Skocz do zawartości

Czy te wofery są dobre ?


Dj Darecki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że zainteresuje was, fragment mojej rozmowy z Raadkiem:

21:11:19 cursor

zastanawiam się jakby sprawdziły się UP6

21:11:56 Raadek

lepiej nie dotykaj

21:12:04 Raadek

ciężki temat

21:12:21 cursor

tzn.?

21:12:40 Raadek

łupią basiorem i nic po za tym

:)

 

Resztę myślę, że już Raadek dopisze jak się pojawi na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zainteresuje was, fragment mojej rozmowy z Raadkiem:

21:12:40 Raadek

łupią basiorem i nic po za tym

:):):?: ale się uśmiałem

jak UP6 łupią basiorem i nic więcej to co robią degoPO650 i dls R6a :P:rotfl::rotfl:

 

ps. chyba, że porównanie UP6 dotyczy z fabrycznimi głośnikami :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zainteresuje was, fragment mojej rozmowy z Raadkiem:

21:12:40 Raadek

łupią basiorem i nic po za tym

:):?::P ale się uśmiałem

jak UP6 łupią basiorem i nic więcej to co robią degoPO650 i dls R6a :rotfl::rotfl::rotfl:

 

ps. chyba, że porównanie UP6 dotyczy z fabrycznimi głośnikami :rotfl:

 

nie wiem co Ciebie tak smieszy? Bo jesli woofer tylko łupie bassiorem to do 2-way'a sie za dobrze nie nadaje, chyba ze srednica to dla Ciebie pojecie obce i na Equalizerze ustawiasz sobie fale :) to wtedy mozesz faktycznie sie smiac.

Poza tym z tego co Ja wiem to troche sprzetu Raadek przerzucił, wiec jego opinie mozna (nie trzeba jak ktos nie chce) brac pod uwage. Tez z nim ostatnio (ze 2 tyg. temu) gadalem i nawet sie spiknęlismy na chwilke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zainteresuje was, fragment mojej rozmowy z Raadkiem:

21:12:40 Raadek

łupią basiorem i nic po za tym

:?::P:rotfl: ale się uśmiałem

jak UP6 łupią basiorem i nic więcej to co robią degoPO650 i dls R6a :rotfl::rotfl::rotfl:

 

ps. chyba, że porównanie UP6 dotyczy z fabrycznimi głośnikami :rotfl:

 

nie wiem co Ciebie tak smieszy? Bo jesli woofer tylko łupie bassiorem to do 2-way'a sie za dobrze nie nadaje, chyba ze srednica to dla Ciebie pojecie obce i na Equalizerze ustawiasz sobie fale :) to wtedy mozesz faktycznie sie smiac.

Poza tym z tego co Ja wiem to troche sprzetu Raadek przerzucił, wiec jego opinie mozna (nie trzeba jak ktos nie chce) brac pod uwage. Tez z nim ostatnio (ze 2 tyg. temu) gadalem i nawet sie spiknęlismy na chwilke...

to wyjaśnię co mnie śmieszy, bo chyba nie zrozumiałes mojego posta

śmieszy mnie to, że pisząc o UP6, że tylko basem łupie, to co napisze o niskotonowych dego PO650 i dls R6A, które to właśnie łupią basem....dla mnie basem to łupie np. PB 3XL-6C

 

Człowieku pytasz się o UP6, dostajesz jedną odpowiedź od Raadek i to Ci wystarczy, to po co zakładasz temat jeśli odpowiedź Raadka jest dla Ciebie święta i inne odpowiedzi są nic nie warte i z góry je negujesz...trzeba było pogadać z Raadkiem na gg i tyle...zastanów sie na drugi raz przed założeniem tematu.

 

Co do mojej średnicy i equalizera itp. to zostawię to bez komentarza, bo szkoda klawiatury na takie teksty

 

ps. faktycznie, poziom forum jak ktoś wcześniej napisał jest "zastanawiający" :) w sensie "nowy" użytkownik nie może się znać i nie może mieć racji...ale nie mam zamiaru z tym walczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wyjaśnię co mnie śmieszy, bo chyba nie zrozumiałes mojego posta

mozliwe

 

śmieszy mnie to, że pisząc o UP6, że tylko basem łupie, to co napisze o niskotonowych dego PO650 i dls R6A, które to właśnie łupią basem....dla mnie basem to łupie np. PB 3XL-6C

 

zalezy kto co lubi, miales je w samochodzie czy przeczytałes opinie na forum?

 

Człowieku pytasz się o UP6, dostajesz jedną odpowiedź od Raadek i to Ci wystarczy, to po co zakładasz temat jeśli odpowiedź Raadka jest dla Ciebie święta i inne odpowiedzi są nic nie warte i z góry je negujesz...trzeba było pogadać z Raadkiem na gg i tyle...zastanów sie na drugi raz przed założeniem tematu.

 

chyba sie troszke zagalopowales... zobacz, kto zalozył temat...... przeczytaj, zastanow sie co zle zrobiles, łyknij neospazmine i jesli zechcesz to mozemy pogadac

 

Co do mojej średnicy i equalizera itp. to zostawię to bez komentarza, bo szkoda klawiatury na takie teksty

 

no w sumie.........

 

ps. faktycznie, poziom forum jak ktoś wcześniej napisał jest "zastanawiający" :?: w sensie "nowy" użytkownik nie może się znać i nie może mieć racji...ale nie mam zamiaru z tym walczyć :)

 

ale nikt Ciebie o to nie prosi i nie musisz z niczym walczyc. Poza tym pokaz mi kto napisal ze kazdy nowy uzytkownik tego forum sie nie zna... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Zamiast się kłócić, chyba lepiej jak w temacie pojawi się kilka różnych opinii, będzie wiadomo czego można spodziewać się po sprzęcie.

 

 

Temat dotyczy starszej serii(tej co jest na allegro), czy ktoś się orientuje czy między starą a nową serią są jakieś różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszy mnie to, że pisząc o UP6, że tylko basem łupie, to co napisze o niskotonowych dego PO650 i dls R6A, które to właśnie łupią basem....

Ja mam DLS R6A i dla mnie nie łupią one basem tylko ładnie grają ale zależy kto co lubi, pod jakim wzmakiem grają itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jesli woofer tylko łupie bassiorem to do 2-way'a sie za dobrze nie nadaje,
To jaki wofer z DLSa sie nadaje do 2 way? R6A tez średnich nie maja ........

 

Napiszę tak jak się maja wofery UP6 do R6A , Dego PO , Xeteca G6 ? :)

- R6A nie mają średnich i podobno słabo walą basem w dużych drzwiach .

- Dego podobno przereklamowane ...

- Xetec g6 siedzi teraz u mnie bo jest wreszcie jakiś kick :) tylko jeszcze za mało .

- UP6 ....................?

 

Wzmak DLS A3 .

 

dan124, Pochwal się , nie wstydź się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jesli woofer tylko łupie bassiorem to do 2-way'a sie za dobrze nie nadaje,
To jaki wofer z DLSa sie nadaje do 2 way? R6A tez średnich nie maja ........

 

no wlasnie jaki? Dlatego z nich zrezygnowalem. Raadek podal mi rozwiazanie na dls'ie + morelu ale napewno nie bylo to 2-way....

 

I teraz mam co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a UP6 sa cenie do 350 PLN :)

 

R6A kosztuja w ok. 420-450 PLN najtaniej a UP6 są chyba "delikatnie" droższe...

Mówimy o używkach :)

 

Jak bym miał wydać z 500 zł za sam wofer to bym wolał sprzedać dego i dołożyć do czegoś lepszego te 500 zł .

Myślałem że tanim kosztem można coś zmienić na lepsze ......

 

Ja cos czuje ze to taka zmiana dla zmiany, co się nie podoba w g6?
raczej tak :)

 

są wofery UP6 za 300 zl i myślałem że warto się nimi zainteresować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helix P206, Proa Simplex 160.

 

Jezu ... znając jego "styl" to Darecki zamęczy te głośniki ... bankowo :)

 

ze to taka zmiana dla zmiany

 

To też ten "styl" :) ... zresztą każdy to chyba ma ... oczywiście zainfekowany CA :)

 

PS: kupuj , sprawdź ... zawsze da się to potem odsprzedać i nawet jeśli stracisz nawet ze 100zł , to doświadczenie zdobyte podczas odsłuchów będzie więcej warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...