Skocz do zawartości

Jaki zestaw do Grande Punto ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , posiadam Fiata Grande Punto z oryginalnymi głośnikami i poszukuję zestawu , który pozwoli mi bez problemu zdenerwować , ewentualnie obudzić sOMsiada , który robi to notorycznie od 2 miesięcy ( jakąś chu** wieżą stereo ) Budżet jaki na to przeznaczam to 700zł. + - 50zł. Śledząc Allegro nalazłem takie coś http://allegro.pl/pioneer-ts-w306r-1300w-co95-2-ideal-do-fabr-radia-i6575995490.html

 

PS.

Radio Kenwood KMM-30bt.

 

Serdecznie Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup sobie wiertarkę z udarem i kuj ściany codziennie :D :D 

 

Tak serio to w tym budżecie z nowych polecam taki zestaw. Chociaż używkę znalazł byś na pewno lepszą (szczególnie wzmacniacz).

Sub: Excursion SHX10S4 (skrzynia zamknięta jak słuchasz szybszej muzy, jak hip hop i podobne to bass reflex)

wzmacniacz: Crunch GPX600.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolał bym to co ja zaproponowałem. Ten lanzar to shit bez jakości, tak samo jak JBL itp. To już wolał bym tego Pioneera co podałeś na początku. Powiedz jeszcze jakiej muzyki słuchasz.  

 

Excursion w Closed na allegro kosztuje 379zł. W Bass reflex trochę więcej bo 399zł . Crunch możesz kupić za 329zł. Do tego zestaw kabli koniecznie z OFC minimum 20mm^2 i będzie ok. Tylko nie żadne peyingi i inne podobne. (Musisz liczyć minimum 100-150zł za zestaw.) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takimi zestawami w tym budżecie, to somsiada można zdenerwować, jak najpierw włożysz go do bagażnika razem ze sprzętem. 

Proszę wybaczyć , ale nie szukałem drugiej takiej samej odpowiedzi , tylko argumentacji poprzedniej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zaczniemy od frontu :)

Jak masz zamiar zbalansować całość jak przód ma zasilać fabryczne radio  fabryczne głośniki?

Radioodtwarzacz 4x ok. 20W - tył 300W ... jakby nie patrzeć, nieco rozjechane proporcje. Rozjechane, bo chcesz budzić somsiada i doprowadzić Go do jakiegoś tam stanu.

A co będzie jak Go tylko rozśmieszysz - usłyszy młot kowala z rozjechanego systemu, a nie mięsisty, budzący szacunek bas, który uzupełnia soczystą średnicę/soprany zasilane mocą powiedzmy 2x60W?

Koszty rosną - musisz je podwoić.

I u Ciebie będzie banan na twarzy, i somsiad będzie "zadowolony" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Proszę wybaczyć , ale nie szukałem drugiej takiej samej odpowiedzi , tylko argumentacji poprzedniej wypowiedzi.

 

A proszę wybaczyć, takie niby wyważone posty, a czytać między wierszami nie potrafisz ? Jaki należy Ci podać argument, że zestaw w aucie nie wkurzy sąsiada, nie obudzi go itd. ? Takie granie w aucie nie robi tak naprawdę dużego wrażenia, a co dopiero na zewnątrz. Tyle, żadnych innych argumentów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja zrozumiałem to sąsiad chce bassssssssu..... :)

Szkoda kasy na sam basssss... zresztą i tak nie będą odpadały lusterka i.t.p. nie przy takiej mocy. Tak jak pisze @bogus1984. A niewiele trzeba, aby złapać przester i zjarać głośnik... bo jakoś tak cicho...

Przyzwoite granie nawet w tej mocy plus przód będzie bardziej wqr****ce somsiada jak tylko sam sub. A nuż somsiad ma dobre ucho i będzie zazdraszczał osiągniętego efektu :hyhy:, chociaż nie będzie ogłuszony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...