Skocz do zawartości

Zestawy pasywne 2/3 Way z możliwością Bi/Tri ampingu.


lukassikora
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy była taka lista, nie znalazłem nigdzie, więc proponuję ją utworzyć i wpisywać wszystkie znane wam zestawy pasywne, z możliwością podłączenia w Bi/Tri amping. Jeśli ktoś dodatkowo miał z nimi styczność, mile widziany krótki komentarz. Dwa zestawy które znalazłem :

 

Kicx Pro 6020

Focal PS 165 V1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał o kilku watach więcej w tym temacie czy jak? Zalety jak i wady tego rozwiązania każdy zainteresowany powinien znać, to jest tylko lista takich zestawów i tego się trzymajmy. A jeśli chcesz wiedzieć na co mi taki zestaw bo nie ukrywam że takiego zaczynam szukać, to możliwość wykorzystania w pełni opóźnień czasowych oraz możliwość podłączenia dwóch różnych wzmacniaczy na sekcje tweeter/midbass czy też z zmniejszenia poziomu głośności którejś z nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretyczni każdą zwrotnicę można przerobić na wersję bi-amp, bo z niektórymi może być problem wynikający z ich budowy mechanicznej.

@znachor32 o tym wcześniej wspomniał.

Nie musisz kupować tylko(!) zestawu z taką zwrotką, możesz kupić zestaw z normalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób sam taką listę i nam tu ją opublikuj... masz problem z tym, że ktoś nie chcę zrobić za Ciebie roboty. To że podchodzisz do tego ze złej strony to już pominę, bo to jakby filtrować samochody na podstawie czy wlew paliwa jest po prawej czy po lewej stronie - nie ma to żadnego znaczenia w ogólnym rozrachunku, a to że Ty sobie coś tam wymyśliłeś, to inna kwestia i tego nikt nie rozszyfruje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nikomu na siłę nie nakazuje, ktoś zna jakiś zestaw z taką możliwością to ją tu dopisuje. Gdyby przy każdym zestawie zawsze było to jasno opisane, że zwrotnice są rozdzielone, to nie bój się, zrobił bym taką liste. To jak Ty to odbierasz to już twoja kwestia, natomiast robiąc offtop napewno w niczym nie pomożesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...