Skocz do zawartości

ZOBACZCIE CO TE DUPKI NOWEGO WYMYSLILI


Ryszard13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja sie wpisałem..

Kazda sprawa ma swoje 2 strony.. Z jednej strony CO ONI WYMYSLILI..

Ale jakby spojzec na to z drugiej strony.. Rozsądek ludzi juz gdzies zaginął, a takie cos.. Zawsze moze komus uratowac zycie-tego jakos nikt nie widzi..

Kazdy widzi - kasa, kasa, kasa..

Ja staram sie jezdzic spokojnie, czasami przekrocze o tą dyszke, no gora dwie.. Ale głowka mi zawsze pracuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba źle kojarzysz mój post, tu nie chodzi o przekraczanie szybkości i moralizacje z twojej strony, bo po Warszawie wiem jak się jeździ I CIEBIE NA PEWNO NIE WIDZIAŁEM BO BYŚ SIĘ WYRÓŻNIAŁ, tylko sposób ustawienia radaru, a konkretnie w śmietniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już od roku są w jakimś województwie takie śmietniki..

 

W Pabianicach od dawna to praktykują. Najgorzej jest jak przejeżdżam przez to miasto w okresie wywozu śmieci i ludzie kosze wystawiają na chodniki... hehe ale funkcja prewencyjna fotoradaru w 100% wykonana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to banda ped......... Na nas biednych kierowcach chca zalatac dziure z ktorej wykradli pieniadze. Najpierw niech oni zaczna od politykow i innych "gadow" egzekfowac mandaty i kary, a dopiero nas niech poprawiaja. Ilu politykow uchyla sie od mandatow bo ma "immunitet". A co to kor...a jest, obronka zeby mogli walic walki i ograbiac nas do cna. Po co im to skoro sa takimi "aniolkami". Wszystki przepisy ustalaja "pod siebie". Ten "burdel" na Wiejskiej powinni juz dawno wysadzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy widzi - kasa, kasa, kasa..

 

Tak bo o kasę idzie, chyba nie myślisz że przez to poprawi się stan drug i ich oznakowanie czy stan samochodów na naszych drogach. O edukowaniu kierowców nawet nie pisze bo to powinno być głównym celem.

Ale łatwo wyciągnąć kasę pod pretekstem walki o bezpieczeństwo. A to cholernie łatwy szmal dla "urzędasów".

Jeszcze ten nowy kodek drogowy! Jedziesz bo Ci żona rodzi, dziecku się coś stało złapali Cię masz mandat administracyjnie bez odwołania i cześć, nie ma że ratowałeś życie.Płacisz.

 

Chciał bym znać z imienia i nazwiska tego kmiota co ten kodeks wymyślił, podziękował bym mu przy następnych wyborach.

 

A i głodne kawałki o walce o moje bezpieczeństwo, jakoś nie widzę skutków tej walki. A tak w portfelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma co patrzec, stajemy sie prawdziwą Europą..

Dzięki temu bedziemy jezdzic tak, jak na zachodzie..

Wystarczy poznac kulture w innch krajach, widac ze policja nie wie jak wytłumaczyc kierowcom jak powinni bezpiecznie jezdzic,a kierowcy i tak robią swoje..

Mówicie ze to głupota-a tak naprawde to co do nas dociera?

Chyba nic,biorąc pod uwage te wszystkie apele, prosby, rozne filmy tragiczne, a my dalej szalejemy,jezdzimy po pijaku..

Myśle ze policja nasza widzi to jako ostatnią deskę ratunku bo normalnie to u nas nic sie nie zdziała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy jeździć jak na zachodzie tylko niech nam dadzą te drogi zachodnie i infrastrukturę takich drug jaka tam istnieje.

Bo na polskich drogach jeździ się po polsku, 'Polska Jazda"

Nap; Niemiec z Bawarii na wybrzeże jedzie autostradą około 5 godzin, góral z Zakopanego do Gdańska 12 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to banda ped......... Na nas biednych kierowcach chca zalatac dziure z ktorej wykradli pieniadze. Najpierw niech oni zaczna od politykow i innych "gadow" egzekfowac mandaty i kary, a dopiero nas niech poprawiaja. Ilu politykow uchyla sie od mandatow bo ma "immunitet". A co to kor...a jest, obronka zeby mogli walic walki i ograbiac nas do cna. Po co im to skoro sa takimi "aniolkami". Wszystki przepisy ustalaja "pod siebie". Ten "burdel" na Wiejskiej powinni juz dawno wysadzic

 

Potwierdzam w 100% taki fotoradar w hasioku to czysta durnota palantow na stolkach z Warszawy :P Fotoradar powinien byc oznakowany, zeby ludzie zwalniali, a nie z nienacka, bo to powoduje nagle hamowanie i dopiero moze sie zrobic bajzel na drodze.. A pieniadze i tak trafia do kiesy prezesa drog i austostrad, czy tam innego ministra infrastruktury zamiast na drogi i autostrady :hyhy: Prosze nie poruszac wiecej tematow politycznych, bo we mnie sie juz gotuje :P Obiecalem sobie, ze jakbym mial miesiac zycia, to kupuje kalacha i wszystkie Kaczki i Kaczory na odstrzal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotoradar powinien byc oznakowany

Tak naprawde..Przeciez masz znaki..

Stosuj sie do nich-mandatu nie zapłacisz

 

Troche dziwi mnie podejscie-kiepskie drogi.. to oznacza ze mozna cisnąc? Chyba własne wprost przeciwnie..

Ogolnie to z wszystkiego chce mi sie smiac-ludzie placa mandaty-dróg nie ma

Ludzie jezdza bezpiecznie-i tak na drogi nie ma

Wiec ludzie ciskaja gaz do dechy..A gdzie rozsądek? Życie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...