Skocz do zawartości

Honda jazz 2012 wymiana fabrycznych głośników .


Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Jak w temacie chciałbym wymienić głośniki ale z powodu kosztów wymiany radia pozostać przy radiu fabrycznym .

Mam pytanie czy ktoś wie jaką mocą można obciążyć to radio .

Myślałem nad wymiana na dwudrożne 2w1 lub jakiś zastaw odseparowany .

Czy jest sens interesować się głośnikami 2 w 1 .

Dziękuje. Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez Ci dziekujemy za olanie naszego dotychczasowego wkladu w forum , czyli za olanie wiedzy ktora jest zawarta na forum ! Kazdy nowy len zaslania sie brakiem czasu , niewiedza itd ... kolega podal od czego masz zaczac by wiedziec co z czym polaczyc , ot FAQ Nazara to podstawy i musisz je znac by wiedziec co do Ciebie piszemy ! Nie chcesz wiedziec? Nie zmuszamy ... zawsze mozesz zaplacic za usluge zbudowania CA w Twoim aucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie ma sensu ruszać głosników bez wymiany radia, fabryczne zestawy w takim aucie często są dobrze skonfigurowane.

 

Jeśli masz tweetery, kup zestaw odseparowany. Jeśli nie masz - to dwudrożny. Audiosystem jest na 3ohm pozwoli więcej z radia wykrzesać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie znalazlem informacji na temat parametrow tego radia .Publikacje Nazara znam .Nie jest to pierwszy samochod w ktorym poprawiam naglosnienie .Nigdy nie wypowiadam sie na forach jesli nie mam pewnosci ze pomogę .Konczmy ten temat .Dziekuje .Pozdrawiam .

Bardzo dziekuje koledze Grzech1991.Pozdrawiam .

Bardzo dziekuje koledze Grzech1991.Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publikacje Nazara znam .Nie jest to pierwszy samochod w ktorym poprawiam naglosnienie .

 

Widać pomiędzy znam a rozumiem jest spora przestrzeń do wypełnienia

 

Nigdy nie wypowiadam sie na forach jesli nie mam pewnosci ze pomogę

 

Tu mam obawy .

 

Mam pytanie czy ktoś wie jaką mocą można obciążyć to radio .

 

To dowód .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...