Skocz do zawartości

Szukam osoby lub firmy która przerobu lub zrobi na zamówienie 2 zwrotnice do zestawu morel tempo 6


Lukaszb2020
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a czy duża ilość elementów wpływa na korzyść brzmienia? będzie tylko lepiej? 

autor nie napisał pod czym to gra czy jest wzmak, czego oczekuje, ale jest to raczej budżetowy zestaw i czy jest sens dawać kilka ładnych stówek na zrobienie zwrotnicy 2rzędu lub innej 

czy zysk-strata będzie opłacalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy duża ilość elementów wpływa na korzyść brzmienia? będzie tylko lepiej? 

autor nie napisał pod czym to gra czy jest wzmak, czego oczekuje, ale jest to raczej budżetowy zestaw i czy jest sens dawać kilka ładnych stówek na zrobienie zwrotnicy 2rzędu lub innej 

czy zysk-strata będzie opłacalna

Zostaw to , tu wykluwa się nowa definicja jakości :wink2:.

Poczekajmy tylko na uzasadnienie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prawdę chciał bym dowiedzieć się co w tej zwrotnicy jest nie tak?

 

nie piszę tego złośliwie tylko z ciekawości i chęci nauki więc proszę o konkrety

 

jest tu wielu mądrzejszych ode mnie więc ....

Jeśli to Cię tak interesuje to pozostaje nabyć taki system, zamontować i się z nim osłuchać.

Potem zrobić inne cięcia i wyciągnąć wnioski... To jedyna słuszna droga aby zdobyć odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz mam pytanie, czy autor napisał coś o źródle? o wzmaku? o przygotowanych drzwiach?

więc co tu poprawiać? uniwersalny zestaw z uniwersalną zwrotnicą zagra poprawnie z radiem i ze wzmakiem

więc ja sie pytam czy znasz uniwersalny sposób na poprawę tej zwrotnicy bez znajomości źródła i innych składowych?

bo jeśli tak to z chęcią się dowiem i zanabędę taki zestaw i przetestuję.... nawet zrobię, zlecę pomiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie znasz uniwersalnego rozwiązania, 

po co cała dyskusja że zwrotnica jest zła.

zadałem pytanie autorowi i nie odpowiedział, 

więc cała dyskusja jest tylko biciem piany bo zła.... ale czemu?

mało elementów wewnątrz? złe cięcia? wykonanie? co czyni ją złą?

proste pytanie i proszę o prostą rzeczową odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...