Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzieki Panowie wrazenia z odsluchu nie zapomniane bedzie mnie serce bolec ale kiedys dojde do tego stanu.Wiem co i jak w ktora strone.

 

No i ja podziękuję za spota. Brawa dla wytrwałych !! :hurra: Ciekawe macie autka, myślę że w ramach regionalnych spotów można wspólnie powymieniać poglądy i na gorąco wcielić je w życie :) ja ze swojej strony służę pomocą

Dzieki Panowie wrazenia z odsluchu nie zapomniane bedzie mnie serce bolec ale kiedys dojde do tego stanu.Wiem co i jak w ktora strone.

Tomek, jest źle :D nawet bardzo ale wierzę że będzie lepiej. Zacznij od góry bo nie da się tego słuchać, hehe.

Pozdrowienia dla nie wytrwałych i obiecuje że na następnym spocie zamelduję się pierwszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszedł w końcu spocik, dzięki koledzy że można było się w końcu poznac, powymieniac swoje doświadczenia, oczekiwania i rady.

Za to fura Marka, zajefanie wymiata i mimo wsadzonego suba w bok robi robote jak trzeba,

Ale wiadomo, każdy na miarę swoich możliwości robi system, oczywiście finasowych bo to główna bolączka.

Jak się odbiję może w końcu od dna to zajmę się dołem, bo dobrze wiem Marku że bez suba to nie gra ni jak :)

Dobrze że wymasowałem sobie plecy u Tomka w aucie, dziś czuję się jak nowo narodzony, mimo barowej pogody :)

Pozdrowienia dla was chłopaki i do następnego grillowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszedł w końcu spocik, dzięki koledzy że można było się w końcu poznac, powymieniac swoje doświadczenia, oczekiwania i rady.

Za to fura Marka, zajefanie wymiata i mimo wsadzonego suba w bok robi robote jak trzeba,

Ale wiadomo, każdy na miarę swoich możliwości robi system, oczywiście finasowych bo to główna bolączka.

Jak się odbiję może w końcu od dna to zajmę się dołem, bo dobrze wiem Marku że bez suba to nie gra ni jak :)

Dobrze że wymasowałem sobie plecy u Tomka w aucie, dziś czuję się jak nowo narodzony, mimo barowej pogody :)

Pozdrowienia dla was chłopaki i do następnego grillowania

Komu zajumałem śrubokręt :D nie wiem czy nie Tobie jak gainami kręciłem. Jak coś to siedzi u mnie furze do następnego spota. Potem przechodzi na moją własność :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu zajumałem śrubokręt :D nie wiem czy nie Tobie jak gainami kręciłem. Jak coś to siedzi u mnie furze do następnego spota. Potem przechodzi na moją własność :)

Faktycznie, chyba mój, ale napewno nie zginie, pozatym faktycznie musze sie wybrac za miasto na pola i w koncu sprobowac pokrecic troche tymi gałami, bo moze dół nie dostaje wystarczajacego prądu, i tak kiepsko gra...

..ale swoja drogą powoli szukam Helixów Rs6 competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje również za fajnego spocika szkoda tylko, że kolega z seata na rockfordzie szybko czmychnął chętnie bym posłuchał jego furki, mam nadzieje, że na kolejnym posłucham :)

 

Było kilka furek z fajnymi klocuszkami oczywiście do ogarnięcia :)

 

http://www.fotoszok.pl/upload/5bd77a33.jpg

 

faktycznie musze sie wybrac za miasto na pola i w koncu sprobowac pokrecic troche tymi gałami, bo moze dół nie dostaje wystarczajacego prądu, i tak kiepsko gra...

..ale swoja drogą powoli szukam Helixów Rs6 competition

Sebek po raz kolejny ci mówię i to tym razem na ogólnym forum, że do póki nie ogarniesz drzwi to ,, kręcenie gałami " wymiana wo ofera nic nie wniesie. Żeby głośnik pokazał co tak naprawdę potrafi musi mieć przygotowane odpowiednie środowisko pod niego. Zamiast władowac teraz kasę w ,, nowy " woofer właduj ją w drzwi wyjdzie ci to na plus. Oczywiście trzeba też wziąć poprawkę, że przy tej klasie głośnika cudów nie należy wymagać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że wymasowałem sobie plecy u Tomka w aucie, dziś czuję się jak nowo narodzony, mimo barowej pogody

Chociaz tyle dobrego uczynilem na spocie:) Ale powiem wam pany ze chyba idea bardzo czystego grania nie wyjdzie juz w tym aucie chyba ze ktos pomoze ogarnac graty.4kanal zwroty i tweeta bo as'y zostaja. Juz wiem co mi w drzwiach lata! :wink: Niech bedzie czas ogarniemy gablote.

Ale dzieki panowie mozna sie sporo naumiec, juz czekam kiedy organizowac kolejnego moze w wiekszym gronie i moze z kierowcami co by zrobic po % :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek po raz kolejny ci mówię i to tym razem na ogólnym forum, że do póki nie ogarniesz drzwi to ,, kręcenie gałami " wymiana wo ofera nic nie wniesie.

Jaro, fakt jest faktem, że drzwi to podstawa, ale chyba bedę zmuszony zmienić fure na jakaś kombii rodzinną, i nie chce ładować kasy w drzwi. Jednak drzwi w golfie są

w standardzie i tak są nieźle zrobione i uszczelnione, jak w innych autkach, jak wrzucę podbicie na koncowce to i tak zaczynają grać te woofery, ale nie o to chodzi w Hi-END-ie prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mateusz dawaj na odsluch przed spotem!! i sklecimy bude pod 10"

 

Tomek, jeśli chodzi o odsłuch przed spotem, to można się umówić, ale pod warunkiem, że masz pistolet na gorący klej :hyhy:

Apropos strugania budy, na razie odpuśćmy...

Ale jeśli ktoś ma na stanie "luźną" skrzynię 20L pod głośnik 10", to będzie milo jeśli weźmie ją na spota :wink:

 

Kolego rob123, jak będziesz na spocie, to chciałbym przypomnieć/poprosić abyś wziął pewnego klocka na testy o którym rozmawialiśmy :wink2:

 

Mi 8 lipca pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...