Skocz do zawartości

Jaki telefon ?


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 695
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W P8 wlasnie mam awarie baterii, po 6mcach użytkowania. Będę oddawał na gwarancję zobaczyny jak serwis to rozwiąże. Bateria zaczęła szybko znikac a gdy zejdzie do 30% za chwilę pokazuje 0% i tel kaput .. a ze 100% do 30% schodzi po 8h. W tym około 30min korzystania z przeglądarki i z 5 krótkich telefonów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja od dwóch miesięcy użytkuje X'a Note 3 PRO 3/32 i jak narazie to najlepszy telefon jakim się bawiłem. Nic nie zamula bateria przy kilku telefonach dziennie i z 3 h gierki przez neta trzyma okolo 4 dni chyba ze na navi ale to kazdy przy navi padnie. Powiedziałem sobie że już nigdy nie kupie brandowca, teraz tylko CHINA Brand :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch miesięcy użytkuje X'a Note 3 PRO 3/32 i jak narazie to najlepszy telefon jakim się bawiłem. Nic nie zamula bateria przy kilku telefonach dziennie i z 3 h gierki przez neta trzyma okolo 4 dni chyba ze na navi ale to kazdy przy navi padnie. Powiedziałem sobie że już nigdy nie kupie brandowca, teraz tylko CHINA Brand :D

Kolega juby pyta o ochronę wyświetlacza telefon ma jak widać.

 

Ja zawsze używam chatowanego szkła łatwo przykleić bez bąbelków powietrza dotyk bez różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


s5 neo

 

Świat się kończy!!! Juby zmienił Nokie? !!!  :hyhy:

 

 

Szkła, szkłami ale Tobie (patrząc na robotę) potrzeba pełnej klapki , no i teraz patrząc na miłość do pewnej marki >  http://allegro.pl/eleganckie-etui-bmw-cover-na-samsung-galaxy-s5-neo-i5655417028.html  

Etui  Cover na Samsung Galaxy S5 NEO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam szkło, nawet do tej klapki. Szefowi przyklejałem na S5 szkło firmy X-One. Trochę drogie, ale on ma wyjątkowy talent do niszczenia telefonów, a tu już prawie dwa lata bez incydentu, mimo że przynajmniej raz dziennie ląduje na glebie. Sobie kupiłem za 15 zł, ale okazało się że to tylko utwardzona folia mimo oznaczeń na opakowaniu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Obecnie stoję przed wyborem cegówki do 2 max 2,3kPLN. Wiadomo że nowy z gwarancją. Zależy mi na rozmowach(masakra po to chyba jest telefon), sms/whatsapp, internet( SCA :P ), szybkości, wytrzymałości(bez przesady, będzie w futerale albo silikonie) oraz dobrym wyświetlaczu który będzie widoczny w słońcu. Telefon max na 2lata użytkowania tak jak obecny S3 który jest dnem ale chodził do dziś i działa nadal, tylko ma już dość i trzeba mi reset zrobić. 

Myślałem o MI5 wersji PRO i OnePlus 3, chociaż sam już nie wiem. Samsunga chyba jednak nie chce, mam dość wspierania wszech obecnego chłamu który za rok będzie dla producenta stary i nie będzie aktualizacji albo zegarek zwolni tak że telefon działa niczym OMNIA. Na co byście postawili? 

 

P.S. DualSIM chętnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S7 to spoko telefon. Moja siostra i szwagier kupili nówki s7 edge. Problem tego fona jest taki że jego soft śmierdzi syfem na kilometr. Tysiąc zbędnych appek których nigdy nie włączę itd. Chyba dlatego też plan na OnePlus. Ktoś użytkuje takie coś? A może lenovo zuk 2 pro? Boję się tych dziwnych nakładek na androida. Chociaż miui wygląda super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...