Skocz do zawartości

4 kanałowy (lub 5cio) wzmacniacz do aktywnego 2-way Co polecicie do 1000 używka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moj system to:

pioneer 88rs

Focal ps 165fx

Lanzar max10 w zamkniętej

Poszukuje do tego zestawu wzmacniacza, czegoś o ambitniejszym brzmieniu. Na dzień dzisiejszy posiadam staruszka signat ram 2. Czym go zastąpić by poprawa była znacząca?

Macie jakieś propozycje co można zdobyć używane do 1000zł?

Z klasyków o ktorych zawsze gdzieś słyszę to dls seria ultimate i audison VRx celować coś z tego czy może inne alternatywy?

 

Na koniec co myślicie o cyfrówkach do napędzenia przednich systemów np seria pdx alpiny? Czy to krok wstecz względem mojego signata ram2?

 

Dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisaliśmy o tym ...poszukaj ...poczytaj ...

Ok poszperam, ale głównym wątku czekam na multum propozycji ;)

 

Automatyczna wiadomośćTemat przeniesiony z forum:

"Car AudioWszystko o Sprzęcie Car Audio"

do

"Car AudioJestem tu nowy - dział dla poczatkujących"

Taki "nowy" to ja nie jestem. Obawiam się że to dział na który nie zaglądają starzy wyjadacze ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, ciężko mi porównać z innymi wzmacniaczami, ale od kilku dni posiadam DLS Ra50, a pod nim podpięte aktywnie Morel Tempo Ultra 602 + sub JL Audio 10w0v3. wzmacniacz radzi sobie bardzo dobrze, nie widać braków mocy, a jakość jest w pełni zadowalająca. Nie ostrzy na górze, gra czysto, wyraziście i przestrzennie oraz, mimo deklarowanych przez producenta 265RMS, w pełni kontroluje suba 300RMS. Wymienisz Lanzara na coś fajniejszego i będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Focale lubią się z Sinfoni, bardzo fajne połączenie.

Do tysiaka możesz wyrwać 90.2 i puścić pasywnie.

 

ja wiem czy one tak sie lubia z sf? z calej serii focala najleipej grala mi utopia. a tak to maja specyficzny dzwiek i jak dla mine focal go podbarwia 

 

90.2 nie pociagnie calego systemu  jest icut za slaby . mialem go na woferach to bylo malo jeszcze ptanie jakie... ale dobry woofer musi miec troche mocniejszy piec zeby nad nim zapanowal

 

 

 

 

 

 

Tytanowy Januszu ja od siebie moge smialo polecic Ci vrxa o ile dostainesz w tej kasie to sa swietne piece akurat mam i vrxa i sinfoni rozne... 

vrx 4.300 jest dla mnie mega 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...