Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Fragles napisał:

Serio tyle z tym roboty jest? Myslalem, ze drzwi sie wygłusza ze 2-3 godziny. Skad mogłem wiedziec?

Jedne drzwi samemu to z 2 godziny jak ma być dobrze. Razy 4 to już 8 godzin. Podłoga to rozkręcanie prawie całego wnętrza. U mnie to było rozkręcanie pierwszego dnia, wyklejanie i układanie już przygotowanych kabli drugiego dnia(plus ściana grodziowa i nadkola od środka) i składanie trzeci dzień. Bagażnik z klapą to z dzień roboty. Podszybie też mi z 2 godziny zeszło. 

Fachowcy zrobią to pewnie szybciej ale i tak roboty jest sporo i nikt tego za psie pieniądze nie zrobi. 

 

U mnie samo wygłuszenie, podłączenie fabrycznych głośników pod wzmacniacz z dsp i dodanie suba plus wystrojenie wszystkiego dało sporo. 

 

Montaż nowych głośników to będzie pewnie dla mnie kolejne parę dni bo i muszę zrobić pożądne dystanse i odpowiednio je zamontować i przerobić trójkąty przy lusterkach pod nowe wysokotonowe. Plus na nowo całe strojenie w dsp które pewnie potrwa swoje i będę z parę razy poprawki robił po pewnym czasie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, przemas1988 napisał:

Do tego parę tygodni pracy przy tym nie raz od rana do wieczora

Przemas moze sie zaprzyjaźnimy. Bedziemy se dlubac przy moim aucie wieczorami i pic browary, rozkminiac o car audio....Ja place za browary. Hmmmm....?

 

 

P.S. Grubo idziesz. Dokladny jesteś i nie bierzesz jeńców 👌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Fragles napisał:

Przemas moze sie zaprzyjaźnimy. Bedziemy se dlubac przy moim aucie wieczorami i pic browary, rozkminiac o car audio....Ja place za browary. Hmmmm....?

 

 

P.S. Grubo idziesz. Dokladny jesteś i nie bierzesz jeńców 👌

Ja przy aucie grzebie tylko na urlopie bo pracuje 6 dni w tygodniu. Raczej nie dłubie przy nie swoich autach, co najwyżej komuś z rodziny coś pomogę. 

Tutaj na forum jest sporo osób ogarniających car audio o wiele lepiej niż ja. Ja to raczej taki amator jestem który po prostu lubi grzebać przy aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, przemas1988 napisał:

Ja przy aucie grzebie tylko na urlopie bo pracuje 6 dni w tygodniu. Raczej nie dłubie przy nie swoich autach, co najwyżej komuś z rodziny coś pomogę. 

Tutaj na forum jest sporo osób ogarniających car audio o wiele lepiej niż ja. Ja to raczej taki amator jestem który po prostu lubi grzebać przy aucie

🍻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...