Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak żeśmy uciekali z parkingu, że Tomek zapomniał swojego hmm tup-tupa i zapewne niejeden musiał jechać z fotelem odsuniętym na maksa do tyłu i kierownicą na maksa do góry. He gimnastyka:)

 

Bardzo ciekawe samochody ( W citroenie czuć woń fioletowego martini), jedne audio ma pazur, drugie watę w gębie, kilku brakuje kicka, ale bardzo dobrze jest móc sobie posłuchać tej samej muzyki w kilku autach. Nie wypowiadam się o jakości dźwięku, ja nie znam się aż tak dobrze ( a może i wcale).

 

Następnym razem grill nad zalewem. (w Kauflandzie jednorazówka 7zł ;))

Pozdrawiam, zwłaszcza tych co przeżyli muzykę u mnie. Niech żyje Pej-żing:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasiadzie do domciu dotarlem po 20... takze az nie chcialo sie wracac ;)....fajnie sie dzieje i wszystko idzie do przodu... nie bede za bardzo sie rozpisywal....u kazdego w autku mozna bylo znalezc jakis szczegół ktory przykul by uwage... co nie Tomeczku :D zeby nie bylo prostokaciki graja fajnie...Robercik gratki za nowe zestawienie, ze tak powiem :) mysle ze to jest Twoja droga ;)...Sebek - dla mnie jak zawsze niezmiennie ogromny + (cale zestawienie gra super.... tak chcialbym zeby gralo u mnie :P )...Arek - fajnie gora sie uspokoila i teraz wiemy w ktora strone mocy uderzysz ;).... Przemas - helixy robia robote, jeszcze tylko wygluszyc drzwi i mysle ze bedziesz zadowolony ;).... Tomek - w zasadzie bylem pierwszym ktory sluchal busolki na slupkach, takze fajne zaskoczenie bo tak naprawde do wczoraj nigdy nie sluchalem takich glosniczkow (pojezdzij z nimi dluzej niz tydzien ;) ...Szymon - Dls-ik na pokladzie takze postroic to i ogarnac scene i bedzie fajno...davidoff - co raz wiecej milosnikow helix-owego grania ;) osobiscie bardzo mi sie podoba ta barwa i bylo grubo takze osobiscie tak jak Ci mowilem suba bym juz nie dawal :P...P!t3R - fajne zestawienie ktore mysle ze zagosci u Ciebie juz na dlugo (no chyba ze sie myle :P)...Trafalgar - mialem przyjemnosc posluchac wooferkow AMA :) i robia swoje ... ogolnie jeszcze troszke sceny do ogarniecia :) ... Horu - juz nie zdazylem odsluchac RF ;):P ale to nastepnym razem odrobie :D takze jeszcze raz wielkie dzieki za spotkanko :) trzymajcie sie Panowie i do nastepnego ...niech moc bedzie z Wami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez pany dzwieki niskie za spotkanko. Bardzo mnie cieszy ze udalo sie zorganizowac tak liczna brygade lubelskiego grania. Oczywiscie witamy w brygadzie nowych w lubelskim ale starych forumowiczow ;-)

Oby tak dalej panowie bo pogoda dzis nam zrobila psikusa i sie popsiula, ale nastroje byly gorace.

Po odsluchach naprawde ciekawych setupow to tak po krotce:

Davidoff- tak jak mowilem zostaw tw bo naprawde cos juz ustawilismy ,ja mam zdanie jak fajfik z subem ale jesli ci lepiej to brzmi to smiaalo pakuj w zabudowe suba i ciesz sie tym co zrobiles;-)

C4 Piotrka - no setup naprawde z duza doza powietrza takiej poduchy i tw z ktorym mozna jechac w dluga trase. Systemik naprawde bardzo dobrze dobrany pod tym wzgledem gratki Panie za zgodny w kazdym calu dzwiek.

Fajfik i jego fijesta (specjalnie przez "j") - setup jak najbardziej skladny teraz mysle bedzie sie podobalo wielu osobom. Przejscie na aktywne ciecia i cos soe pojawilo w graniu na + gora ozyla pojawila sie bardzo duza dal grania. Co do wf i drzwi to bede cie dlugo nekal nad praca nad drzwiami;-)

Sarever- jak na to co jest to ja jestem zaskoczony co robi mds+r6a :-) gora mi sie jakos nie widzi cos brak tych fajerwerkow tego czegos. Ale nie to jest najwazniejsze, wazne to ze przybyl pokazal zmontowal zabral i testuje;-) - sprawozdanie mile widziane co i jak.

Audi przemasa- no sory mistrzu ale nie posluchalem bo mowiles ze nie ma po co isc;-) ale serio mowiac zrob Pan cos z tym graniem bo ilez mozna tego balaganu sluchac;-) ( tak na motywacje)

Sebek - no koments:-)

Roberto- no cos gdzies bije ale nie wiemy w ktorym kosciole;-) zrobimy grila bedziemy grzebac bo ciagle malymi kroczkami do przodu ale jakis jeden wielki w tyl i dawaj od nowa . Jednak 3 łaj nie wiadomo łaj nie chce grac ok. Ale grunt ze do przodu .

Saltech - ehhhh no brak slow znowu to samo...... Zartuje ;-) system najblizszy mojemu uchu i sercu teraz gra bardzo po mojemu szkoda ze wlascicielowi nie widzi sie setup. Ale nic to przeciez walka z wiatrakami trwa.

Na deserek niebieska mazda;-) znow milo bede wspominal subika. Posluchalem nowych dzwiekow i nowego setupu . Za wf naprawde brawa ale tw zmien na helixa jak mowiles bo to sie nie nadaje do niczego. Dzieki za plytke i troche zartow;-)

Siebie nie oceniam bo i tak posmiewisko mi zrobiliscie ze ze smartfonami zajechalem;-) ale to chyba dobrze bo w lubelskim nikt nie mial wiec mozna siedziec i posluchac nowinek . Troche teraz bedzie trzeba poexperymentowac. Oczywiscie posmigaja dluzej niz tydzien spoko patyku ;-) takze jeszcze cos wymodze.

Horu no wiela pracy trzeba wsadzic , ale dzisiejsza twoja wizyta to mistrzostwo swiata;-) ubaw po pachy i to za darmoche;-) tup-tupy sluchaj odbiore jak sie spotkamy.

Dzieki jeszcze raz i do nastepnego.

Ps. Wszelakie foty jak ktos cos robil dawac do mnie wrzuce na dropsa i w folder z data beda wrzucone na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dzięki chłopaki za spota, człowiek zaganiany źe nie ma chwili by podsumować spota;)

Mimo takiej aury to trochę nam zeszło ;)

Nie będe się rozpisywał o wszystkich, ale najwieksze zaskoczenie to 3 way u Roberta, jest tego

powietrza więcej jak i polotu, ale to teraz ogarnąć i dopieścić to chyba pozostaja tylko pomiary.

U Patryka duuuźo na plus, aktywa naprawde wniosła drugie życie, no i wsumie 1 wszy raz widziałem

iPhony podwieszone na słupkach, to już chyba wersja 5s mini ;) ale panu niezle ogarnąłeś nastawy.

 

Dzięki i do następnego.

 

Teraz montuje nowe granie, ale w domu, klocki juź idą CA Azur 650A i C kolumny zamówione Melodika Bl 40 ;) granie z auta przebije ;)

Zapomniałem dopisać, że te iPhony oczywiście u Tomka : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, Zrób LAMPIZACJĘ tego Cd-ka i będziesz miał kisiel w gaciach, dynamika i szczegóły pójdą do góry, wiesz kto ci może to zrobić :)

 

Łukasz Fikus ( jeden z Pionierów Lampizacji ) już to przerabiał w poprzednim bodajże modelu, efekty zaskoczyły nawet jego.

Tam masz kości WM8740 z tego co pamiętam.

 

http://lampizator.eu/lampizator/references/Cambridge%20Azur/Cambridge%20Audio%20Azur%20640C%20ALmpizator.html

 

http://www.lampizator.eu/NEWDAC/Lampizator/Welcome_to_LampizatOr.html


"   The sound quality is breathtaking. It is so good that you must listen to it and I can not explain how great it sounds. Class A+ with a bullet.
For the asking price of the new player - 250 Euro, plus some 50 extra for lampizator, we get a world class player that will beat any player in stock form regardless of the price. No kidding. Just try it !   "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden mikro spot za mną więc teraz i na większy będę musiał dojechać :) Przynajmniej poznałem potencjał eton'a.

 

Jak i owszem w druga strone;-) poznalem potencjal sredniakow;-) ze tak powiem , niech wstegi trzymaja sie razem:-D a na spota musowo musisz sie pojawic.

 

 

Umknęło mi coś? Jakiś nowy termin jest czy coś?

Dajta pany czas na małą przeróbkę :) Tomek, cichosza ani mrumru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejnego chetnego do ekipy;-) co do daty spota to jakos nie wiemy ho kazdy zalatany i nie ma jak ustalic daty. Niech ktos rzuci jakis termin jako odnosnik i bedziemy sie dostosowywac czy zmieniac termin. Juz 2 osoba sie pyta kiedy spot,stesknili sie czy co;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...