Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to jak nikt nie wznosi sprzeciwów to 15 kwiecień godzina 17nasta przed ostatnie piętro parkingu olimpu proszę o jakąś liste i kolor, marka auta aby łatwiej się odnaleźć

1. Piotrek przyjadę czarnym leonem pierwszej generacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,nie jestem pewny co do trafności wyboru miejsca.Ostatnio jak byłem na spocie ,panowie z ochrony grzecznie ,acz stanowczo kazali nam się stamtąd zabierać.No chyba że macie jakieś znajomości,albo po prostu nie będą się Was czepiać.Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to w końcu sie zarejestrowałem, jak widzę taki temat,

witam wszytskich fanatyków dobrego grania,

co do spotu na jaki jest zamysł, miejsc jest naprawde sporo, myśle ze trzeba brac pod uwage miejsce gdzie najmniej sie ktos przyczepi

moja propozycja to parking przy nowej Biedronie na Sławinku, jest naprawde spory, może być też parking przy Botaniku od strony Willowej, tez w miarę

nie inwazyjne miejsce. Ewentualnie parking przy muzeum wsi lubelskiej , choć moze być deko głosniej od warszawskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Chyba obarczyłbym tu winą złą pogodę, bo lało wtedy co nie miara, a niestety nie mamy do siebie kontaktów (przynajmniej ja), żeby na szybko coś przestawić, zmienić miejsce etc.

 

A może w sobotę na/po zawodach się ustawić:?: Ja udziału nie biorę, ale na pewno na zawody pojadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

 

pisaliście wcześniej o miejscówkach - mam działkę i świetnie znam tereny tuż obok Dęblina/Ryk (miejscowość Stężyca, 5km od Dęblina).

 

Jest tam np. takie miejsce gdzie jest kuuupa otwartego, płaskiego terenu zielonego, na który można wjechać samochodem i nikomu nie przeszkadzać/zrobić ognisko/grill etc.

 

Gdybyście byli zainteresowani - PW albo tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie wiadomo dopiero w niedzielę. a jak bedziesz sam w kategorii to do pomiaru dostaniesz pucharek :)

Juz pytanie nie aktualne bo buda okazala sie za duza i nic z pomiaru nie bedzie bo nie nadaje sie przeliczylem litraz wiec zostanie na pocieszenie stary poczciwy ....jak cos to na zlocie sie zobaczy.

ps. buda 90 litrow szuka nowego wlasciciela:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielkim weekendzie moze z kilkoma uczestnikami zorganizowalibysmy jakis maly spocik w Lublinie w cieply dzien? Parking mariny proponuje nad zalewem (obok boisko wiec grill czy cos innego:)a obok autka).Lub inne miejsce do spotkan. Cos trzeba by ruszyc w naszym miescie nie tylko wielkie miasta maja cos do zaprezentowania!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielkim weekendzie moze z kilkoma uczestnikami zorganizowalibysmy jakis maly spocik w Lublinie w cieply dzien? Parking mariny proponuje nad zalewem (obok boisko wiec grill czy cos innego:)a obok autka).Lub inne miejsce do spotkan. Cos trzeba by ruszyc w naszym miescie nie tylko wielkie miasta maja cos do zaprezentowania!!

Ja bardzo chętnie, tylko taki temat widzę że trzeba monitorować przez wpis na priv i potwierdzenie przybycia. Czytałem że coś było ale ja nie obserwowałem tematu i nie wiedziałem że było organizowane spotkanie. Jak będą chętni to ja przyjadę, ale u mnie tylko niedziela wchodzi w grę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...