Skocz do zawartości

Opel Vectra B by FUBU - Rockowa Vectra


FUBU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, slupexy sa juz w zasadzie wyszpachlowane na gotowo, zdjec nie robilem bo ciemno juz, jutro raczej zrobie.

 

Teraz jest problem natury obicia, mialo byc skora ale konstrukcja slupka to niestety uniemozliwia wiec jutro chce pojezdzic po hurtowniach popatrzec za czyms ciekawym, moze macie jakies swoje sugestie? Skora odpadla bo beda za duze jej naddatki i nie da rady ich nawet opalarka sie pozbyc dlatego musze myslec o czyms innym, jakies sugestie co by sie nadalo?

 

 

 

Z racji ze 3544 znalazla nowego wlasciciela na wooferach na razie na testy zawital infinity Kappa 1002a - zmiana zdecydowanie na plus, pojawilo sie wiele srednicy ktorej alpina po prostu nie miala, kick jest bardzo fajny i dobrze kontrolowany, generalnie bardzo przyjemny w odsluchu wzmak ktory fajnie sobie radzi z HSK :)

 

W srode wjedzie mam nadzieje na testy Becker Traffic Pro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oj literowka :P Tak pozyczylem, o ile nie znajde nic ciekawzego albo rockford po powrocie od magika nie zagra lepiej to pewno zanabede :)

 

No, znalazlem material na slupki :) o ile sie nie myle to jest cos w podobie tego slynnego Radkowego materialu, tyle tlyko ze czarne :) Generalnie material na podsufitke to jest, ale cale miasto zjezdzilem zeby to dostac :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz czekam na to zdjecie :P

 

Generalnie na pikniku nastapila tymczasowa zmiana jednostki sterujacej na Beckera Traffic Pro, zrobilo sie glebiej i wyrazniej niz na CDE czyli generalnie zmiana na plus :)

 

Ale generalnie Vectra byla najgorzej grajacym autem na pikniku (jedyne auto bez punktow w zawodach SQ :P ) :D w zwiazku z tym chetnie wyslucham opinii i sugestii co bylo nie tak i jak ewentualnie poprawiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku z tym chetnie wyslucham opinii i sugestii co bylo nie tak i jak ewentualnie poprawiac

 

Była możliwość, dawałem do odsłuchu, trzeba było skorzystać ;)

To takie czarne coś co wziąłeś też ciekawe zagra z całym zestawem HSK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie czarne coś co wziąłeś też ciekawe zagra z całym zestawem HSK.

 

Pod calym moze nie potestuje ale woofer na pewno tym potraktuje :wink:

 

 

 

wywal te ht25 i zastąp je czymś ludzkim

 

najpierw je sprobuje wyzej uciac na pewno bo w tym doszukuje sie problemu miedzy innymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Bog da to nawet w te wakacje :P bo podlaczenie na chwile alpiny 9833 do obecnego setupu i uciecie tweetera na 4kHz dalo wyrazna poprawe :) dlatego musze kupic jakies kondziolki mniejsze niz 6,8uF i posluchac.

 

A generalnie to jest plan na przyszle wakacje zmieniac auto i przy okazji kitrac kase na miedzy innymi Studio 300 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale generalnie Vectra byla najgorzej grajacym autem na pikniku (jedyne auto bez punktow w zawodach SQ :P )

Nie mów tak, bo w cale tak nie było. U mnie jest gorzej, dlatego nie startowałem w zawodach.

 

wywal te ht25 i zastąp je czymś ludzkim ;P

Za głośne były na moje ucho, też bym tak zrobił gdyby zmiana cięcia nie pomogła.

Ja słuchałem całości na Beckerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro powalcze z gainami i ustawieniami na kappie i gienku moze sie jeszcze cos da wykrzesac z obecnego setupu, ale generalnie jak sie komus walaja po domu jakies niepotrzebne kondzioly to ja chetnie przygarne za piwko :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...