Skocz do zawartości

Zestaw audio do 400-500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Toyote Yaris z 2005 roku i chciałbym wymienić głośniki, dwa w drzwiach oraz w podszybiu. W podszybiu są głośniki 10cm, zaś w drzwi wejdą nawet 16cm. Posiadam fabryczne radio i nie chcę go zmieniać, ponieważ jest z tym bardzo dużo kombinowania  oraz trzeba by było robić kieszeń na nowe radio w miejsce fabrycznego. Chciałbym również dowiedzieć się czy warto w tym wypadku wyciszać drzwi oraz czy odczuję różnicę w głośnikach przy zakupie do tych maks 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to ma do tematu?

 

Zacznij kolego od meila powitalnego i tematow pidwieszonyh. Zadajesz pytania na ktore milion razy byly odpowiedzi. A ze jestes ze swidnika todo Lu masz chwilke wiec mozesz sie z nami spotkac i ci przetlumaczymy jak posluchasz naszych aut.

Na ten moment chce się tylko zapoznać z tym tematem. Czy w ogóle do tej kwoty warto zmieniać głośniki i jeżeli tak to jakie. Wiem doskonale, że samochód nie równy drugiemu więc po to powstał ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


co to ma do tematu?

No dobra dam linki bezpośrednie, bo chyba świąteczne lenistwo powoduje iż nie chce Ci się kliknąć w linki które w tamtym temacie wkleiłem.

\SPECJALNIE WIĘC DLA CIEBIE >

http://www.strefacaraudio.pl/topic/53279-jeste%C5%9B-nowy-wiec-tutaj-si%C4%99-witamy-czytaj-pierwszy-post/

 

POTEM >

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/35040-10-przykaza%C5%84-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych/

 

Pytaniem


czy warto w tym wypadku wyciszać drzwi

 

pokazujesz nam,iż informacje które już są na naszym forum napisane daaaaawno olewasz ...tylko dlaczego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze warto, ale te pieniadze zainwestuj najpierw w wygluszenie drzwi. Jesli glosniki fabryczne sa w dobrym stanie uslyszysz duza roznice. Jesli jednak wciaz bedzie Ci malo to przepadles i ciezko sie bedzie wyleczyc.

Powodzenia :)

Z tymi głośnikami "fabrycznymi" jest długa historia, w skrócie to lewa strona gra ciszej od prawej i jest to wina na 100% głośników więc tak czy siak musze je wymienić i chciałem teraz zainwestować w jakieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam fabryczne radio i nie chcę go zmieniać, ponieważ jest z tym bardzo dużo kombinowania oraz trzeba by było robić kieszeń na nowe radio w miejsce fabrycznego.

Faktycznie, sporo kombinacji. Wywalić fabryczne badziewie i wsadzić gotową ramkę pod 2 din(15-20 minut roboty).

 

 

w drzwi wejdą nawet 16cm.. Chciałbym również dowiedzieć się czy warto w tym wypadku wyciszać drzwi

Niewdzięczny temat z drzwiami w tym modelu. Jednak bez przygotowania nie warto wymieniać głośników.

Kwota na głośniki wystarczy Ci jedynie na materiały a gdzie sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...