Skocz do zawartości

Wzmak dla 2x Rockford Fosgate P2D2-12


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Poszukuję wzmacniacza do subwooferów Rockford Fosgate P2D2-12. Do tej pory miałem je podłączone pod Sinuslive SL-A1000D w 2 ohm. Generalnie problem mój jest taki, że owszem, było głośno. Sinuslive dawał wystarczająco mocy dla nich żeby robiły spore zamieszanie w aucie. Aczkolwiek mimo wszytsko grało to raczej tak sobie, przede wszystkim brakuje mi zejścia. Niektóre wzmacniacze nawet o 2x mniejszej mocy potrafiły z tymi głośnikami zejść niżej. Brakuje mu też kontroli w niższych zakresach i szybkości w wyższych. Ponownie - na słabszych wzmacniaczach, ale wyższej klasy potrafiło być znacznie lepiej. Stąd szukam czegoś lepszego.

 

Generalnie wzmacniacz ma być nowy, budżet tak do 2k PLN. Myślałem może o Phoenix Gold Rx2 1000.1. Warto iść w tym kierunku? A może jakaś klasa D od Hifonicsa, Zapco etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę, że zbyt wiele odpowiedzi nie uzyskałem. Zacząłem więc szukać wzmacniaczy na własną rękę. Zwiększyłem też w między czasie budżet. Wyłoniłem na chwilę obecną 3 sztuki

U-Dimension ProZ 1-3000D

Audison AV uno

Gladen RC3200c1. 

Miał ktoś do czynienia z tymi wzmacniaczami? Warto iść w tym kierunku, czy szukać czegoś dalej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzałem na ofertę ground zero. Do tej pory miałem jedynie okazję posłuchać paru ich subwooferów i muszę przyznać, że były w swoich cenach dobre. Ale wzmacniacza żadnego nie miałem okazji słuchać ani mieć w rękach więc nie mam pojęcia czego się spodziewać. Aczkolwiek jeśli jest dobry, nie przymula i ma zejście to może się skuszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...