Skocz do zawartości

RCA w e60


albert1995
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie wygodniej przenieść procka do tyłu. Jak puścisz optykiem to przy okazji nie masz żadnych zakłóceń. A co do kabli holyłuda to miałem nieprzyjemność kiedyś kupić 6ch badziew... Zakłóceń może nie łapał ale jak sprzęt nim grał to coś było nie tak, wymieniłem go na DIY i wszystko wróciło do normy. Po jakimś czasie chciałem go użyć gdzieś indziej ale nie starczało mi fabryczne rozgałęzienie. postanowiłem go trochę wypruć. Co się okazuje, przewody od wtyczek po ok 10cm (czarno-białe) są cięte i łączone z kolorowymi i tak do drugiej strony gdzie znów są cięte i łączone. Nie wiem jaki łeb to wymyślił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A nie lepiej dać procesor bliżej wzmacniaczy? Nie widzę sensu aby ciągnąć kabli w te i we wte.
Tak ale procem się wpinam przez hi input do ori radia, a wiązka ma dł ok 1m
Myslałem o procu bo wiadomo wygodniej ale trudno.
Hi input muszę z przodu brać do tylne głośniki mają "odciete dolne  pasmo"
RCA kupiłem sinuslive potrójnie ekranowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał z proca do wzmacniacza jest bardzo podatny na zakłócenia, masz możliwość puścić przez całe auto sygnał hilevel z radia (który jest dużo mniej podatny na ewentualne zakłócenia) a niskiego poziomu na krótkim odcinku gdzie nie ma potencjalnych źródeł zakłóceń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dolnym złączu ISO masz wyjście na subwoofer. Jest ono niezależne dla fadera(jedynie balans ma wpływ jak dobrze pamiętam). Jeśli masz nawigację business(lub biedniej, czyli jej brak) to na pewno da się to wyjście dokodować na pełne pasmo. Z professional nie pamiętam.

 

Jest to wyjście stereo, ale symetryczne(brak potencjału masy, coś jak na estradzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie z wiązki przy radiu wychwycić sygnał na przednie głośniki i puść to do bagażnika, gdzie będzie DSP i wzmacniacz w przyszłości. Pewnie nie trzeba ale ja od radia do bagażnika puściłem hilevel kablami ekranowanymi, na pewno nie zaszkodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...