Skocz do zawartości

Audi A3 5D - odseparowany przód


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym zrobić sam przód odseparowany w Audi A3 8L 2000r 5D od podstaw. Na tą chwilę mam wszystko 100% fabryczne łącznie z radiem, nic nie było jeszcze ruszane.

 

Całość chcę zamknąć w kwocie nie przekraczającej 1tys zł,

 

Założyłem że radyjko może być używane a głośniki nowe.

 

Co proponujecie? Czy konieczne będzie przerabianie drzwi pod 165mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś chociaż trochę poczytał forum, to może byś trafił na dział „Nasze instalacje” jest tam pare A3.

 

A3 są aktualnie już 3 wersje, może się nie orientujesz.

 

No i najważniejsze przywitać się w odpowiednim dziale, to za ciężko już ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 są aktualnie już 3 wersje, może się nie orientujesz

 

Dokladnie, ktora wersje masz? Rok prod.?

Zreszta jestez z lbn wiec zapraszamy na spota wyjasnimy co i jak. Ale jesli drzwi sa jak 8p to zycze szczescia z kosztami bo same drzwi zrobic jak trzeba juz przekracza budget

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie buduję audio w takiej A3 i już dawno budżet przekroczyłem :) drzwi liczmy 500zł jak ktoś wie jak się do tego zabrać. Nie są tak trudne jak w wersji 3D, ale dość pracochłonne. Na dzien dobry ostrzegam, że jest mocna rzeźba, żeby dystanse zamontować. I tak, warto zamontować dystanse pod głośniki 165mm. Da się to zrobić, żeby dobrze wyglądało. Do tego wzmacniacz + okablowane + radio  + zetaw na przody i montaż tego wszystkiego. A na deserek strojenie. W 1000zł żeby się zmieścić to trzeba włożyć dużo pracy i szukać używango sprzętu po dobrej cenie. Mocna stroną tego auta są plastki - jak dobrze zrobisz drzwi to nic nigdzie nie trzeszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...