Skocz do zawartości

X GRUBY Piknik SCA - ROCHNA - 10-12.08.2018 - LISTA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak za starych dobrych lat :rotfl:

Pasca , Easca , teraz piknik ...............

panowie trochę nie  na temat ale wrzucać tutaj swoje cacka nie bądźcie tacy  drobiazgowi niech coś zostanie dla pokoleń ja wrzucę ze swoich czasów car audio ale sorki są to tylko skany bo cyfra wtedy była w powijakach może ktoś coś będzie pamiętał :hyhy: 3 skany

757b231e57777c20med.jpg

2d93cfa1a2f8088amed.jpg

387d66e051a44effmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miło spędzone chwile. Dzięki Kamil za kolejną możliwość spotkania się z tak szeroką rzeszą ludzi podobnego zainteresowania.

 

Dalej trzeba dopieszczać to, co nie dawno się pozmieniało. Tylko szkoda że doba nie ma 34h.... bo doba jest jak piknik... szybko się kończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie to chyba ty sączysz jad bez podstawnie bo nie wiesz jak głosowałem i jak głosowali inni, a to że ci się nie podoba kto jakie noty dostał to chyba twoja sprawa, możesz powiedzieć że ci nie zgadzasz się z wynikami ale nie oczerniaj nikogo.

według mnie i mojego ucha też nie do końca się zgadzam z wynikami ale nie oczerniam nikogo. były auta które bardziej mi pasowały i nie doszły do pierwszej 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie to chyba ty sączysz jad bez podstawnie bo nie wiesz jak głosowałem i jak głosowali inni, a to że ci się nie podoba kto jakie noty dostał to chyba twoja sprawa, możesz powiedzieć że ci nie zgadzasz się z wynikami ale nie oczerniaj nikogo.

według mnie i mojego ucha też nie do końca się zgadzam z wynikami ale nie oczerniam nikogo. były auta które bardziej mi pasowały i nie doszły do pierwszej 6.

 

Ale ja nie startowałem w tych zawodach, wyniki są jakie są - wg aktualnej formuły - zdobyte prawidłowo. Nie wiem kto jak głosował i nic mi do tego (ale widziałem też karty do głosowania i wyglądały dość zabawnie :) )

Równie dobrze wszyscy mogli oddać głosy na zupełnie inne auta.

Nic nie wspominałem o miejscach, czy mi pasują czy nie, ani nikogo nigdzie nie oczerniłem ;), wiec zluzuj kalesony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zabawa była fajna. Można było posłuchać naprawdę różnorodnośći grania porozmawiać co i jak itp itd. Co to ocen kolegów niby ( sędziów ) mamusa, toMadej chodzili przyznawali punkty mówili co im się w aucie podoba a co nie więc z moje strony i punktu widzenia były to bardziej zawody na poziomie przyjacielskim, a nie technicznym,sędziowania itp. Moim zdaniem nie ma o co bić piany każdy wie kogo jak auto gra technicznie i muzykalnie. U mnie dość spora osób też przewinęło się posłuchać mojej instalacji po to żebym mógł posłuchać opinii starszych doświadczonych kolegów ze Śląska np chłopaków triku,zmej znachor i resztą tych zapaleńców;) co i jak . Tak samo jedna doświadczona osoba jako pierwsza w sobotę rano posłuchała mojego auta powiedziała co i jak poprawić. Poprawiło się i było znacznie lepiej posłuchać jak innym się podoba innym nie i było super. Tak że panowie najważniejsze że była zabawa a co do wyników to już musimy zostawić w kwestii tego tajemniczego grona który przy ognisku siedzieli i się naradzali dość długo heheheh;). Z mojej strony dziękuję jeszcze raz za fajna zabawę i Poznaniu dużo fajnych osób;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem pierwszy raz na pikniku, ludzie fajni atmosfera zajefajna, posłuchałem waszych aut i bez obrazy jedne bardziej mi się podobały inne mniej, ale bardziej mnie to ukierunkowało.

nie robie auta na zawody więc dla mnie ważne jest aby słuchało się z bananem na twarzy. 

taka mała prośba do kolegów z większym doświadczeniem, nie ganiajcie wszystkich nowych za brak wiedzy, to zniechęca i zabija car audio. niech nowi znajdą tu wsparcie a nie krytyke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co to ocen kolegów niby ( sędziów ) mamusa, toMadej chodzili przyznawali punkty mówili co im się w aucie podoba a co nie więc z moje strony i punktu widzenia były to bardziej zawody na poziomie przyjacielskim, a nie technicznym,sędziowania itp.

 

Dejson byłeś na pikniku a nawet nie wiesz jak wyglądał konkurs :D My z TomoMadejem tylko liczyliśmy punkty, każdy kto chciał i odsłuchiwał dostawał kartke na której wypisywał 5 jego zdaniem najlepszych aut. Na tej podstawie były wyniki, nasze głosy były warte tyle co każdego innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu przypominają się moje czasy jak na SQ non stop darli ze sobą ludzie to jest dyscyplina w której niema jednoznacznych wyników zawsze tak było jest i będzie to są subiektywne odczucia każdego sędziego przy odsłuchu, temu podoba się bardziej temu mniej,niema to jak na SPL tam są sami kumple nikt z nikim nie drze,wyniki mówią same za siebie i niema żadnych nerwów, takie sytuacje jak na SQ ciężko jest opanować jeden na drugiego patrzy z pode-łba więcej uśmiechu i podejścia do siebie że to tylko zabawa jest i przyjacielskie spotkanie miało być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...