Skocz do zawartości

Sub pod fotelem - opinie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

rozwiązuje właśnie problem gdzie zamontować Suba. Samochód to S60 sedan.

Niestety z racji  wykonywanego zawodu oprócz minimalistycznej zabudowy ze wzmacniaczami nie jestem w stanie umieścić tam żadnego Suba. Dawno dawno temu  miałem Suba w nogach pasażera. Pasowało mi dźwiękowe umiejscowienie ale ilość  zabieranego miejsca niestety dawała we znaki.
Tutaj mam albo opcja wrzucenia również  do nóg pasażera niestety tego chciałbym też uniknąć albo zostaje mi myślenie o sunie pod fotelem.

I tutaj właśnie pytanie do was co myślicie o takim rozwiązaniu. Mniej więcej wysokość między podłogą a fotelem u mnie wynosi około 12 centymetrów. Da się ogólnie kupić coś jakościowego jakiegoś 8” naleśnika który zadowoli się Max 8 l?
Napiszcie proszę co myślicie i jakiego głośnika szukać.

Sub zasilany będzie A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helix RS806 pędzone Xetec P4 Evo

Woofery będą cięte mniej więcej przy 70hz/12 także chciałbym aby coś przejęło to pasmo. nie chcę ciężkiego i tłustego basu zalewającego auto, bardziej lubię coś szybkiego kopliwego poprostu ma wspomóc woofery. Muzyka w 100% naturalna bez elelektroniki czy hip bęców.

kiedys miałem Aliante 10’ naleśnika, i to Zupełnie nie było moje granie…. 
Stąd moje pytanie co do naleśników czy coś jest godnego uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skrzynka w koło zapasowe? To też jakaś opcja. Ja bym jeszcze pomyślał o 3-way na bardzo basowym wooferze (K2P itp) albo jak nie chcesz pozbywać się Helixów to takie basowe woofery w tylne drzwi. Wyszły by takie 2,5 drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wiem :) 

Ale niestety ze względu na gaz, kolo odpada. Bagażnik mimo że duży jest bardzo nie praktyczny. Pozatym nie słyszałem jescze dobrze grającego suba w sedanie umieszczonego w bagażniku… zawsze ciezko to Odkleic od tyłu auta. Tylne drzwi raczej nie chce się w to bawić. Jedyne czego nigdy nie próbowałem, nawet nie słyszałem to właśnie sub pod fotelem. Zastanawiam się czy da się to jakoś rozsądnie zestroić 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestroić się da tylko kwestia czy dla Ciebie to będzie wystarczające... to tak jak ze wszystkim jeden powie że to nie gra a dla drugiego będzie wyrywać z trampek :D Fajnie jak byś miał możliwość odsłuchu u kogoś takiego cuda pod fotelem :] W BMW-iu wymieniają na Match'a i są niektórzy wniebowzięci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...