Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

...dzięki Panowie za spotkanko :)...fajno było pogadać i pożartować ;)... ogólnie wszyscy na plus...każdy coś działa w swoich instalacjach i to cieszy :) nikogo nie będę wyróżniał ;) każdy kto się dziś pojawił ze swoim setupem miał coś do pokazania i odsłuchania :] ... następnym razem ustawmy się na jakieś piwko pogadac ;) jeśli oczywiście będzie taka możliwość... miło było zobaczyć stare mordeczki ;) pozdr Panowie i do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do domu bez problemu :) Utrzymuję zdanie fajfika, każdy pracuje i pokazał dzisiaj coś ciekawego. Na pochwałę zasłużył Dawid z Audi 80 :) I to nie tylko moim zdaniem, spory postęp w systemie. Woofer na prawdę robi robotę :)

Rookie - woofery w Twoim systemie robią miazgę :) Bardzo podoba mi się ich dynamiczna gra , z mostków Brauna pokazały klasę :) 

Fajfik - Dół bardzo fajny dosyć głęboki, ale i kick solidny. Po mojemu góra troszkę cofnięta, ale i tak system jest Bardzo fajny :)

Toomek - jak zwykle Etony robią robotę, świetny kick z dobrym zejściem , na prawdę dół grał dla mnie baaardzo energicznie i żywiołowo, a całości dopełniła wstęga grając przyjemnie, dosyć detalicznie, lecz nie sypiąc piachem w uszy. 

Saltech - Pierwsze co rzuciło mi się w uszy to bardzo dużo szczegółów na górze. Na dole , z fajnym zejściem , kick już nie tak mocny. Dla mnie fajne żywiołowe granie.

 

Na koniec Smarcik :) Woofer jak na 13 cm na prawdę potrafi zaskoczyć. Bardzo przyjemny dół. Nieco popracować nad kierunkowością tweeterów i będzie fajny system 

 

Dziękuje wszystkim za miłe spotkanie , możliwość posłuchania systemów i pogadania. A na koniec stwierdzam że i tak największą furorę zrobiły dwie panie z czarnego BMW :) Od razu się wszyscy zlecieli :) Pozdrawiam i do następnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


największą furorę zrobiły dwie panie z czarnego BMW
nie wiem kim jesteś "kolego" i co Cię boli a ja żadnych Pań w tym aucie nie widziałem. A jeśli masz jakiś problem czy jakiekolwiek uwagi do mnie czy mojego kolegi to oczekuję uwag na poziomie. A tak ogólnie jeśli Ci przeszkadza moja obecność na spotach to nie ma problemu, nie musisz przyjeżdżać. Fakt że dawno mnie nie było ale bardzo się cieszę że w końcu przyjechałem. I mimo że byłem dość krótko i nie było kiedy posłuchać wszystkich aut to i tak bardzo pozytywnie jestem zaskoczony rozwojem systemu i podejścia do tematu audio np. Tomka ... sam zainteresowany wie jak wyglądał jego system jak były spoty nad zalewem. To bardzo pozytywny akcent dzisiejszego spotu. Niestety negatywnym akcentem jest niezrozumiały jad jakiegoś "kolegi" Może ktoś z was ogarnia o co mu chodzi, chyba że sam wyjaśni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kim jesteś "kolego" i co Cię boli a ja żadnych Pań w tym aucie nie widziałem. A jeśli masz jakiś problem czy jakiekolwiek uwagi do mnie czy mojego kolegi to oczekuję uwag na poziomie. 

 

Totalne nieporozumienie ... Mówimy o dwóch Paniach, które przyjechały zrobić słitaśne focie swojej serie 1. Jeszcze Cię wtedy Kolego nie było ;)

Zrobiły mega furorę i nagle każdy, jak prawdziwy profi fotograf, pobiegł im pomagać :) Więc bez spinki, bo nikt do nikogo nie "uderza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie kolego. Nie wiem czy byłeś podczas tej akcji czy nie, ale dwie panie z czarnego BMW przyjechały robić zdjęcia auta , by wystawić je na sprzedaż, wszyscy zaciekawieni forumowicze odrazu podeszli i pogadali trochę z paniami o autku :) Ta uwaga nie tyczyła się Ciebie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz, śmiesznie się złożyło :) auto czarne, też BMW i że się przywitałem z tym czy tamtym to odebrałem jako "wszyscy się zlecieli" :) ... ogólnie myślałem że do mnie bijesz, co było faktycznie dość dziwne. looz, mam nadzieję że będę częściej wpadał no i może faktycznie jakiś grill jak to było zza dawnych czasów, co najmniej pogadanka w fajnej barówie przy pianie, soku, wódzie ... wiadomo co kto woli ale idea mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


I jak nie wiesz o co chodziło bo nie byłeś od początku to nie pluj jadem!
temat wyjaśniony, dziwny zbieg okoliczności i tyle. Jadem nie pluję, jak kogoś tym nieporozumieniem uraziłem to przepraszam.
Nie mogłem być wcześniej, szkoda ale następnym razem wpadnę z czymś do posłuchania a nie z serią jaką serwuje bawarka.

 

A jak Accord? Krzysio wpadł na sam koniec ale mam nadzieję że udało się komuś posłuchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...