Skocz do zawartości

Jaki telefon ?


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 695
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jaki telefon wybrać według poniższych wymagań:

- cena max 400 zł

- nowy, dostępny aktualnie na rynku z oficjalnego źródła

- wyświetlacz max 4,5"

- min. 4 rdzenie procesor

- min. 1 GB RAM

- Android

- aparat z autofocusem

- slot na kartę microSD

 

Mile widziane:

- LTE

- dual sim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko to Asus zenfone go chyba nie ma tylko lte ale znalazłem 2 wersję

4.5" i droższa 5" na avansie znalazłem 4.5" za 399zł wysyłka gratis tylko z tego co kojarzę to Avans został zlikwidowany ale na sklepie ich widziałem aktualną ofertę...

 

Może ktoś inny znajdzie coś lepszego z dual sim w tej cenie ciężko jest.

 

A bez duala to fajna jest Moto e 2gen też są wersje ( jeśli się nie mylę tx1523) z dualnem tylko nie wiem czy w Polsce taka dostaniesz .

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki telefon wybrać według poniższych wymagań:

- cena max 400 zł

- nowy, dostępny aktualnie na rynku z oficjalnego źródła

- wyświetlacz max 4,5"

- min. 4 rdzenie procesor

- min. 1 GB RAM

- Android

- aparat z autofocusem

- slot na kartę microSD

 

Mile widziane:

- LTE

- dual sim

 

Dorzuć 100 zł i masz :

http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-lte-pl-menu-5-kolorow-najtaniej-i6531114726.html

 

Warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

dobrze czytam że chwalona jest xperia ??? Fuck. Jedyna jaka była dobra to aluminiowa P do tej pory dzieci się nia bawią i działa. Z reszty miałem każda z2 dwa razy wyświetlacz pękł ( podczas ładowania - na serwisie gdzie naprawiałem mówią że ma problem z temperaturą, 400zł wyświetlacz) kolejne następne nie wiele lepsze, nawet końca umowy nie wytrzymały, o zasięgu już nie wspominam że ma kiedy chce. Kariere na z5 compakt zakończyłem. Jak jestem fanem sony to ścierwa już do ręki nie wezmę. Jedyny plus jaki znam to że trzymają cenę . Polepiłem, i sprzedałem w budce ..., w sumie to minus bo nie starczyło na nowego fona, ale dołożyłem i kupiłem S60. Problemy z tel rozwiązane definitywnie :hyhy:  - nareszcie kurza twarz. Po soniakach mam odruch wymiotny na utratę wszystkich kontaktów, jak pęknie wyświetlacz to nic się nie da zrobić i nawet budzik zapierdziela do momentu wyczerpania baterii

 

Szkoda nerwów na te szmaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze czytam że chwalona jest xperia ??? Fuck. Jedyna jaka była dobra to aluminiowa P do tej pory dzieci się nia bawią i działa. Z reszty miałem każda z2 dwa razy wyświetlacz pękł ( podczas ładowania - na serwisie gdzie naprawiałem mówią że ma problem z temperaturą, 400zł wyświetlacz) kolejne następne nie wiele lepsze, nawet końca umowy nie wytrzymały, o zasięgu już nie wspominam że ma kiedy chce. Kariere na z5 compakt zakończyłem. Jak jestem fanem sony to ścierwa już do ręki nie wezmę. Jedyny plus jaki znam to że trzymają cenę . Polepiłem, i sprzedałem w budce ..., w sumie to minus bo nie starczyło na nowego fona, ale dołożyłem i kupiłem S60. Problemy z tel rozwiązane definitywnie :hyhy:  - nareszcie kurza twarz. Po soniakach mam odruch wymiotny na utratę wszystkich kontaktów, jak pęknie wyświetlacz to nic się nie da zrobić i nawet budzik zapierdziela do momentu wyczerpania baterii

 

Szkoda nerwów na te szmaty

Też miałem z5 i nigdy więcej z2 było lepsze przynajmniej bateria trzymała 3dni

Co do pękającego ekranu to przez 2 lata to się nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze czytam że chwalona jest xperia ??? Fuck. Jedyna jaka była dobra to aluminiowa P do tej pory dzieci się nia bawią i działa. Z reszty miałem każda z2 dwa razy wyświetlacz pękł ( podczas ładowania - na serwisie gdzie naprawiałem mówią że ma problem z temperaturą, 400zł wyświetlacz) kolejne następne nie wiele lepsze, nawet końca umowy nie wytrzymały, o zasięgu już nie wspominam że ma kiedy chce. Kariere na z5 compakt zakończyłem. Jak jestem fanem sony to ścierwa już do ręki nie wezmę. Jedyny plus jaki znam to że trzymają cenę . Polepiłem, i sprzedałem w budce ..., w sumie to minus bo nie starczyło na nowego fona, ale dołożyłem i kupiłem S60. Problemy z tel rozwiązane definitywnie :hyhy:  - nareszcie kurza twarz. Po soniakach mam odruch wymiotny na utratę wszystkich kontaktów, jak pęknie wyświetlacz to nic się nie da zrobić i nawet budzik zapierdziela do momentu wyczerpania baterii

 

Szkoda nerwów na te szmaty

 

No odpukać moja Z2 mimo tego że mam ją ponad 2 i pół roku. Działa i to bardzo dobrze. Dalej trzyma lekko 3 dni, z zasięgiem brak problemów, ekran ten sam od dnia kupna, nawet ryski mógłbym policzyć na palcach jednej ręki.

 

Ale, ten tył 3 razy wymieniana szyba i dalej pęka od patrzenia, jak tył pęknie to zaraz aparat się syfi i robi zdjęcia takie że ja dziękuję. Flesz przy aparacie jest spoko aż się nie użyje go jako latarki, jakbym palił to bym częściej z zapałek/zapaliniczki korzystał. A najgorszy był ten wystający guzik od blokowania ekranu. Odblokowywał się mi się w kieszeni dziesiątki razy, przestawiały się wszystkie ustawienia, odrzucał połączenia, pisał smsy, odpalało się wszystko od strony. A najgorsze było to, jak po zakończonej rozmowie blokowałem ekran, a tan się odpalał z powrotem aby pokazać kontakt z którym rozmawiałem. Oczywiście odblokowywał się już w kieszeni i koło się zamyka.

 

Teraz szkoda mi kasy na drogie telefony a już w ogóle od sony, prze prawie 3 lata nic się nie zmieniły, tylko literki i cyferki, reszta to samo. Teraz kupuję jakiegoś chińczyka, pewnie stanie na Xiaomi Redmi Note 4. Szkoda mi teraz pieniedzy na droższe telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


lenovo
Może teraz się coś poprawi jak z MOTO są, bo jak posiadam ZUK 2 PRO to kiepsko im idzie z softem ZUI, niby już coś jest, ale nadal jakoś słabo. Po chińsku ori soft wymiata, zapieprza dobrze, tylko że jest chiński albo łamany ang. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz się coś poprawi jak z MOTO są, bo jak posiadam ZUK 2 PRO to kiepsko im idzie z softem ZUI, niby już coś jest, ale nadal jakoś słabo. Po chińsku ori soft wymiata, zapieprza dobrze, tylko że jest chiński albo łamany ang. 

 

Te ZUK'i to chyba są robione na chiński rynek. Skoro dalej brak wersji global. Też myślałem Z2 PRO ale teraz sobie odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Też myślałem Z2 PRO ale teraz sobie odpuszczę.
Telefon ogólnie jest śliczny i działa bardzo dobrze, teraz jest ZUK EDGE. Można wgrać inne softy jeszcze. Same podzespoły są kultowe. 2.5 ZUI będzie global niedługo i Android 7.0 z nim. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję Iphone 6+ od ponad 1,5roku i jestem mega zadowolony z funkcjonalności i płynności działania, nigdy się nie zawiesił, o zamulaniu czy przycinaniu nie wspomnę, aparat niczego sobie, bateria 1,5dnia wytrzyma przy intensywnym wykonywaniu połączeń, oraz przeglądaniu internetu, nie mniej jednak przy dużej jasności ekranu trzeba ładowac nie co częściej :) na początku nie mogłem się przyzwyczaic do użytkowania IOS, ale po kilku dniach obsługa stała się intuicyjna i przyjazna użytkownikowi. W przyszłości nie zrobię "kroku w tył" i raczej nie wrócę do Samsunga, LG czy Sony. Pomijam fakt, że tel łatwego życia nie ma, oczywiście noszę go w gumowym etui, ale często gęsto upada, szkło hartowane wymienia się 3 razy w miesiącu, przy obecnych warunkach atmosferycznych lubi zmarznąc i zamoknąc, ostatnio utonął w strumyku i przeżył - polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I "sto programów "żeby zdjęcia załadować na komputer przy tym hasła ...  I jak tel całkiem znośny to jego przystosowanie do nie "japkowych" sprzętów urywa cyce. Jak tak bardzo chcesz to niebawem na schelu będzie nowy katalog i zapewne japko7 do sprzedam nawet w oryginalnej bindowanej foli i będziesz miał rozkosz rozpakowania. Żona miała taki jeden dzień ...

 

... ale nudno  by było jak każdy miałby takie same buty, zegarki i telefony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I "sto programów "żeby zdjęcia załadować na komputer przy tym hasła ...  I jak tel całkiem znośny to jego przystosowanie do nie "japkowych" sprzętów urywa cyce. Jak tak bardzo chcesz to niebawem na schelu będzie nowy katalog i zapewne japko7 do sprzedam nawet w oryginalnej bindowanej foli i będziesz miał rozkosz rozpakowania. Żona miała taki jeden dzień ...

 

... ale nudno  by było jak każdy miałby takie same buty, zegarki i telefony ...

Też dlatego nie lubie jabłka czekam na s8 :P

 

Co do tylnej szyby w z2 wymieniłem raz (sam bardzo proste )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój iPhone przeszedł zmiażdżenie, które poskutkowało wymianą szkła oraz tylnego korpusu, bo zrobił się banan, ale po tym zabiegi dalej śmiga jak trzeba. To nie telefon dla leniuchów, lewaków i starych ludzi, skoro instalacja dodatkowej aplikacji poprawiającej kompatybilnosc sprawia problem ;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach gdy używasz urządzeń mobilnych nigdzie nie jesteś "totalnie" bezpieczny, chyba, że starasz się używać bezpiecznego szyfrowania, które również nie daje 100% anonimowości, także Twój win10 jest równie "otwarty" jak iTunes :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...