Skocz do zawartości

Mała klasa D pod TW


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wita, poszukuję małego piecyka pod TW. Długo nie obracałem klockami, więc wyleciałem z tematu. Mam świeżą instalkę 2Way i zamierzam rozbudować do 3 dróg. Będzie mi potrzebny mały sprytny piecyk o podobnym profilu grania do tego co obecnie pędzi resztę czyli PDX V9. Bardzo mi pasi, gra tak jak lubię czyli Helixowo (energetycznie)  i szukałbym coś podobnego. Najlepiej mała jakościowa klasa D pojawiło się coś ostatnio ciekawego na przestrzeni 4 lat ? Muzyka 90% elektronika/progressive house.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej podstawie sądzisz że nie jest wart?

na podstawie jego ocen jest to klasa średnia a taki audio system  x 80.4d to już klasa wyższa to samo helix m four, tylko to piece  są 4 kanałowe i  nieznacznie większe i droższe  bo  około 200zł, ale co kto woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podstawie jego ocen jest to klasa średnia a taki audio system x 80.4d to już klasa wyższa to samo helix m four, tylko to piece są 4 kanałowe i nieznacznie większe i droższe bo około 200zł, ale co kto woli

Czy jest wart ceny można stwierdzić po odsłuchu... Chyba że mi się źle wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Genesis b40.

Chyba że musi być klasa D.

No szukam D bo przekonałem się do niej. PDX to mój pierwszy i legendy o tym że klasa D jest be i gra zle można ..... bynajmniej dla mnie. Oszczędność miejsca, prądu i niepotrzebnego grzania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest wart ceny można stwierdzić po odsłuchu... Chyba że mi się źle wydaje :)

tak jak bym miał wszystkie piece kupować to nie wiem czy starczyło by mi życia a kupić i nie być zadowolonym to trochę przykre.po to są czasopisma i rożne testy przeprowadzone przez specjalistów aby troszkę nimi się sugerować i ja to ci przekazałem a ty kupuj i testuj na sobie bo mnie nie stać na takie fanaberie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szukam D bo przekonałem się do niej. PDX to mój pierwszy i legendy o tym że klasa D jest be i gra zle można ..... bynajmniej dla mnie. Oszczędność miejsca, prądu i niepotrzebnego grzania się.

Zgadza się zgadza że tak powiem,miałem 2x PDX dłuższy czas,kawał dobrego grania zarówno na przodzie jak i sekcji niskotonowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak bym miał wszystkie piece kupować to nie wiem czy starczyło by mi życia a kupić i nie być zadowolonym to trochę przykre.po to są czasopisma i rożne testy przeprowadzone przez specjalistów aby troszkę nimi się sugerować i ja to ci przekazałem a ty kupuj i testuj na sobie bo mnie nie stać na takie fanaberie

A chciałem Ci tylko powiedzieć że słyszałem ten wzmacniacz na pasywce md/tw i uważam że jest wart swojej ceny, mimo że określiłes go jako klasa średnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...