Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Panowie z tego co juz wiem to spocik u Łukasza nam nie wypali, wiec trza zmienic miesce naszego spota. Albo zostajemy na olimpie albo zalew zemborzycki albo parking na koncertowej  nad luxmedem kolo myjni. tam spokoj tylko ze na slonku. Przydalo by sie zacienione miejsce bo w autach bedziemy mieli piekarniki.
Oczywiscie ktora godzina wam pasi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spot coraz blizej i trzeba by wkoncu ustalic jakas godzine i miejsce! Ja bym proponowal albo olimp na samym dole gdzies w kącie zeby bylo chlodno albo przed ostatnie pietro parkingu. Chyba ze mamy robic jakiego grilla to zalew ale czy kto ma grilla?

Gadzina powiedzmy jak bez grilla to moze byc i 13-14 ,a jak z grillem to mysle ze nawet kolo poludnia zeby na spokojnie pogrilowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro gadzina 14 spocik grupy lubelskiej tam gdzie zawsze . Czyli sama gora parkingu olimpowego. deszczowo nie jest upalow tez nie ma wiec damy rade.

Wszystkich chetnych jak i nowe twarze zapraszamy.

Jesli bedzie deszcz lub skwar zjedziem na sam dol lub pietro nizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro gadzina 14 spocik grupy lubelskiej tam gdzie zawsze . Czyli sama gora parkingu olimpowego. deszczowo nie jest upalow tez nie ma wiec damy rade.

Wszystkich chetnych jak i nowe twarze zapraszamy.

Jesli bedzie deszcz lub skwar zjedziem na sam dol lub pietro nizej.

Ja niestety nie dam rady, nie ma mnie w LU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie za spocika... w małym ale zacnym gronie :P... dzieki Seba jeszcze raz za ustawienie czasow i ogarniecie radyjka ;)... ogólnie troszke sie pozmienialo u Sebka tez na + mysle ;) .... Tomek - nowe zaplecze sie pojawilo :] i mysle ze to jest to czego szukales ;)...Horu niestety troszke problemow ze strojeniem radyjka ale powoli jakos sie ogarnie ;)... Arek - jeszcze w fazie zmian takze czekam na efekt koncowy ;) pozdr i do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się jakość, nie ilość :)))

Fajnie było, syrena wyła.

 

Tomek, nie odsłuchałem nawet u Ciebie jak gra, ale dziękuje za pożyczenie "kilku" watów do odsłuchania nowego nabytku. Wiem, że wszelkie uwagi to z zazdrości :)

 

Arek, wygodna kolumbryna, podoba mi się mocno jak gra przód (można by siedzieć i siedzieć), ale Panie, zrób coś z tyłem, disco polo nie da się słuchać na subie:)

 

Sebastian, upierać się będę, że Natalia Grosiak mruczała ze środkowego nawiewu przy szybie. Jeździłby takim Renault. Tylko trochę tył jakiś taki z echo ale z pewnością dałoby się to jakoś zrobić radiem.

 

Patryk, najmniejszy samochód ale podoba mi się to bliskie otoczenie muzyki. W żadnym innym aucie tego nie było. Podkręcony subik pięknie zaśpiewa amerykańskie brzmienie a uspokojony - polskie hity weselne z lat 90' :) Ciekawy jestem co to będzie jak już poustawiasz sobie go jak trzeba a nie tak na szybko. Pozdrów Olke ! :)

 

Tak mi się widzą te systemy, ale ja wychodzę z założenia, że w moim aucie granie ma się podobać mnie i nie każdemu obca opinia może być zrozumiała:)

 

Dzięki panowie za pomoc z moim radiem, mniej więcej wiem na czym stoję.

 

Do zobaczenia wkrótce !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo deszczowej aury, milo bylo posiedziec w autach i posluchac muzy ;)

Dzieki chlopaki za spota, Patryk z tymi czasowkami trzeba by bylo troche

jeszcze posiedziec, ale tak na szybko faktycznie udalo sie troche to z grubsza

ogarnac, a i u mnie trzeba by jeszcze podstroic, ale tu potrzebna wena.

Horu dzieki za podrzucenie, tytulu kolejnej ciekawej plyty, powiem tak

laska ma ciekawy wokal jak i cala muza ;)

Tomek i Arek ciagle mieszaja ;) jak juz ustanie na docelowych klockach bedzie

mozna sie wsluchiwac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...