tamtym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...