Skocz do zawartości

Problem z "wystrojeniem


Patryk2022
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No okej,tylko że ta grupa jest po to by pomóc,nie każdy jest alfą i omegą,po prostu mam problem,nie mam pojęcia na jakiej zasadzie działają ohm,nie wiem w jaki sposób mam spiętego swojego suba a mam 2 cewkowy,nie wiem na ile ohm on jest ani jak go podłączyć, kupiłem ten zestaw a nie wiem jak podłączyć by nie zjebac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że już naprawdę ludzie schodzą na psy,pisze proszę o pomoc a każdy udaje alfe i omegę,nie każdy zna się na takich rzeczach,po to jest forum by pomóc gdy się ktoś o to poprosi,a nie ktoś wyjeżdża mi z tekstem że brak wiedzy można nadrobić, można okej,ale skoro ktoś kto się zna i może mi pomóc i ta wiedzę przekazać... przeklinam okej przepraszam,tylko to jest chore żeby nie uzyskać POMOCY

Chcesz pomóc, pomóż,a nie każdy jest cwany bo się na tym zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


po to jest forum by pomóc gdy się ktoś o to poprosi,a nie ktoś wyjeżdża mi z tekstem że brak wiedzy można nadrobić,

 

taaa , a my swoją wiedzę jak myślisz zdobyliśmy? Urodziliśmy się z tym , czy raczej czytaliśmy, testowaliśmy ? Nie chcesz się nauczyć? Możesz nie chcieć, ba możesz nie mieć na to czasu ale wierz mi że podobnych tematów mamy w diabły ...aaaa zapomniałem że Ty chcesz bez czytania , tak więc śmiało udaj się do zakładu CA i tam Ci to wystroją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy napisałem coś w stylu że bez czytania boże kurwa człowieku,ja nie chcem wiele chcem pomocy dlaczego musisz być takim chamem,potem się Dziwisz że ktoś klnje,to po.jakiego chuja jest ta grupa jak wy nje pomagacie, możecie mnie usnąć zbanować cokolwiek lata mi to,forum kurwa na Którym nie uzyskam pomocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że już naprawdę ludzie schodzą na psy,pisze proszę o pomoc a każdy udaje alfe i omegę,nie każdy zna się na takich rzeczach,po to jest forum by pomóc gdy się ktoś o to poprosi,a nie ktoś wyjeżdża mi z tekstem że brak wiedzy można nadrobić, można okej,ale skoro ktoś kto się zna i może mi pomóc i ta wiedzę przekazać... przeklinam okej przepraszam,tylko to jest chore żeby nie uzyskać POMOCY

Chcesz pomóc, pomóż,a nie każdy jest cwany bo się na tym zna

Nie zrobiłeś nic by rozwiązać swój problem. Nie szukasz pomocy a jelenia co za darmo zrobi najlepiej wszystko za Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego jelenia, jakiego za darmo, chciałem się tylko dowiedzieć w jaki sposób podłączyć pierdolony subwoofer do jebanego wzmaka żeby to Dobrze grało i wyciągnąć z niego co się da ,idzie ludzie, postaram się żeby te forum znikło,a mam znajomości i dowiode tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy napisałem coś w stylu że bez czytania boże kurwa człowieku,ja nie chcem wiele chcem pomocy dlaczego musisz być takim chamem,potem się Dziwisz że ktoś klnje,to po.jakiego chuja jest ta grupa jak wy nje pomagacie, możecie mnie usnąć zbanować cokolwiek lata mi to,forum kurwa na Którym nie uzyskam pomocy

Pomocy to Ty potrzebujesz ale innej, zacznij od teleporady, dostaniesz skierowanie, podobno narcyzm da się wyleczyć.

Jakiego jelenia, jakiego za darmo, chciałem się tylko dowiedzieć w jaki sposób podłączyć pierdolony subwoofer do jebanego wzmaka żeby to Dobrze grało i wyciągnąć z niego co się da ,idzie ludzie, postaram się żeby te forum znikło,a mam znajomości i dowiode tego

Jaa, mówiąc w Twoim języku... zesrałem się kurwa ze strachu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przeklinanie w tych czasach to jakaś obelga,od wieków używa się przekleństw by wyrazić swoje emocję,nie jest to karalne w żaden sposób,a skoro cię to uraziło to raczej jesteś pewnie święty i nigdy nie przeklinasz gdy czujesz się zirytowany lub zdenerowany co nie świętoszku? garniak na niedzielę do kościoła wyprasuj :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W garniaku zasuwam w tygodniu, niedziela na luźno. Nie kojarzę aby ogólnie przyjęte normy społeczne akceptowały kurwienie na każdym kroku. Czy coś mnie uraziło? Wręcz przeciwnie, mam bekę z takich „cFaniaków” jak Ty. Wracaj się wypłakać swojemu chłopakowi a jak zejdzie Ci ciśnienie to przeczytaj FAQ NAZARA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ten czas wy jesteście gorszymi hamami odemnie, ponieważ nie potraficie pomoc i doradzić osobie która jego potrzebuje,tylko odrazu ciśnięcie po niej że brak wiedzy,się zapytam raz jeszcze po co ta grupa? przeczytałem faq naraza 2 razy nawet jak kolega inny pisał,nic się nie dowiedziałem co potrzebuję:) więc kurwa raczej lipa nie ?garniaczek prasujesz że nie odpisujesz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...