Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kamilo albo alle albo podzwon po szybiarzach. Ja osobiscie w escorcie kiedys lampy malowalem lakierem normalnie na niebiesko pod kolor furaka.

 

Ja nie do tego, chcę tego użyć :P tylko zmienić kolor podświetlania w alpinie :wink2:

Mamy jakieś sklepy "tuningowe" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dzieki Panowie...kurcze dzis niestety szybko musialem uciekac ;) spotkanko rodzinne...imieniny itp :D...sporo sie pojawilo autek co na pewno cieszy :]... te autka ktore zdazylem odsluchac: - zmiany u Arka :] na plusik subik ktory klei sie z przodem... Sebek ... ze tak powiem rzuca mieskiem az milo :]... kolega z Seata - zestawik w ktorym drzemie ukryte zwierze, az nie chce sie wysiadac :]... Tomek dzis bez aktywki ale tez przyjemnie sie sluchalo... Audi - rozmawialismy z kolega ze tweeterki wyloduja przy slupkach takze troszke pracy pewnie jeszcze bedzie... Robercik - chiba nowe tweeterki pojawily sie na pokladzie ;)...i pytanko mam co to za WOOFERKI posiadasz ?? ... reszty autek nie zdazylem odsluchac z powodu braku zasobu czasowego ;) ale nastepnym razem obiecuje ze odsluch bedzie u kazdego :] ... pozdro Panowie i do zobaczonka ... moze nastepnym razem bedzie cieplej to bysmy jakiegos grilla zrobili czy cos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dzieki za spotkanko. Frekwencja normalnie mmnie dzis powalila na kolana. Wszystko w dobrym kierunku idzie:) Zagoscil Marek u nas moze cos skrobnie poza ze LBN clarionem strojony i stojacy:) mam nadzieje dobrze sie czul w naszych autach.

Ale zeby bylo mniej wiecej po kolei to:

Audi- tu kolega ma sporo zeczy do ogarniecia ale z pelnym systemem ale na to co jest to i tak trzeba Panu pogratulowac zapalu i wspomagac a nie podcinac mu skrzydelka. Kazdy kto pisal ze zabudowa be i fuj bo jakies zalamania na materiale  - niech sie schowa do budy bo chlopak odwalil kawal dobrej roboty. Osobiscie swoja pierwsza zabudowe wykonalem duzo gorzej wiec temu projektowi kibicuje.

Robeto -Tu opinia wydana byla wczesniej po odsluchu kilku setupow i to co jest teraz jest najblizsze mojemu profilowi grania:) ale naprawde rowniez kawal pracy i odsluchow wsadzonych w auto.

Arka omijam bo wiem co i jak ma tam grac choc mnie osobiscie gora bardzo sie podoba ale jeszcze troche czasu dojdziemy do ladu. tam jeszcze beda rewolucje.

Sebek- no koment- spoczywaj w spokojnym graniu i nie modz nic bo masz fajnie .

Jaroo- Brakowalo mi tego dzwieku dla mnie fura kosa  ale nie mowie ze ideal:) Cos zmienil Jaroo bo gra cos inaczej niz ostatnio slyszalem ale naprawde fajne przejrzyste szerokie granie .

Fajfikowe granie znam i dlubnalem co nieco wiec wf robia swoje ale jeszcze duuuzo duuuzo do zrobienia jest. Troche srodkow i pewnych ludzi i mysle ze doprowadzimy do ladu fiescine. Chyba ze szybciej zrobisz wunderwaffe:)

Jacek - wf naprawde super gra i w polaczeniu z maluchem z bagaja no rewela bardzo mi sie to zestawienie podobalo. Tu wielkie gratki za to co do tw to znasz moja opinie bez komentarza;)

Na deser zostawilem sobie Mazde Trafalgara. Napisze bez ogródek co mi po myslach biegalo. Niesmak i tylko niesmak!!...... Ale nie smak po subie moim:) to co uslyszalem w mazdzie mnie jak i innych rozwalilo na kolana. przodek  jak na diorke  to gra fajnie w tym aucie odkrylem na nowo diory zestaw , Tw niestety nie jest jakichs wielkich lotow ale niech gra.Wf natomiast  fajnie brzmial  i bardzo fajnie kleil sie z subem (albo na odwrot).Jedynym problemem bylo zgranie tego wielkiego basu z bagaja no tak walilo jak by tam siedziala pozadna 12 no moze mocna 10" Po odsluchu  a mowie zerkne co tam wali tak ze sie plastiki telepia.po zobaczeniu co tam siedzi nogi mi sie ugiely!17cm wf z membrana bierna! normalnie zatkalo mnie. do mazdy wsiadlem pozniej z wlascicielem i chyba widzial moje krecenia glowa z niedowierzaniem i ze mam banana takiego jak by dziecku dac cukiereczka:) Zapragłem miec i chyba cos bedziemy szukac:)

Kubus dzieki ze zajechales posluchales wiedze zbieraj:) smarka zrobimy :)

 

Ot tyle ode mnie super ze sie spotkalismy i pogadalismy. Kolejny spot mysle juz w cieplym slonku bedzi eto otworzymy sezon moze juz nad zalewem z grillem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory Pany za oftopa ;)... zakupilem radyjko z filmiku ponizej i jest maly defekt o ktorym wiedzialem zeby nie bylo :P:D

w 0:56s jest to do uslysznia ;) taki defekt przy domykaniu mechanizmu windy jak myslicie jest to do wyeliminowania czy raczej lipa ;) ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy za spota w doborowym towarzystwie mimo kiepskiej aury

widac ze poczulismy wszyscy wiosne, nawet mnie ruszylo do malych poprawek ;)

Milo bylo goscic kolege az z trojmiasta, Maxam niezla kolekcja plyt z dobra muza

do delektowania sie dzwiekami i dzieki za kilka wskazowek co do zmiany pociecia pasma ;)

Kazde auto ma swoj profil grania jedno lepiej drugie gorzej, ale w koncu stroimy sie pod siebie.

Co spot to nowe rewolucje, ktore niosa nowe doznania i tak tez do nastepnego spota.

Tym razme mam nadzieje ze w bardziej sprzyjajacych warunkach pogodowych, zebysmy nie musieli

uciekac do bunkru jak teraz z zimna ;)

Ps. Moze w okresie wyzszych temperatur udalo by sie zgadac i wyskoczyc np. Nad jezioro biale na jakies

pole namiotowe i pogrzmiec dobra muza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...