Skocz do zawartości

Rozszerzenie do aktywnej 3-way na obecnych gratach


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To po co zabierać głos jak nie chce się podpowiedzieć. Żeby podbić sobie ego, bo ja wiem a oni nie? To jest właśnie typowa elektroda. Ja tam nie boje się podpowiadać w tej dziedzinie w której zajmuje się zawodowo i nie muszę podpowiadać zagadkami, mogę wprost. A nie wydaje mi się, żebym był naiwniakiem, który psuje sobie biznes.

Ponieważ prowokujesz to napisze prostym tekstem.

Jeżeli nie potrafisz odnaleźć gdzie szukać odpowiedzi , to ograniczenia raczej nie leżą po mojej stronie .

A jeżeli jesteś leniwy , to tez raczej nie ja jestem temu winny . Moje dochody w żaden sposób nie zależą od tego czy Jaś cokolwiek z tego zrozumie czy nie , natomiast w tym wypadku czas poświęcony na edukację leniwego Jasia to czysta strata .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nakamichi ma rację...

 

Jakiś czas temu szukałem info o czymś i za cholerę nie mogłem znaleźć. To było kilkanaście lat temu... i doszedłem do wniosku, że niemożliwym jest, aby nie było na ten temat żadnego info.

Zacząłem od tego, że zainteresowałem się jak pracuje wyszukiwarka, jakie komendy/klucze trzeba wpisać, aby znaleźć to, co jest mi potrzebne.

 

Inna sprawa, że wiele nowych jest leniwych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wykazać troche pokory i pomoc przyjdzie, ale napewno nie na zasadzie - zapytałem to należy sie odpowiedź - bo to forum.

 

Forum to pewna społeczność i trzeba umieć sie w niej odnaleźć i też przekonać tych "żywych ludzi" z drugiej strony ekranu (a nie traktować jak wyszukiwarki) do tego żeby poczuli, że warto się podzielić wiedzą.

 

Myśle, że czas skończyć offtopa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem więc, ze forum to nie jest miejsce gdzie mozna wejsc i zapytac o cos. Przed zadaniem pytania nalezy przygotowac sie jak do pisania pracy magisterskiej. Smieszne.

 

NIe wszystko w audio jest tak proste jak się niektórym wydaje .

Tu masz przykład , który z czynników przetwarzania sygnału w procesie D/A lub A/D uznajesz za ograniczenie dla prawidłowego odtworzenia spektrum sygnału ( barwy ) ?

O czym i z jakiego poziomu chcesz prowadzić dyskusję ?

Potrafisz zadać pytanie czego w tym nie rozumiesz , czy chcesz aby dla Ciebie przepisywać internet , co tez  nie jest jednoznaczne ze zrozumieniem materii o której mowa.

Mam nadzieję , ze chcąc dyskutować o wzmacniaczu cyfrowym , dokładnie znasz istotę jego działania .

Chcesz znać odpowiedz , czy zrozumieć ?

Ale chyba powinieneś zacząć od czegoś zupełnie innego ............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...