Skocz do zawartości

[K] Przewód zasilający 50mm


Deo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spawarę 50mm2 mam po 30PLN/netto/mb - w hurtowni w której się stale zaopatruje.

@kamul, gdzie kupiłes tego Eagle Cable?

Stare czasy w sensie X lat temu i tu na forum. Może warto podpytać też na grupach fb, bo tam też widzę sporo się dzieje, także z kablami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam fb, to nie popytam ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tu masz z AS, nie wiem jakie są ale raczej producent ok  :)

https://audio-system-polska.com.pl/katalog-audio-system/przewody-zasilajace/z-pc50b

z HW też powinny być ok

https://caraudio24.pl/hollywood-pro-pc-yl0---kabel-zasilajacy-53-mm2,he-2100,pk307,p3731,PL

chociaż tej lince co wcześniej podałem nie mogę nic zarzucić i w sumie polecam, tylko trzeba by 50mm znaleźć. Ja bym zaryzykował z czymś takim LINK ewentualnie jak chcesz to mogę wrzucić pytanie na grupę fb tylko jakbyś jakiś kontakt dał to bym pokierował bezpośrednio z odpowiedziami np.na mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pracuje w hurtowni elektrycznej i z tego co pamiętam to występują 2 wersje kabla spawalniczego. Tańszy w twardej izolacji i ten bardziej giętki droższy. Ja tam zawsze biorę ten droższy, ma grubszą izolację ale bardzo ładnie się układa. Proszę bez problemu tak go zawiązałem.

 

post-12801-0-88081200-1634310824_thumb.jpg

 

post-12801-0-76674400-1634310837_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, W technologicznym w polo 6N0 zaślepka koło 45mm średnicy, idą 2x 70mm2 spawarka i 2x 10mm2 na front + omy2x0,75mm2 na voltometr.. :hyhy: lekko dywanik wygło, ale 2x70 w próg poszło. Denerwuje tylko przy łapce do otwierania maski, ale kto i po co tam zagląda.. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...