Skocz do zawartości

PROBLEM Z BASEM


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest to mój pierwszy post i problem jest taki iż od pewnego czasu dziwnie gra mój sub aktywny, chodzi o to że bas nie jest taki czysty i dosłownie pierdzi jak by miał przebicie nie wiem co się mogło stać bo ustawienia były ciągle takie same nawet po ustawieniu w radiu wszystkiego na serie dalej występuje ten problem, czy może mieć to związek z tym że kable mam pociągnięte jedną stroną auta? Jeszcze dodam że zależy od piosenek jak jest z większym podbiciem basu to te pierdzenie jest jeszcze większe. Już nie mam pomysłów może mieliście podobny problem.

Setup:

Sub Aktywny: Peiying alien 500w

Radio: Pioneer MVH-190UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wyboru do koloru   :D

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/12/30/10416873_FB_IMG_1513938383650.jpg


Watpie zebu ktos tu na forum sie przyznal ze posiada/posiadal Peiying alien 500w.
Rozek moze cos pomozesz? :)

 

on bardziej w anua gustuje

Oczywiście ze pomogę :D 


Kturom kcesz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sub peiying PY-BA300X specyfikacja na necie

Dobra panowie to teraz sprawa taka bo kasy za dużo to ja nie mam a nie lubie ciszy w samochodzie, Czy jest taka możliwość że gdybym wsadził zamiast tego "spalonego" peiyinga głośnik np. 

PIONEER TS-W306R

HERTZ DS30.3 DIECI

Uciągnął by to ten pseudo wzmacniacz montowany fabrycznie w tym moim subie? 

Bo jak tak patrzyłem to głośnik Hertza nie odbiega jakoś tak zbytnio parametrami a grają o wiele lepiej z tego co słyszałem.

i-pioneer-ts-w306r.jpghertz-ds-303-dieci-300mm500w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój .... 

zrób to jak bozia audio przekazała .

na forum znajdziesz kilka budżetowych zestawów na każdą kieszeń .... 

Daj sobie spokój z tymi aktywnymi czymś i obiecaj ze więcej nie włączysz żadnego podbicia na radiu :) 

A najlepiej jak kupisz to poproś kogoś z twojej okolicy kto ci ustawi tak żeby potem nie było podobnych tematów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój .... 

zrób to jak bozia audio przekazała .

na forum znajdziesz kilka budżetowych zestawów na każdą kieszeń .... 

Daj sobie spokój z tymi aktywnymi czymś i obiecaj ze więcej nie włączysz żadnego podbicia na radiu :)

A najlepiej jak kupisz to poproś kogoś z twojej okolicy kto ci ustawi tak żeby potem nie było podobnych tematów .

Powiem ci teraz tez tak rozkminiam, czy nie zainwestowac po prostu w taki System odseparowany HERTZ DSK 165.3 

komplet: 2 woofery, 2 tweetery, 2 zwrotnice.  
Żeby zrobić audio z przodu bo autko też nie za duże bo to Seat Ibiza 6L więc raczej starczy a jak zmienię na większe auto to coś zainwestuje bo niedługo i tak do roboty idę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozek ale hajendem zapachnialo z twojego foto :D

 

Do autora : cwiczylem aktywki od Vibe (Slick,LiteAir) , te "wzmacniacze" wbudowane osiagaja okolo 100 RMS przy THD jakies 10% do tego doszly loudnessy i inne podbicia dlatego przetwornik nie wytrzymal. Za 150 zl na olx mozesz dorwac jakiegos Kenwooda KAC8xx ktory zagra o niebo lepiej. Doczytaj na forum co mozna kupic w danym budzecie , i przede wszystkim pomysl czego oczekujesz od suba (tluczek czy spokojne granie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...