Skocz do zawartości

Jaki system na przód pod Philips DAP 650??


LEju_THC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam sie nad jakims zestawem na przod do mojego autka. Bedzie on zasilany Philipsem DAP 650 (4x 50W lub 2x130W).

Co do sprzetu to moze byc oczywiscie uzywany. Cena tak jak wspomnialem do 600zl ale mozna lekko nadgiac budzet :]

Jednostka sterujaca to Alpine CDA 9812RB. Muzyka raczej hh ale zdaza sie tez cos szybszego posluchac http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Co myslicie o tychHertz HSK ??

Ewentualnie co mozecie mi innego zaproponowac?? http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tego DAP'a już kupiłeś?

 

981x mają ostrą górę. DAP650 i 600 do łagodnych też nie należą. A tweeter z hsk w tym momencie może zacząć kłuć w uszy. Co nie znaczy, że on jest ostry. Do ostrości DT18 to mu sporo brakuje.

 

Na brak prądu nie powinieneś narzekać. Moja 600 dawała radę z Vibe SE-K60 w biampie, a więc woofery dostawały tylko 55W RMS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cursor nie wiem jak z Philips DAP 650 bo nie slyszalem, ale u 6040 nie jest tak źle z górą.

Pod kenwodem i Pb s6c dało się już słuchac,,,,choc rewelki nie było....

np. z alpine mrv 400 juz dawało po uszach :D

takze nie wiem czy wszystkie Dapy tak mają?bo akurat moje odczucia co do brzmienia góry w moim są pozytywne.

 

p.s. mam pytanko bo akurat przesiadlem się z kenia na jvc z opisu...czy poczuje różnicę w brzmieniu?bo jeden kolega z forum mnie tu stresuje :rotfl: ...(akurat radio w drodze) zebym pod tym Dapem sie cudów nie spodziewał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cursor nie wiem jak z Philips DAP 650 bo nie slyszalem, ale u 6040 nie jest tak źle z górą.

Słyszałem oba. 4040 i 6040 to łagodne piece(granol może potwierdzić), 650 i 600 ostrzą na górze(ache moze potwierdzić)

 

Jak dla mnie 600 to najlepsza 4-ro kanałówka philipsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś czasami nad jakimś zestawem ze stajni Rainbowa ??

Chociaż one głównie sprawdzają się w rocku

Możesz też pomyśleć na Vibe'ami SE, które niedawno posiadał Patryk.

Lub pobawić się w bi-amp, tweetery, np. Helix P1 lub Pro XT2, wooferki wg mnie, np. Hertz EV 165 ??

Też nie byłaby to głupia opcja.

Wooferki Hertz'a sprawdzą się dobrze w Rapie i HH, maciaty sprzedaje swój zestaw,

zawsze można do niego podbić i pogadać :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruby1986, ja mam rainbowy saxy 265 i powiem, ze slucham szybszych bitow, house, drumy, klubowa i pod amerykancem spisuja sie rewalacyjnie, bardzo szybkie dynamiczne a przy tym naprawde mocne granie, rocka nie sluchalem, ale po tym co napisales sprobuje cos zaaplikowac zobaczymy. Mimo, ze alpinka tym wszystkim steruje, po ustawieniu zwrotek na soft, na radiu wszystko na zero i tweetery nie piluja po uszach, godny zestawik do polecania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leju_thc, szukaj moze czegos EP ?? Np model ktory ja mam teraz tez dostaje 50 W z Filipa (bi-amp), a co bardziej nie osluchani sie zdziwili, ze w bagazniku suba nie ma

 

BTW musi to byc zestaw na ori zwrotce ?? Bo tweetera z tego zestawu EP nie slyszalem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leju_thc, jak Ci nie bedzie przeszkadzac duzo gory (i tweeter i wzmak i radio tu ostrza), to ja bym wzial te Kicxy od Raadka. Z tego co pamietam potrzebuja troche pradu, ale jak wyzej juz chyba cursor wspomnial, DAPy to bardzo dobre wzmaki i 50 W 50 W nierowne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie 9812 ma aktywke :zdziwko: Kwestia Twojego gustu, jak ja dostalem nowe komponenety do systemu, to tydzien jezdzilem bez tapicerek i z kablami na gorze, bo ciagle cos zmienialem.. Zreszta teraz nie jest lepiej, bo dalej wszystko jest "in progress" , ale wracajac do tematu, zarezerwuj sobie pare ladnych godzin i ocieplony garaz, wyprowadz wszystkie kable i biegaj w kolo i przepinaj i sluchaj Powiem tak: wooferki sa jak najbardziej do polecenia, kopia zdrowo, a gora kwestia gustu, moze akurat Tobie podejdze, a jak nie to wtedy aktywke odpalisz, a jak nie to sprzedasz.. Takie uroki CA, ja np. 9812 mialem tydzien i poszla na Allegro :padam:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raadek, ktory to model ??

PRO6020

Papier na wooferze,szmatka w tweeterze i zwrotki z możliwością bi-ampingu na całkiem niezłych podzespołach.

 

A jakie koszta takiego zestawu kicksa ? i czy czasem ta membrana to wody nie będzie wciągać jak wielbląd bo miałem kiedyś podobne i

się troszke zmęczyły po zimie ?tzn nie kicks ale podobna membrana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn jak masz ,za dobże drzwi zrobione to wilgoci jest szklanka, dla przypomnienia ,że czesto zakleja się otwory odpływowe na dole i w tedy to wilgoc jest straszna ,jeżeli trzymasz auto na zewnątrz i zakleisz otworki u dołu to jest kiepsko to miałem na myśli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...