Skocz do zawartości

wygłuszanie drzwi


godles
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak app ... w niskich temperaturach twardnieje i peka ... a czy wygłusza ... coś tam wygłusza. ale śmierdzi smołą :)
nie wytrzymam, po co ta bzdurnma propaganda, jeli uzywales dekarki to sam wiesz ze piszesz BZDURY, wiec po co piszesz??

Nie pekaja i nie smierdza smoła, no chyba ze pomyliles dekarke z bitexem ...

 

 

 

ma racje smierdza jak nie wiem i nie sa przeznaczone do wygluszenia czegokolwiek

opierd.. sobie tym komin bo do tego sa przeznaczone :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie chcę wprowadzać zamętu ale to co pisze zip to prawda...

 

skad wiem bo u mnie soudal śmierdział nie tylko przy podgrzewaniu i robocie ale jak ja skonczylem to jeszcze dlugi czas

 

co do wlasciwoci tlumiacych, to chyba tylko takie ze tworzy komore zamknieta i zmniejsza drgania.

 

tyle odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie sa przeznaczone do wygluszenia czegokolwiek
ano... Przykro mi ze mieliscie takie doswiadczenia, moze dlatego ze połasiliscie na srebrnego "czadowego soudala", tego nie zdarzyło mi sie wachac... Mam dekarke i dosc czuły nos, pozatym w moim aucie podruzuje dziecko, mozecie wierzyc lub nie ale nei pozowolilbym aby cokolwiek smierdziało wewnatrz...
opierd.. sobie tym komin bo do tego sa przeznaczone :)
ano tak tez napewno bedzie jesli bede miał własny komin... Poki co mam zrobione nia drzwi i nie ma tragedii, mam nadzieje ze kiedy sie w koncu zepne i zainwestuje w maty tłmiace rzeczywiscie usłysze roznice, jesli natomiast nie usłysze to beda jaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zrobilem pare samochodow dekarka i ani smrodu, ani podgrzewania, ani odpadania mat.. Dekarka to totalny poczatek :)

 

Maty stp są dosyć drogie , jakie są ich tańsze alternatywy z których korzystacie.

 

Tansze masz tylko APP i dekarke.. Raczej nic innego nie wymyslisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opierd.. sobie tym komin bo do tego sa przeznaczone :]

 

Hmmmm powiem tak:

 

Słuchałem DSK 165 bez wytłumienia i z wytłumionymi drzwiami.

 

Wydając około 105 zł (koszt Soudala) różnica jest spora!

 

 

Osobiście jakbym nie miał kasy, a pakował się w jakiś w miare tani a dobry zestawik (DSK, PB, Helix) to bym dorzucił tą 100 zł na soudala.

 

Nie każdego stać na wydatek rzędu 400-800 zł na maty.

Więc Soudal jest dobrą alternatywą.

 

Co do smrodu nikt mi się nie skarżył, sam tez nic nie czułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Narazie odłożyłem nieco zakup auta, ale wiem już co zrobię w moim nowym nabytku. Chcę Was spytać o opinię. Drzwi planuję wygłuszyć armaflexem, to taka troche sztywniejsza, zamkniętokomorowa gąbka, którą przykleję na klej używany do tego materiału. Wykorzystuje się to jako izolację rur ciepłowniczych itp, miałem to w ręku i wydaje mi się, że fajnie to wytłumi drzwi, oczywiście użyję też odrobinę mat soudala do zaklejenia otworów technologicznych. Co Wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
K@mil

 

Jak pisales o tych matach soudala to miałeś na myśli

 

 

MATA SOUDAL WYGŁUSZENIE DRZWI 22,5

http://allegro.pl/item756573786_mata_souda...l2_wroclaw.html

 

czy to ?

 

TAŚMA MATA DEKARSKA TYTAN SOUDAL WYGŁUSZAJĄCA

http://allegro.pl/item784565039_tasma_mata...gluszajaca.html

 

 

Czy to coś taniego

SOUDAL - TAŚMA DEKARSKA SOUDABAND 100mm x 10 mb

http://allegro.pl/item784294793_soudal_tas...mm_x_10_mb.html

 

Racjonalnie rzecz biorąc to chyba to pierwsze , bo jakby nie patrzec wasz sklep

 

Pytam się gdyż chce się zabrać za wygłuszenie bagażnika , a później drzwi pod system przedni. A niestety nie stać mnie w chwili obecnej na drogie maty i chce to zrobić tańszym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasz sklep :D

 

Może nie mój, ale pracuje tam :]

 

Tak miałem tą matę od Nas :D

 

I na niej pracuję. Ale ostatnimi czasy dużo więcej sprzedaje się STP :D

 

Zdam relację jak będę wytłumiał drzwi w moim samochodzie http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie orientuje się ktoś ile kosztuje wygłuszenie drzwi? (sama robocizna) bo ja chyba zię zbiore jednak i zrobie na dynamacie :D nubira zostaje (podjęta taka decyzja jakiś czas temu) i można zaszaleć troche w wygłuszenie. dynamat extreame 45x81 72zł plus przesył to chyba dobra cena? ile takich mat kupić? (para drzwi zewnętrzna i wewnętrzna strona tymi matami) myślałem o 6-ciu ale nie wiem czy nie będzie za mało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra napisze bo mie spokoja świentego nie dajecie Panocki :looka:

A więc tak maty opisane macie dość dokładnie w sklepie. z czasem pododaje jeszcze opisy z własnych montaży ale nie ma kiedy . A więc w skrócie, maty rewelacja, bardzo plastyczne, bardzo plastyczne, baaaardzo dobrze się kleją, na dobrze przygotowanej powierzchni przylegają znakomicie. Wytłumiałem nimi całego Golfa i teraz Focusa, klienci zachwyceni efektami a ja sam w szoku. W Golfie jest TSI - po uruchomieniu silnika nie słychać go w ogóle, jak odpaliłem auto patrzyłem po kontrolkach czy pracuje.

GMS-01 - pianka, pory zamknięte. piękka, baaardzo plastyczna, ułozycie ją po porstu wszędzie, bardzo ładnie tłumi, znakomita pod tapicerkę np.

GMS-02 - coś na kształt gąbki, mięciutkie idealne do miejsc gdzie jest sporo przestrzeni lub na sufit czy pod okablowanie co by się nie obijało i nas nie w.....

GMS-03 - połączenie 05 i 01 - to jest strzał trafiony w 10! zresztą te dwie maty stanowią idealne połączenie, jak komuś mało to może jeszcze na wierzch dokleić dodatkowe warstwy czegoś innego gęstszego grubszego i jest wtedy absolutna cisza. idalne podłoga, dach, szkielet drzwi błotniki

GMS-05 - czysta bituma, bardzo miękka, pięknie się układa, nie wymaga podgrzewania, choć można sobie pomóc przy paskudnych warunkach. Znakomita na poszycie podłogę, maskę czy poszycie drzwi. Można na nią dodatkowo przykleić 01 co da efekt 03-ki, ale w 2 warstwach mamy tą zaletę iż 05 możemy dogrzać i docisnąć np. rolką czego przy 03-ce nie polecam gdyż zniszczymy piankę, a tak, dokleimy ją sobie później.

 

Nie porównujcie tych produktów do innych Dynamata czy STP, są to dobre produkty, ale GMS współczynnikiem cena/efekty bije je na głowę. Choć ja osobiście nie odżegnuje się od tych produktów i bardzo chętnie po nie sięgam zależnie od tego czego oczekuje klient od rozwiązania końcowego. super połączeniem jest również Dyna Ext czy STP M1 + na wierzch GMS-01 http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dekarskiej maty, mam nią zrobione drzwi w kombiku. 15cmx10m, wystarczyła na przednie drzwi, ale przyznaje że na styk.

Mata jest bez zapachowa, a przynajmniej Soudal. Na pewno nie czuć smołą czy czym kolwiek.

Maty niestety lubią się odklejać, co prawda nie w całości ale u mnie odchodziły minimalnie. Mimo pewnego dociskania wałkami po kilku dniach są miejsca w których mata na pewno odejdzie. Po podgrzaniu, maty już trzymają bardzo pewnie.

Teraz na jesień w zimnym miejscu nie radził bym przyklejać mat, chyba że potem będą podgrzane i solidnie dociśnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herdi, to dodaj jeszcze ile takich mat potrzeba na pare drzwi bo powiem Ci ze mnei zainteresowala :)

A skąd ja mam wiedzieć ile jak nawet nie wiem jakim samochodem jeździsz, co chcesz zrobić i jakie efekty uzyskać, wymiary znasz - miarka w dłoń i wszystko jasne. Załóż marygines 10% i kupuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujcie tych produktów do innych Dynamata czy STP, są to dobre produkty, ale GMS współczynnikiem cena/efekty bije je na głowę.

Tomaszku powiedz jak to skalkulowałeś bo rozmiar mat jest taki sam jak extream'a i cena dokładnie taka sama więc gdzie ten współczynnik bicia na głowę? :)

...rozumiem więc skoro cena jest taka sama więc GMS'y biją na głowę jakością dynamata i stp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...