Skocz do zawartości

Bmw e46 touring pomoc w wyborze sprzęty


noucamp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hey.

 

Potrzebuje pomocy w doborze audio do bmw 46 touring. Chciałem juz zakończyć temat car audio, ale okazało sie ze temat dopiero sie zaczyna.

 

Mam ze starego auta taki zestaw

Alpina 9855r

Morel tempo ultra 602

Dls a5

JL audio 8w3v3

 

Wyżej wymieniony zestaw gral w fiat ducato i po 2 latach słuchania chciałbym cos zmienić. Najbardziej w tym zestawie brakuje mi uderzenia z drzwi. Fiat mial drzwi wygłoszone.

 

 

Jestem raczej fanem SQ, ale czasem lubię jak coś mocniej tupnie. 8w3v3 (tak jak morelki) nie pozwala na takie zabawy.

 

Jak zrobi się cieplej chciałbym ruszczyc z wygłuszeniem drzwi w bmw, potem bagażnik zeby finalnie zrobić całe auto (bez ściągania kokpitu)

 

Jestem otwarty na sugestie, moge sprzedać wszystko lub część czy dokupić coś.

 

Pozdrawiam

post-17419-0-90493000-1644740478_thumb.jpg

post-17419-0-78919100-1644740549_thumb.jpgpost-17419-0-50206200-1644740604_thumb.jpgpost-17419-0-87373800-1644740674_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad zmianą moreli, suba i dołożenia wzmacniacza co by aktywnie to puścić

Tu bardziej karty rozdaje akustyka nadwozia niż wymiana klocków .

Ale mieniaj , w końcu bawisz się za swoje :wink2:

Moim zdaniem jedynie zmiana suba na coś 25 cm zamiast zmiany obudowy 20 cm na BR może coś relatywnie zmienić , przy względnie budżetowym podejściu do tematu . Ale to raczej na koniec a nie wstępnie i w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, miałem pare dni na przemyślenie tematu.

 

Chciałbym obrać drogę do projektu audio jaki chce wsadzić do e46

 

Plan mam taki zeby najpierw zająć się wygluszeniem calego auta matami i pianką + zrobienie big3. Ten plan chciałbym zrealizować w lato. Od razu wsadzić to co mam. Czyli 9855r, morel tempo ultra, dls a5 i jl 8w3v3.

 

Jenak na ta chwilę wystawiłem wzmacniacz (jak sie sprzeda to i suba) na sprzedaż.

Chciałbym go zmienić na a4/a3 + a6 do tego jakis jl 10w6 czy 12w6/12w7 w zależności co będzie dostępne z drugiej ręki. Oczywiście puszczenie tego aktywnie.

 

W następnym etapie będzie dokupienie procesora i głośników 3way. Stojenie juz w firmie która sie tym zajmuję.

 

Myślicie ze to dobry pomysł ? Macie jakieś alternatywy co do wzmacniaczeow dlsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...