Skocz do zawartości

seat ibiza


pierogizmiesem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, marasss2 napisał:

Auto robione na grubo, sprzęty i to nie wszystkie znam tylko z nazwy w życiu nic z tej półki nie słuchałem i rodzi mi się pytanie mimo, że sprzętem audio i dobrą muzyką interesuję sie od nastolatka myślę że spokojnie ponad 20 lat, czy montaż takiego sprzętu to już nie przesada. Pytam poważnie osoby które z tym obcują na codzien. Mam wrażenie, że większości niuansów nie jesteśmy w stanie wyłapać w czasie jazdy, kiedy jest multum przeszkadzających nam dźwięków. Rozumiem, że można słuchać muzyki w sposób, który sprawia przyjemność z dużą ilości szczegółów, które są wyraźne z czystą średnicą i szybkim punktowym basem, który nie ciągnie się do kolejnego uderzenia bębna.Takie coś doświadczyłem i uważam, że to w zupełności wystarcza żeby czerpać przyjemność z muzyki w aucie.

Błędne założenie , muzyka jest jedna i miejsce jej odsłuchu nie powinno wpływać na poziom wymagań.

Czy da się to zrobić to inna sprawa , ale aby to osiągnąć nie można stawiać uproszczeń przed samym sobą .

To auto jest przykładem tego jak wiele można zrobić aby się do tego zbliżyć .

Użyte środki nigdy nie są gwarantem , natomiast to bardzo dobrze oddaje dążenie i zaangażowanie właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2023 o 12:30, marasss2 napisał:

Auto robione na grubo, sprzęty i to nie wszystkie znam tylko z nazwy w życiu nic z tej półki nie słuchałem i rodzi mi się pytanie mimo, że sprzętem audio i dobrą muzyką interesuję sie od nastolatka myślę że spokojnie ponad 20 lat, czy montaż takiego sprzętu to już nie przesada. Pytam poważnie osoby które z tym obcują na codzien. Mam wrażenie, że większości niuansów nie jesteśmy w stanie wyłapać w czasie jazdy, kiedy jest multum przeszkadzających nam dźwięków. Rozumiem, że można słuchać muzyki w sposób, który sprawia przyjemność z dużą ilości szczegółów, które są wyraźne z czystą średnicą i szybkim punktowym basem, który nie ciągnie się do kolejnego uderzenia bębna.Takie coś doświadczyłem i uważam, że to w zupełności wystarcza żeby czerpać przyjemność z muzyki w aucie.

Chodzi o to żeby dogonić króliczka... Wiem czego chcę i co potrafią te sprzęty... 

 

Zgadzam się z Panem Józefem że dobry sprzęt nie jest gwarantem dobrego grania. 

 

Ale osobiście będę dazyl do tego aby pokazać jego możliwości... 

 

Chyba o to chodzi w tym hobby.

 

Skoro mam z tego fun to czemu nie ? 

 

 

IMG_20231218_024258.jpg

IMG_20231218_032632.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
3 godziny temu, Various napisał:

U mnie tweeter z kolei. Jak ktoś przyjedzie z wooferem to złożymy 3way z studio 🤣

Ooo polowałem długo na tw z studio ale nigdzie nie mogłem go dorwać . I kupiłem nowe C30 fg. Zresztą jak widać średniaki też mam czarne . Więc spoko się to skomponowało. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, arni napisał:

Ooo polowałem długo na tw z studio ale nigdzie nie mogłem go dorwać . I kupiłem nowe C30 fg. Zresztą jak widać średniaki też mam czarne . Więc spoko się to skomponowało. 

 

 

 

Serio ?? Przez ostatni rok widziałem ze dwa razy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Various napisał:

Ale w czym problem? Piszesz do Hoffmanna i dostajesz nówki jakie sobie zażyczysz. Towar jest normalnie do kupienia.

Jak ostatnio go pytałem to miał kolejkę na 20 kpl któreleca do Chin. Więc nie do końca ten zakup jest bezproblemowy . No chyba że ktoś chce czekać rok. 

 

Po drugie cena. Nowe aktualnie sporo kosztują. Na używki w bdb stanie jeszcze bym się skusił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...