Skocz do zawartości

Ford Focus mk1 kombi JVC kd-x342BT Zgranie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tutaj nowy i zgłaszam się do was o pomoc, a konkretnie czy znajdzie się dobra duszyczka z mazowieckiego która mogła by mi pomóc ustawić radyjko w moim foczkusie :)?

Auto Ford Focus mk1 Kombi
Radio JVC kd-x342BT (Oczywiście posiada FLACZKA)
Głośniki przód i tył 5x7
Wzmacniacz AudioMedia ex700.4
Skrzynka szczelinowa Crunch 30cm

Zakupiłem to radio wczoraj ale niestety mnie przerosło, sprzedawca powiedział że ma wbudowany procek dźwieku i chyba ma, bo equalizer jest tak rozbudowany że można się pogubić, od wielkości głośników po dystans po bla bla bla.

Nie jestem jakimś mega Audiofilem ale chciałbym żeby grało czysto i przyjemnie dla ucha, od razu podkreślam że nie interesuje mnie UMCA UMCA BUM BUM i słyszalność mojego pojazdu z 3 kilometrów.

Z przodu może kiedyś nastaną zmiany ale jak na razie na poprzednim radiu odpowiadało mi granie z tego zestawu ale bolał mnie brak BT oraz brak sterowania subem dlatego padła decyzja na JVC.

Liczę na was ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem.
Nie mogę sobie po prostu dać rady z ustawieniem albo za bardzo po uszach daje albo dźwięk taki tępy do tego z dystansem to samo :/ Dlatego liczyłem na waszą pomoc, oczywiście piwo stawiam :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opozniasz te glosniki ktore sa blisko a nie te co daleko. Np suba ustawiasz na 0, lewy przod 125cm, a prawy przod 75cm. X-over, sub lpf na 80hz a przod hpf na 90hz, tyl albo podobnie jak przod albo wylaczasz w zakladce wielkosci glosnikow. 

Ps. ustawienia wielkosc glosnikow narzuca ustawienia na x-over, ktore mozesz pozniej i tak zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...