Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

no to trzeba zebrac jakas brygade najchetniej niech sie ludzie wpisuja do konca tygodnia przed weekendem ustalimy date i miejsce jak bedzie kilku chetnych podjedziemy zobaczymy czy wypali a pozniej sukcesywnie moze bedzie kto z jakim "przydzialem" to i grila mozna zrobic aby tylko chcec zaczac robic lubelskie spoty:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

UWAGA UWAGA! Jako ze wiadomosci ustaly a kilku osobnikow dostalo wiadomosci na PW to trzeba zaczac ustalac termin oficjalnego spotu w Lublinie! Jako aktualna date proponuje 3 czerwca powiedzmy na parkingu nad zalewem zemborzyckim (parking mariny) powiedzmy o godzinie 14 moze 15.

Wszyscy chetni proszeni sa o zgloszenie sie na forum badz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie i ja bym się pojawił, ale najprawdopodobniej będę naginał z zaproszeniami po Polsce na własny ślub :) Jeżeli coś się zmieni to dam znać, bo chętnie posłuchał bym u Was kilku klocków które mnie interesują ( szczególnie supremo piccolo u ra_cka )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten spot to pewny? ;) nie chcial bym jechac 100km w jedna strone zeby zalew zobaczyc :D a chetnie Audi MM bym posluchal

Ja zapraszam każdego kto będzie chętny, z tym że ja dopiero dotrę po 16:00 bo mam zlot rodzinny. Po obiadku się zerwę i w okolicach godz. 16:00 powinienem być.

A macie jakiś konkretny plan gdzie będzie ustawka na przywitanie a gdzie integracja przy grillu? Musimy coś ustalić bo przy niedzieli może być troszki ludzi i może być problem z miejscem do swobodnego parkowania.

 

Kiedyś byłem na zlocie z klubu Audi A4 i chłopaki pokazali mi fajną miejscówę przy samym zalewie. > Moved Permanently

Jest gdzie auto postawić, grilla zrobić i mało tam ludzi bo mało kto zna tą miejscówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam każdego kto będzie chętny, z tym że ja dopiero dotrę po 16:00 bo mam zlot rodzinny. Po obiadku się zerwę i w okolicach godz. 16:00 powinienem być.

A macie jakiś konkretny plan gdzie będzie ustawka na przywitanie a gdzie integracja przy grillu? Musimy coś ustalić bo przy niedzieli może być troszki ludzi i może być problem z miejscem do swobodnego parkowania.

 

Kiedyś byłem na zlocie z klubu Audi A4 i chłopaki pokazali mi fajną miejscówę przy samym zalewie. > Moved Permanently

Jest gdzie auto postawić, grilla zrobić i mało tam ludzi bo mało kto zna tą miejscówkę.

 

Naturalnie ze przydalo by sie przywitanie i jakis grill ale najpierw zobaczmy czy wypali zlocik.Jesli wypali i bedzie ok to w miare czasu bedziemy szukali miejsca do grilowania:)nie wiem jak z czasem u pozostalych wiec narazie spotkanie niewiadomego trwania bedzie:) A co do miejscowki to jakos nie kojarze to jest jeszcze dalej za wjazdem na Dąbrowe do tego glownego parkingu? Bo wstepnie ustalone na marinie,ale tu sluszna uwaga co do ludzi wiec w poblizu ustalmy rezerwowe miejsce jak by na marinie nie bylo jak stanac albo ciec bedzie pobieral oplaty (bo i tak moze sie stac) wszelkie pobliskie miejsca proponujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIejsce rewelacja, tylko faktycznie tam trafić.., może ktoś w okolicach zalewu mieszka i był zrobił zwiady, można by przy Osmolickiej poźniej

zaznaczyć jakoś miejsce, kukłe na kiju powiesić przy wjeździe do lasu <Lol>,..albo zawsze na czuja można podjechać,

Osobiście nie słyszałem o tym miejscu, ale jestem skłonny tam dotrzeć...

Mozna też spróbowac na navigacji :

51.17217°N, 22.53153°E albo

51°10'19.812"N, 22°31'53.508"E

 

ps. jako że ma być to jeden z 1-wszych spotów (bez grilowania) może spotkajmy się gdzieś na jakimś parkingu,

byśmy się napewno znaleźli i proponuję może parking za ogrodem Botanicznym od stronny Willowej, na samym jego końcu.

Dobra miejscówka i myslę że nikomu nie bedziemy tam zawadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy panowie mnie niestety na 99% nie będzie, bo sesja nieco mnie przygniotła w tym roku.

 

Odnośnie parkingów:

 

Parking na Marinie (w tym roku skończyła się dzierżawa i prawdopodobnie nie powinien być płatny)

Lokalizacja + dojazd od al.Tysiąclecia: LINK

 

Parking na Dąbrowie "Słoneczny Wrotków" ten ze szlabanami (obecnie własność MoSiR) prawdopodobnie będzie płatny od godziny - przeważnie otwierają te baseny pod koniec czerwca (jak się kończy rok szkolny) więc być może będzie otwarty i "wolny"

Lokalizacja: LINK

 

Parking na Dąbrowie (w lasku) w weekendy jak zawsze pamiętam był płatny (stoi pan i pobiera opłatę), trzeba przejechać ok 2km mijając parking Słoneczny Wrotków po czym skręcić w prawo.

Lokalizacja: LINK

 

Najlepsze dojazdy od ul. Zemborzyckiej, Żeglarskiej i Janowskiej

 

Jeśli zdecydujecie konkretne miejsce to postaram się znaleźć chwilę, wydrukować kilka razy logo SCA i umieścić je w widocznych miejscach przy wybranym parkingu, a także zrobić zdjęcia z tagiem GPS, żeby wrzucić sobie do telefonu i jechać z nawigacją.

 

Mieszkam blisko, także być może zawitam, ale niestety nieskończonym - niegrającym samochodem (a może i rowerem :P )

 

Co do opcji "konsumpcyjnych"

Na Marinie przy zalewie nie powinno być problemów z rozstawieniem grila i kocyków

Ewentualnie do dyspozycji powinien być bar "Bosman" gdzie można na spokojnie usiąść i coś przegryźć

 

Na "Dąbrowie" na Słonecnzym Wrotkowie bym się nie rozkładał - jest tam kilka miejsc ewentualnie żeby coś zjeść np. przy nartach wodnych

W lasku, też nie powinno być problemu ze znalezieniem miejsca na grilla.

 

Wszelkie pytania kierujcie do mnie przez PW, postarm się odpisywać, chociaż ostatnio nie mam w ogóle czasu żeby tu zajrzeć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry masz pomysl kamul z wystawieniem loga SCA.To Panowie wiecej wypowiedzi co do parkingu. Ja postaram sie w sobote podjechac na marine i zobaczyc czy jest "czysto" wzgledem oplat(przy okazji skocze poszukac miejsca co pisal mm-ais) Moze taka moja propozycja (wiem ze sam podalem ale jakos nikt sie nie wyrywa) przelozymy z 14 na 12-13 spotkanie? 14 to srodek dnia moze ktos bedzie gdzies chcial wyjechac pozniej czy cos, wszystko kwestia dogadania. Powiedzmy ze do soboty do godziny 22 ustalamy miejsce ostateczne zlotu! gdzie sie spotkamy i wtedy ewentualnie kawalkada pojedziemy na ustalone miejsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 za wczesnie Marek ma mozliwosc bycia dopiero po 16

16 tej

Dzięki Jarku, jak przyjedziesz to masz ode mnie browara, oczywiście bezalkoholowego :)

 

(przy okazji skocze poszukac miejsca co pisal mm-ais)

Jeśli Ci to pomoże ...

ta dróżka jest asfaltowa, odchodzi w prawo od ul. Osmolickiej na wysokości namiarów z GPS-u jadąc od lublina, ma max 2m szerokości i trzeba powoli jechać aby jej nie przegapić. Straszne są tam dziury ale chłopaki z A4 Klub-u mieli poskręcane gwinty na maxa :hyhy: i dali radę. Jak ją trafisz to później pójdzie "jak z płatka" :rotfl:

 

Tą dróżką prosto do krzyżówek i w lewo, dojedziesz już pod sam zalew. Jak będziesz miał problem to call me :)

Numer wysyłam na priv i liczę na to że mi podeślesz do siebie. Nie zaszkodzi jak będziemy mieli do siebie numery, obejdzie się bez akcji wzajemnego szukania się.

 

A tak w ogóle ile osób się wybiera? Będzie ze dwa auta ? :)

 

ale najprawdopodobniej będę naginał z zaproszeniami po Polsce na własny ślub :)

Jacek, wpadaj z Agnieszką i zaproszeniami :rotfl: Ja tam z chęcią przytulę kolejne zaproszenie na wesele :) Mam dwa już za sobą i jeszcze dwa na sierpień mnie czekają. A co do supremo to złożymy się :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie będzie mnie ( Nas)

Sprawa zaproszeń oraz brak sukni dla Panny Młodej niestety z komplikowała całą sytuację :(

 

Innym razem Marku.

 

Co nie zmienia faktu że wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy na Nasz Ślub do Sandomierza , dnia 18 Sierpnia, godzina 16.30 w kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla Jedynego Zbawiciela Świata, czyli proście '' przy Szpitalu " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie i Panewki (jak to bylo w filmie) miejsce spotu jest ogarniete i oznaczone logiem SCA.Miejsce znajduje sie jakies mniej wiecej max do 100 metrow za parkingiem na Dąbrowie (koncowy autobusu nr 15). Jadac powoli trzeba rozgladac sie po prawej stronie na drzewa!! Przed wjazdem na drzewie jest logo SCA i dalej wjezdzajac drozka rozgladac sie uwaznie sa znaki "drzewne" kierujace do miejsca docelowego. Jutro mniej wiecej 13.30 przy wjezdzie wogole postawie jakiego badyla zeby bylo widac ze to tu.

Sebus tak 14 godzina zlot

A zapomnial bym jesli ma kto grilla to niech ten ktos go zabierze i do niego wszystko potrzebne zapasy niech kazdy wezmie ile zje.Chyba ze brygada wlecimy do jakiej knajpki :hyhy:

 

hi_sound ja mam frezarkie zalezy co ci trzeba przefrezowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...