Skocz do zawartości

Wzmacniacz z procesorem DSP do Citroena C5 X7


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie maniacy ;-)

 

Chciałbym się zwrócić do was z prośbą o pomoc w doborze procesora DSP z wbudowanym wzmacniaczem do nowego auta (Citroen C5 X7 Tourer), który będzie można podłączyć do fabrycznej jednostki (RT4) po HI-Inpucie.

 

 

W starym aucie (Renault Megane coupe) grało:

Jednostka : Alpine CDA 9835r

Wzmacniacz : Alpine MRV F400

Przód: Morel Tempo 6

Subwoofer: Intertechnik MDS-08

 

 

 

Morele i Suba chcę przerzucić z Renówki do Cytryny.

Chciałbym żeby jakość pod tym DSP, pozostała zbliżona do tego co grało wczesniej (CDA 9835r + MRV f400).

Nie mam pojęcia jaki budżet zakładać na ten cel ale wiadomo, im taniej tym lepiej.

Chociaż myślę, że w przedziale 1,5k - 2k da się znaleźć coś sensownego. A być może miło się zaskoczę i będzie coś tańszego;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens pakować się pod RT4, może drugie radio ?

Na początku o tym myślałem, bo nie wiedziałem, że są takie dobrodziejstwa jak DSP :-P

 

Mimo tego, że RT4 będzie to najsłabsze ogniwo, myślałem nad ewentualną zmianą np. Na NG4 / RT6 / SMEG ale to chyba nie wiele zmieni. Tak czy owak chciałbym zostać przy fabrycznej jednostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RT6 czy SMEG w porównaniu do RT4 - nie będzie różnicy w jakości dźwięku, nie przesadzałbym z tą mega „kiepskością” jednostek fabrycznych, Da się na nim postawić fajny system, 3 lata grałem na RT6 po HiInput, poszukaj GMSa, dużo niżej niż Twój budżet ale będziesz mógł się pobawić i tanim kosztem zweryfikować, czy jakość Cię zadowala i w która stronę iść.

A jeśli jesteś pewny, że sprzęt ma być all on one to najtańsza opcja to MATCH PP 86DSP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RT6 czy SMEG w porównaniu do RT4 - nie będzie różnicy w jakości dźwięku, nie przesadzałbym z tą mega „kiepskością” jednostek fabrycznych, Da się na nim postawić fajny system, 3 lata grałem na RT6 po HiInput, poszukaj GMSa, dużo niżej niż Twój budżet ale będziesz mógł się pobawić i tanim kosztem zweryfikować, czy jakość Cię zadowala i w która stronę iść.

A jeśli jesteś pewny, że sprzęt ma być all on one to najtańsza opcja to MATCH PP 86DSP

Dzięki za konkretną odpowiedź.

Mowa o GMS DDA 435? Rozeznam temat ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustuję porzucone przez was klocki, najbliżej mi do rozwiązania all in one. Chciałbym wrzucić DSP za schowek ponieważ jakakolwiek zabudowa bagażnika odpada. W jeden boczek pójdzie sub, w drugi raczej żadnego pieca nie upcham.

 

Przeglądając MATCH PP 86DSP, rzucił mi się w oko również Audio System X80.4 DSP.

Ktoś jest w stanie coś więcej powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz zasilić przedni zestaw z dwóch czy czterech kanałów? Może warto dołożyć do Eton Stage 6 DSP,  6 kanałów z czego 300 W w mostku i wejście optyczne.

Co do miejsca montażu, jeśli nie chcesz zajmować miejsca w bagażniku to zerknij pod fotele przednie, powinno być wystarczająco miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz zasilić przedni zestaw z dwóch czy czterech kanałów? Może warto dołożyć do Eton Stage 6 DSP, 6 kanałów z czego 300 W w mostku i wejście optyczne.

Co do miejsca montażu, jeśli nie chcesz zajmować miejsca w bagażniku to zerknij pod fotele przednie, powinno być wystarczająco miejsca.

 

Dzięki za sugestie, też nie głupi pomysł bo fotele w elektryce to nikt nie będzie gmerał pod fotelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

montowałem ostatnio dsp ze wzmakiem AWAVE i jestem mile zaskoczony jakością i wykonania i możliwości jakie daje 

Dokładnie to AWAVE DSP3456A 

Kolego gdzie kupiłeś dsp? Szukam i szukam i echo. Potrzebuję do lexusa IS200t dsp bo tam fabryczne radio to jakaś porażka. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...