Skocz do zawartości

wygłuszanie drzwi


godles
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

uzyskanych efektów, pomiary Golfa to 9,6dB ciszej od std. Leon całkowicie zrobiony na Dyna Ext. 6,4 dB - wszystko w temacie

 

Powiedz mi jeszcze Radek, jak tyś to liczył że to to samo, 1 arkusz Dyn Ex mający 0,37m2 kosztuje 109,- i jest mniejszy od GMS, odpowiednik tego w GMS to 05 która ma 0,5m2 i kosztuje 89,-. Więc pytam, jak tyś to liczył chłopie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wszystko w temacie

Kompletnie nie kumam o co Ci chodzi.Porównujesz dwa różne auta i co to za wartości?

Wartości różnicy pomiarów we wnętrzu samochodu przed i po robocie, powiedz ty mi jak ty liczyłeś te ceny, bo siedze i licze i ni jak dojść nie mogę hmmm, może gdzieś babola robie

PS. znalazłem babola, ale i tak wychodzi taniej hahahhahaha, zresztą w dupie z tym nie chodzi o te 10 zł w te czy wewte, chodziło tylko o to prosiliście bo miałem styczność i uważam to za świetny produkt, co nie znaczy że nie pracuje z STP bo pracuje i też je sobie bardzo cenię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki spokojnie :)

 

Herdi, jak odwołujesz się do liczb to zaznaczę że również dziwnie liczysz

Wymiary : 79cm x 46cm ( 0,5 m2)

Tak to u Ciebie w sklepiku jest

 

Co do pomiarów tego że jest ciszej o tyle i tyle to podzielam zdanie Raadek że to ni jak ma się do rzeczywistości bo porównujesz dwie różne budy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki spokojnie :)

 

Herdi, jak odwołujesz się do liczb to zaznaczę że również dziwnie liczysz

Wymiary : 79cm x 46cm ( 0,5 m2)

Tak to u Ciebie w sklepiku jest

 

Co do pomiarów tego że jest ciszej o tyle i tyle to podzielam zdanie Raadek że to ni jak ma się do rzeczywistości bo porównujesz dwie różne budy.

Oczywiście że tak, należałoby zrobić identyczne samochody różnymi materiałami tylko w identycznej ilości i wtedy byłoby to miarodajne. Chodziło mi tylko o pokazanie iż GMS to dobry produkt i tyle, a wy mnie tu zaczynacie atakować że niby jakieś pierdoły wypisuje http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Greg - już poprawiłem, tak to własnie jest jak z rozpędu się na wariata coś robi bo czasu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herdi, ja tam nikogo nie atakuje :)

nawet posunął bym się dalej że nawet identyczne samochody mogą nie być identyczne

gówniarz jestem ale przekonałem się o tym już kilka razy jak drzwi były po stłuczce źle spasowane i sporo głośniej przez to we wnętrzu było

a tak na marginesie to prawie 10db to zajebiście dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cursor moje niedopatrzenie wiec mamy 60 do 72 na korzyść gms'a :)

tak prawda dostałem wczoraj @ z nowymi cenami, zaraz poprawie w sklepie - przepraszam najmocniej ale wychodzi kpl. brak czasu

tak więc dajcie mi 5 min

 

[ Dodano: 2009-10-28, 20:13 ]

 

Tak więc na chwilę aktualną mamy:

gms 05 - 59,00

gms 03 - 99,00

gms 02 - 44,90

gms 01- 42,90

 

Ale to chwilowe promo, mówię od razu żebyście się nie nastawiali na nie wiadomo co :P, ceny wrócą do normy niedługo http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

[ Dodano: 2009-10-28, 20:18 ]

To ile teraz wychodzi to twoje 0,125 ? bo mi sie już liczyć nie chce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znalazlem jakies nowe maty, nie wiem jakie są ich ceny bo sie nawet zarejestrowałem ale d....

w kazdym razie daje namiary

 

maty wygłuszajace firmy Lamex

Maty Lamexu

To zwykła bituma, to samo co app czy boll, dystrybucja Apama :)

 

[ Dodano: 2009-10-28, 21:02 ]

a tak na marginesie to prawie 10db to zajebiście dużo

Oczywiście sam byłem w szoku, zobaczymy jak wyjdzie Jaguar, niestety nie będzie pomiarów przed, bo auto z renowacji więc wyskrobane do gołej blachy, ale przynajmniej będzie wiadomo co się uda uzyskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pierwsza sprawa to współczynnik Acoustic Loss Factor w matach asfaltowych takich jak app,inne jest na poziomie 0 przy 0 stopni,po drugie

czysty butyl jaki jest w macie dynamat extreme lub gms05 loudmass daje zakres pracy od -30 do + 160 co świadczy ,że w natach STP jest duży dodatek asfaltu ponieważ są do 100 stopni , w związku z tym ich współczynnik maleje ..... kolejna najwarzniejsza sprawa to grubość warstwy aluminium w stp jest to cienka jak prezerwatywa mieszanka w DNYNA EXTREME I GMS05 JEST PRAWDZIWE ALUMINIUM Z DODATKANMI ,

jest to nieprawda że stp są bez sfaltu jak ktos bardzo chce mogę udowodnić,asfalt jako weglowodór aromatyczny dodawany do mas bitumicznych

uznany został za środek szkodliwy dla zdrowia,wielo krotnie robiłem samochód na dyna extr,orginal i ostatnio na gmsie-i powiem że faktycznie

bardzo dobże tłumią i dobże się kleją,a gms-02 jest baaardzo podobny do dynaliner a tu cena jest 3 x mniejsza!!

maty są bardzo dobre , i bez urazy jak ktos napisał że macał i twierdzi ,że podobne do app to chyba włożył ręke do kieszeni kolegi :)

a co ciekawe importer podaje że mata wytrzymuje do 200 stopni i spradziliśmy to i faktycznie w komorze silnika nawet nie zmiękła,

ale nie wiadomo jaka tam panowała temperatura jedno jest pewne że po zrobieniu drzwi efekt jest zajeb... ciężko lub wcale nie odróznialny od extrema jedynie w kieszeni więcej zostaje na lepsze klocki,itd

post-2992-1256762470.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to nieprawda że stp są bez sfaltu jak ktos bardzo chce mogę udowodnić

Ja chcę.

 

A jak moxzesz udowodnic ze niema tam dodatkoow asfalu i jest to czysty butyl,i dlaczego s@ do 100 stopni,

 

Przecież sam rzuciłeś wyzwanie.

 

A teraz już odwracasz kota ogonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to opinia zaslyszana ale poprosze jej autora aby

 

Przedstawil jakies dowody ,

 

przeciez on nie wyrazil opini tylko poprosil zebys udowodnil to co sam powiedziales mianowicie:

 

jest to nieprawda że stp są bez sfaltu jak ktos bardzo chce mogę udowodnić

 

Przeciez to sa TWOJE slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowody można jedynie przedstawić w postaci ,, prostej rekacji chemicznej '' gdzie w wyniku wytrącenia oddziela się butyl od asfaltu z tego co się

dowiedziałem , osoba która mnie poinformowała twierdzi że takowy experyment był przeprowadzony i stąd moja opinia, że tak może być

aczkolwiek w 100 % ciężko jest to potwierdzić. Ja się nie znam się na tym, :) i w zasadzie nie chce mi się w to wnikać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec, badz bardziej powsciagliwy w swoich wypowiedziach bo mam wrazenie ze najpierw piszesz pozniej pomyslisz tak jak z powyzszym przypadkiem, gdzie chciałes juz wszystkim cos udowodnic a jak sie okazało, to kolega koledze mowil bo słyszał od kolegi, ktory pracował z kolegą, ktorego ojciec jest chemikiem...... itd... (to tak dla ubarwienia troche twojej tezy - nothing personal) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się na czymś nie znasz to się nie wypowiadaj tak kategorycznie. Temperatura pracy podana przez producenta o niczym nie świadczy, bo przecież nie wiadomo przy jakich założeniach to było ustalane. A nawet jeżeli asfalt znajduje się w STP, to po co wspominałeś o szkodliwości asfaltu, co ty to masz zamiar jeść, STP jest certyfikowanym produktem. Co do warstwy aluminium, masz jakieś zastrzenia przez grubość tej warstwy w STP, co do sztywnośi tych mat, jest przez grubość tej warstwy w jakiś konkretny sposób gorsza od innych mat. I odniose się jeszcze do tych niechczęsnych 200 stopni, gdzie ty w komorze silnika masz taką temperature że potwierzdziliście te dane, co Ty to na kolektor wydechowy przyklejałeś. Nie chce tu żadnej wojny wszczynać i nic do Ciebie nie mam bo Cię nie znam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...