Skocz do zawartości

Fitbox golf 4 opinie


slawo_81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,jakie macie zdanie na temat tej skrzynki od bassera?Nie chodzi mi o jakość bo miałem już do czynienia z ich skrzynkami i wiem,że jakość jest w porządku,mam na myśli raczej objętość,która wynosi 8 litrów a po odjęciu głośnika pewnie ok 7 litrów i w związku z tym czy nie jest to za mała objętość dla jakiegokolwiek głośnika.Innymi słowy czy ma taka obudowa rację bytu,czy jest sens inwestować w taki produkt? Uprzedzając pytania o oczekiwania to nie oczekuję mega zejścia i drżenia blach,raczej przyjemnego uzupełnienia pasma o niższe rejestry.Jeżeli ktoś ma lub miał do czynienia z taką obudową to mile widziane parę słów opisu wrażeń odsłuchowych i podanie jaki głośnik odnalazłby się w takiej objętości.Do zasilenia takiego suba mam do dyspozycji mostek z oldschoolowego autoteka 4100x.

Fitbox golf 4

https://sklep.basser.pl/pl/obudowy-fit-box/352-fbvw04-vw-golf-4-obudowa-subwoofera.html

Autotek 4100x

b399855c-0a64-4293-9bc7-e3035f6a2d41.jpeg.832692a3a1de619176b11270ace26939.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • slawo_81 zmienił(a) tytuł na Fitbox golf 4 opinie

Ogólnie to mało aby oczekiwać dobrego basu, aby dobrze uzupełnić przód. 
Miałem w tak małej obudowie Re Audio REX8 4 Ohm i z bagażnika grało to słabo, za pierwszym rzędem siedzeń było lepiej ale dalej to nie rozwiązanie aby montować w samochodzie.

Obudowa większa o 2 L dawała już zadowalające efekty z bagażnika.

 

Moja rada, zostaw fitbox i pomyśl nad BR lub 2x 8” w CL. 
Masz już jakiegoś kandydata co ma grać w tym samochodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę ładnych lat temu miałem takiego fitboxa w a3 ,a w nim re8s4, dostawał ok. 250W i jak dla mnie był złotym środkiem, wszystko mi pasowało, a jak trzeba było to i fotelem zatrząsł. Myślę, że to kwestia indywidualnych preferencji i ciężko stwierdzić czy komuś taki system wystarczy czy będzie mało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze kandydata,którego chciałbym montować w taką skrzynkę.Poczytalem trochę tematów o małych obudowach i wniosek mam taki,że ile ludzi tyle opinii,natomiast jeżeli chodzi o konkretne głośniki to te,które się przewijały najczęściej a mieściłby się w moim budżecie-powiedzmy 200-250 za używkę-na dzień dzisiejszy są ciężko dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...