Skocz do zawartości

Jaki głośnik kupić


karo9522
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czyli najpierw kupiłeś a potem pytasz czy jest dobry??

W sumie nie wiem po co pytasz o cokolwiek skoro i tak robisz po swojemu.

Xiona wszyscy odradzali naprawiać, naprawiłeś, o Oriona pytasz 10 postów z rzędu, w końcu dostałeś jakieś info to piszesz ze juz go zamowiłeś. WTF??

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że kolega Karo ma jakiegoś mentora który podpowiada mu co kupić ile sztuk i pewnie sam wypycha mu swoje leżaki, jak AS czy Orek, bo po pisowni wnioskuje że kolega za wiele nie wie na temat audio a tu kable grube kupione, super kondy też gdzie kilka stron wstecz pytał o proste sprawy,więc wątpię aby sam wpadł na pomysł zakupu kondów nic nie czytając bo po ilości pytań nie wydaje mi się aby coś czytał. mogę się mylić ale takie odnoszę wrażenie śledząc temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że kolega Karo ma jakiegoś mentora który podpowiada mu co kupić ile sztuk i pewnie sam wypycha mu swoje leżaki, jak AS czy Orek, bo po pisowni wnioskuje że kolega za wiele nie wie na temat audio a tu kable grube kupione, super kondy też gdzie kilka stron wstecz pytał o proste sprawy,więc wątpię aby sam wpadł na pomysł zakupu kondów nic nie czytając bo po ilości pytań nie wydaje mi się aby coś czytał. mogę się mylić ale takie odnoszę wrażenie śledząc temat.

 

 

 

Nie rób ze mnie mentora  :wink2:

Kolega chce robić grube granie i pytał na pw o to i nie tylko mnie (może drugi mentor się ujawni po tym zdaniu  :rotfl: ) to zaproponowałem odpowiednie zaplecze prądowe jakie pasowało by wykonać patrząc z perspektywy instalacji jakie miał okazje robić oraz jakie tutaj mamy na forum ot cała tajemnica. A w sprawie AS czy orka czy SS które jechały i nie dojechał lub jadą nic mi nie wiadomo, kolega tylko informuje że kupił ów klocki "w ciemno" i czy są dobre jak już zdążyliśmy zauważyć  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi z tym drugim mentorem to nic mi o tym nie wiadomo... Ja tylko chciałem odkupić części bo ponoć kolega cały recone zamówił do tego xiona (450zł ponoć) ale niestety informacji na ich temat się nie doczekałem... I doradzałem jakiego kleju użyć do zawieszenia... choć okazuje sie, że jednak naprawiał to zawodowiec a koszt był niższy niż cena (ponoć) zamówionego recone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre Demon.

Abstynent, jestem całkowicie spokojny ale na miejscu kolegi Karo raczej bym nie był bo co nie "upatrzy" i kupi to trup wiec albo faktycznie ma mega pecha albo czas zmienić podejście i podpowiadaczy bo narazie same wtopy.

I Krzysiu zapewne ma rację z tym mentorstwem bo uderzył w stół a nożyce się odezwały.

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie warto się podgryzać... Chłopak ewidentnie nie ma ochoty sam się czegoś nauczyć czy poszukać informacji o sprzęcie a liczy tylko na to, że inni wszystko mu pod nos podstawą. Dowiedział się tyle ile inni mu powiedzieli a i tak cześć z tego olał myśląc że wie lepiej albo odkryje drugą Amerykę. Mało tego jeszcze pokazał, że lepiej z nim interesów nie robić bo:

 

 

 


Ale jest zawsze opcja zwrócenia

 

Więc możliwe, że coś sprzedasz a po tygodniu telefon "nie działa chcę oddać" bo się jednak nie spodobało ;)

 

Może się mylę w swojej ocenie ale dokładnie tak mi to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...